این یک قطعه سرگرم کننده است که من برای آن نوشتم جام جو برای تبلیغ کتابم قبل از انتشار. به طور طبیعی (و هیچ کس تعجب نکرد)، من آن را بازنویسی کردم. ها بنابراین این نسخه توسعه یافته با تعدادی عکس زیبا از کتاب است. لذت بردن!

پس از سال‌ها مستند کردن پروژه‌های طراحی‌ام در اینترنت برای جهانیان برای تماشا، انتقاد، و امیدواریم لذت بردن، در سال 2018 دوباره گریه‌ام را زیر حمام (مانند مادران شاغل)، دیدم که از روند بازسازی/بازسازی خانه بسیار ناامید شده‌ام. خیلی آرزو داشتم که کتابی پر از اتاق‌های زیبا و حکایت‌های واقعی زندگی وجود داشته باشد تا به آموزش و حمایت من در طی این روند ناگزیر بسیار پر استرس کمک کند. من از اینکه احساس خنگی می کردم، پیمانکارم از من سرزنش می کرد و در هر تصمیمی که داشتم شک می کردم، حالم به هم می خورد. من اطلاعات زیادی در اختیار داشتم و سال ها در مورد آن در وبلاگ می نوشتم، اما می خواستم همه آن ها (به علاوه موارد بیشتر) در یک کتاب باشد. من کتاب را روز بعد عرضه کردم و چهار سال (!!) کوتاه بعد، اکنون اینجا، در جهان است. در حالی که از آن روز بارانی پر از اشک جهان به طرز چشمگیری تغییر کرد (2020 شبیه به این بود: «ه.آ. من چیزی برای گریه کردن به تو می دهم»)، اطلاعات این کتاب حتی بیشتر و بیشتر مرتبط شده است زیرا افراد زیادی که در داخل خانه به دام افتاده بودند، می خواستند خانه هایشان را کمی بهتر کنند قوانین طراحی جدیدکتاب راهنمای فرآیند بازسازی و دکوراسیون از دیدگاه من با اشتباهات و حکایات شخصی من و پر از 330 صفحه عکس زیبا از 28 خانه خلاق مختلف در هر سبکی است. این مملو از همه چیز است، از «قوانین طراحی آشپزخانه»، «حمام که باید از آن اجتناب کنید»، «به راستی چقدر باید هنر را آویزان کنید» تا «چگونه می‌توانید یک خانه درجه یک سازنده جذابیت داشته باشد؟» هدف من این بود که به مردم کمک کنم قوانین طراحی را بیاموزند تا بتوانند خلاقانه آنها را بشکنند و در نتیجه انتخاب کنند نه اشتباه. بنابراین پیشنهاد من برای این کتاب است و فقط برای کسانی از ما نیست که به اندازه کافی ممتاز هستیم که بتوانیم بازسازی کنیم – این برای کسانی است که عاشق تزئین، سبک کردن، یا کارهای DIY هستند (یا فقط به عکس های زیبایی خیره می شوند مانند آنچه در این می بینید. پست). امیدوارم لذت ببرید و مهمتر از آن چیزی یاد بگیرید که در پروژه طراحی بعدی به شما کمک کند و کمتر اشک بریزید 🙂

از همه چیز «درجه سازندگان» اجتناب کنید (در اینجا نحوه اضافه کردن جذابیت آورده شده است)

طراحی شده توسط کوره دریایی | استایل شده توسط ولیندا هلن | عکس توسط sara ligorria-tramp

اگر در خانه‌ای با درجه ساختمان‌سازی زندگی می‌کنید، تنها نیستید. امیدوار باشید که راه هایی برای افزودن جذابیت هایی وجود دارد که ممکن است از دست رفته باشد. این آشپزخانه توسط کور ماری (که فکر نمی‌کنم در حد سازنده باشد)، نمونه‌های عالی از کارهایی را که می‌توانید انجام دهید با مواد ساده و برخی انتخاب‌های تاثیرگذار به جذابیت اضافه کنید، نشان می‌دهد. خطوط آن ساده است – کابینت تکان دهنده U شکل با رویه بلوک قصابی، رنگ آمیزی شده با رنگی پررنگ که دارای یک پانچ بزرگ است (و کاملاً قابل انجام است به روشی مقرون به صرفه). کاشی مترو مقرون به صرفه و کلاسیک است، اما شخصیت دنیای قدیم را به آن اضافه می کند. قفسه‌ها، آویزها و فرش عناصر طراحی هستند که راه‌های آسانی برای تعویض قطعات آنتیک بی‌نظیر مانند اینها هستند. هک، اینکه او چگونه یک نقاشی را آویزان کرده و آن آینه را به کاشی تکیه داده است، علاقه زیادی ایجاد می کند. و بهره = جذابیت، اگر چه پس از بنای خانه اضافه شود.

READ  من آن را صدا می زنم - بهترین روند تعطیلات بدون گناه 2022 که در حدود 3000 سال بوده است

از “قالیچه خیلی کوچک” اجتناب کنید

طراحی شده توسط دی مورفی | استایل شده توسط ولیندا هلن | عکس توسط sara ligorria-tramp

“قالیچه خیلی کوچک” اشتباه رایجی است که باید مرتکب شد – شما تنها نیستید. اما بسیار قابل توجه است و می تواند کل اتاق را پرت کند. در این اتاق نشیمن، دی مورفی او نه تنها از قوانین پیروی کرد (با داشتن حداقل دو پایه جلوی تمام مبلمان روی فرش)، بلکه فرش قدیمی را روی یک فرش ساده‌تر سیزال گذاشت تا فضای گفتگو را بیشتر کند. حرکت خوبیه ما در اینجا بیشتر در مورد قوانین اتاق نشیمن نوشتیم و من همچنین یک ویدیوی فوق العاده قدیمی اما هنوز سرگرم کننده در مورد اندازه فرش تهیه کردم اینجا.

هر روندی را که به پایان دائمی می رسد تعقیب نکنید

طراحی شده توسط بن مدانسکی | استایل شده توسط ولیندا هلن و اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

شما هنوز هم می‌توانید ایده‌های جدید طراحی شیک را دنبال کنید و آن‌ها را به خانه خود بیاورید، اما مطمئن‌ترین کاری است که انجام دهید بن مندانسکی با وسایل روشنایی اینجا کار کرد بله، او رنگ زرد را از روشن به تیره درآورد. بله، ریسک کنید! فقط واقعاً مراقب باشید که به روندهای تکمیل دائمی خود مانند کاشی، کفپوش، پنجره ها یا جزئیات معماری متمایل شوید. اگر مثل من معمولاً عصبی هستید، پس به خطرات خود در زمینه نورپردازی، مبلمان و دکوراسیون فکر کنید (عناصری که برای تغییر نیازی به دمو و استخدام ندارند).

مبلمان زیادی نداشته باشید، حتی اگر فضا دارید

طراحی شده توسط رزا بلتران | استایل شده توسط ولیندا هلن | عکس توسط sara ligorria-tramp

به هم ریختن یک فضا آسان است (من قبلاً تمایل به احتکار داشتم، بنابراین آن را متوجه می شدم) اما به یاد داشته باشید که چیزی واقعاً دوست داشتنی در مورد فضای منفی و کمتر بودن وجود دارد. بله، شما به اندازه کافی مبلمان می خواهید که یک فضا کار کند و بتوانید همه را به درستی بنشینید، اما یک اتاق مانند رزا بلترانلانه زرق و برق دار به اندازه کافی همراه با مبل است – و کمتر نشان می دهد دیگر عناصری که او دارد – یعنی آن الگوی گل باورنکردنی و آن کف آجری شاه ماهی.

شخصیت ها را در خانه های قدیمی از بین نبرید

طراحی توسط ویکتوریا ساس از استودیو پناهگاه آینده | استایل شده توسط ولیندا هلن و اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

برای آن دسته از ما که به اندازه کافی خوش شانس هستیم که در خانه های قدیمی تر و قدیمی زندگی می کنیم، ممکن است وسوسه شوید که اگر در حال بازسازی هستید، از نو شروع کنید (و ممکن است تابلوهای اصلی و زیبا را نداشته باشید. ویکتوریا ساس انجام داد – بانوی خوش شانس). شاید برخی از عناصر واقعاً ساده به نظر برسند (مانند یک شومینه آجری سفید) یا کمی ناخوشایند (مانند کمد جاروهای غیر ضروری یا طاقچه‌ها). اما در مورد حذف آنها سخت فکر کنید. مانند مردم، گاهی اوقات آن لحظات ناخوشایند، لکه های سنی، و عجیب و غریب چیزی است که شما در مورد خانه خود دوست خواهید داشت زیرا آنها منحصر به شما هستند. و نمایش چیزی قدیمی و با کیفیت فقط به خاطر “جدید” و “بهتر” در این سیاره سخت است، بنابراین قبل از انجام آن واقعاً در مورد آن فکر کنید 🙂

READ  آیا نقره جایگاه فلزی شماره 1 را اشغال کرده است؟ آیا برنج بیرون است؟ در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم

قبل از اینکه محل قرارگیری ارتفاع را انتخاب کنید، وسایل خود را بشناسید

طراحی شده توسط کریستا مارتین | استایل شده توسط ولیندا هلن و اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

امیدوارم فقط یک بار این را یاد بگیرید (یا اگر کتاب را بخوانید – از این اشتباهات و اشتباهات دیگر به طور کامل اجتناب کنید). اگر در حال انجام یک بازسازی بزرگتر هستید، ممکن است برق و لوله کشی را دوباره انجام دهید، و طرح جدید برای آنچه “داخل دیوارها” است در اوایل فرآیند اتفاق می افتد. ممکن است فکر کنید “دو دیوارکوب وجود دارد” و “یک شیر آب پایه دیواری در اینجا” به اندازه کافی خوب است، اما ویژگی‌های دستگاه اغلب ارتفاع و مکان را تغییر می‌دهد. به عنوان مثال، اگر کریستا مارتین اگر نمی‌خواست یک سینک ظرفشویی در حمام بالا وجود داشته باشد، شیرهای دیواری او برای یک سینک ظرفشویی بسیار بلندتر از آن بودند، یا اگر می‌خواست دیوارکوب‌هایی که ساقه‌ها به اندازه 10 اینچ خم می‌شوند، آن جعبه اتصال باید به پایین حرکت کنید (یا دیوارکوب تغییر کرد). حتی اگر مشخصات دقیقی ندارید، فقط سبک وسایل را بدانید تا تا حد امکان به آن نزدیک شوید تا از شکستن دیوار خشک تازه جلوگیری کنید.

پرده ها را خیلی بلند از زمین آویزان نکنید

طراحی شده توسط رزا بلتران | استایل شده توسط ولیندا هلن | عکس توسط sara ligorria-tramp

پرده‌های آب زیاد می‌توانند اتاق را کمی احمقانه جلوه دهند، اما اکثر فروشگاه‌های بزرگ فقط پرده‌های آماده با طول مشخصی دارند (84 اینچ تقریباً همیشه خیلی کوتاه است، FYI). همیشه اندازه آن را افزایش دهید (90-96 اینچ معمولاً برای سقف های 8-9 اینچ کار می کند) بنابراین به اندازه ای آویزان می شود که کف را لمس کند یا تقریباً لمس کند. می توانید میله را نزدیک سقف آویزان کنید (یا در نیمه راه بین پنجره و سقف مانند این مورد، نه در بالای پنجره)، اما همیشه سعی کنید تا جایی که می توانید به زمین نزدیک شوید. ما در این پست یک نمودار جالب و عکس های بیشتر داریم. همچنین، لطفا توجه داشته باشید که یک خرگوش روی تخت وجود دارد!!!!!

اتاق/خانه خود را بدون برنامه نمایشی نکنید

طراحی شده توسط کریستا مارتین | استایل شده توسط ولیندا هلن و اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

این فقط یک هشدار کلی است که فرآیند بازسازی قطعات متحرک زیادی دارد و پر از تاخیرهایی است که از کنترل شما خارج است. اگر تیمی ندارید، طرح نسبتاً محکمی ندارید، مجوزها، و حتی موادی که قبل از دمو سفارش داده شده اند، ممکن است برای مدت بسیار طولانی تری در ساخت و ساز زندگی کنید. گاهی اوقات پیمانکار شما مجبور است کارهای اکتشافی انجام دهد تا بفهمد چه چیزی تحمل بار است و غیره، اما قبل از اینکه خانه یا اتاق خود را کاملاً غیرقابل زندگی کنید، بازیکنان خود را در محل قرار دهید و یک برنامه کلی داشته باشید. من در حال حاضر در مرحله بازسازی هستم و به من اعتماد کنید، صبر شما بارها و بارها امتحان خواهد شد 🙂 در پایان، ممکن است آشپزخانه ای مانند این داشته باشید. کریستا مارتین، اما سعی کنید در ابتدا تا حد امکان کارهای آماده سازی انجام دهید.

READ  بسته بندی گردو و بتن "آپارتمان گالری" سائو پائولو توسط BC Arquitetos

پیکربندی هنر را در هر دیوار تغییر دهید

کارگردانی هنری امیلی هندرسون | کمک طراحی و استایل توسط امیلی بوزر و جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp

این یک نکته/فرمول سبک عالی است که من تقریباً در هر اتاقی از آن استفاده کرده ام (از جمله این مورد که تیم EHD من در آتلانتا انجام داد). چیزی که می خواهید از آن اجتناب کنید این است که هر دیواری دارای یک اثر هنری مشابه است که در همان ارتفاع آویزان شده است. در عوض به انجام کاری که در اینجا انجام دادیم فکر کنید – ترکیب کردن دیوار گالری، آینه، قفسه‌ها، هنرهای متمایل، دوقطبی یا یک اثر هنری در مقیاس بزرگ. حتی اگر طراحی ساده تری را مینیمال دوست دارید (که من دوست دارم) می خواهید رسانه ها یا مقیاس هنر را تغییر دهید تا اضافی احساس نشود و به هر قطعه قدرت و لحظه خاص خود بدهید.

آنچه را که ممکن است از قبل داشته باشید نادیده نگیرید

طراحی شده توسط سارا رافین کوستلو | استایل شده توسط ولیندا هلن و اریک کنت استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp

فکر می‌کنم در این دنیایی که همه چیز در دسترس ماست (سلام، خرید اینترنتی) وسوسه انگیز است که از شر چیز قدیمی خلاص شویم و آن را با نسخه جدیدتر، جوان‌تر (و احتمالاً ارزان‌تر) جایگزین کنیم. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید، با چشمانی جدید به قطعات مورد علاقه قبلی خود نگاه کنید. اگر شکل و استایل را دوست دارید اما رنگ یا پارچه را دوست ندارید، می توانید چه کاری انجام دهید سارا رافین کاستلو این کار را انجام داد و یک بال قدیمی را در آن پارچه طرح دار دیوانه وار پوشاند. اگر اتاق بالا کمی شما را وسوسه می کند، بدانید که بقیه خانه باورنکردنی او در نیواورلئان در کتاب پر شده است و هر بار که خلاقیت او را می بینم من را زمین گیر می کند. آن رنگ سبز، کاشی کف، در! او باور نکردنی است.

گوش کنید، شما در فرآیند بازسازی یا دکوراسیون اشتباه خواهید کرد، همه ما این کار را انجام می دهیم. این بخشی از فرآیند خلاقیت است. اما، امیدوارم این کتاب می تواند به شما کمک کند تا حد امکان از بسیاری از افراد دوری کنید و خلاقیت خود را آزاد کنید. و اگر عاشق نوع اطلاعات طراحی در این پست هستید و اگر عکس های این خانه ها باعث شادی در طراحی شما شده است، امیدوارم که کتاب را دوست داشته باشید زیرا پر از 330 صفحه از آن است.

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط کوربت تاک | استایل شده توسط ولیندا هلن، اریک کنت استالبرگ، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ

دیدگاهتان را بنویسید