این گاری چرخ دار شامل یک لامپ طولانی است که هنگام سرو میان وعده و کوکتل از مهمانان شادی می بخشد. قفسه بالایی در صورت نیاز به عنوان یک سینی قابل جابجایی دوبرابر می شود، که همچنین تمیز کردن بارهای ریخته شده را آسان تر می کند – فقط آن را بردارید و به سینک ببرید.

مبلمان بیرونی چوبی جعبه ای ساده

سری لوله کاملاً پایدار طراحی تمیز و مختصر را در یک پالت رنگی سرگرم‌کننده به نمایش می‌گذارد. این شامل شش تکه مبلمان ساده در فضای باز است: یک صندلی، یک میز قهوه‌خوری، یک میز ناهار خوری، یک نیمکت، یک میز بار، و یک صندلی بار که مستقیماً از یک مجله به نظر می‌رسد.

کوره کانوکشن در فضای باز و میز کنسول

Cosmopolitan Cook و Cosmopolitan Buffet Cook هر دو دارای قابلیت های القایی یکپارچه اختیاری هستند که در نگاه اول پنهان می ماند. Invisacook برای فضاهای کوچکی که گریل ممکن است کاربردی ترین انتخاب نباشد ایده آل است.

سوله باغ در فضای باز طراحی شده است

La Stanza Che Non C’è (اتاقی که آنجا نیست) یک سازه باغ همه کاره با کاربردهای بی شمار است. در همین حال، Convivium تمام تجهیزات و فضای یک آشپزخانه سنتی داخلی – در فضای باز را در اختیار شما قرار می دهد. در نهایت، Cuordicuoio یک جفت صندلی راحتی چرمی و فولادی Corden است که برای عناصر ساخته شده است.

مبلمان بیرونی چوبی جعبه ای ساده

HAY مجموعه Crate را مجدداً راه‌اندازی کرد، برداشت آنها از نسخه اصلی که توسط Gerrit Rietveld در سال 1934 طراحی شده بود.

نیمکت مدرن بدون پشت

طراحی بریده شده نیمکت دارای پرتوهای زاویه دار و خطی جامد گلولام است که بر روی ورق های برش لیزری و خم شده از فولاد گالوانیزه قرار دارند. تیرها یک صندلی راحت را فراهم می کنند، در حالی که شیب باعث می شود آب به سرعت از سطح نشیمنگاه خارج شود.

READ  Yatufo رنگ های جشن را به اداره پست مختلط در ژجیانگ اعمال می کند

سه گلدان مدرن شیشه ای و فلزی با گیاهان

با الهام از بیوفیلیا، طرح های بالکن و Terrazza مجسمه ای و هدفمند هستند. تکه‌های شیشه‌ای آن‌ها با استفاده از الگوهای موجود در دنیای طبیعی، حس آرامش را به محیط اطراف خود اضافه می‌کنند.

سه جعبه چوبی لانه سازی پرنده روی پایه های بلند

جعبه‌های تودرتوی Ucci برای جذب سرنشینان پردار دارای سوراخ‌های زهکشی بزرگی هستند که امکان تهویه مناسب را فراهم می‌کند، شیارهایی روی پانل جلویی برای کمک به بچه‌های نوپا پس از تصمیم به بالا رفتن و یک سیستم آویزان مقاوم در برابر طوفان است.

ایستگاه سینک در فضای باز دیواری

چکمه های کثیف را بشویید، میوه ها و سبزیجات تازه چیده شده و موارد دیگر را بشویید. می‌توان از آب‌رسانی‌ها به هر نحوی که صلاح می‌دانید استفاده کرد – چه مکانی برای سازماندهی ملزومات باغبانی شما باشد یا به عنوان یک مینی بار و سطل یخ عالی.

و محبوب ترین Get Out! پست سال 2023 …

چتر آفتابی سفید مدرن در فضایی شیک در فضای باز

در روز، Hulasol پناهگاهی در برابر خورشید است و از شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند. در شب، روشنایی آن، حال و هوای زمانی را که در خارج از منزل سپری می‌کنید، ایجاد می‌کند. طراحی Hulasol آن را برای استفاده طولانی مدت در فضای باز مناسب می کند، در حالی که کیفیت آیرودینامیکی آن مقاومت قابل توجهی در برابر آب و هوای شدید ایجاد می کند.

بقیه پوشش پایان سال دیزاین میلک را اینجا ببینید!

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  Dezeen Debate خانه‌های روستایی بلژیکی را به نمایش می‌گذارد که به "چنین نتیجه تمیزی" می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید