طراح داخلی کیسی کیسلر از پرونده این آشپزخانه سیاه و سفید دراماتیک را با الهام از کلبه اسکی طراحی کرد عقب نشینی آخر هفته در پای کوه هود پنجره مشکی زاویه دار به دیوار و کاشی های سفید مترو می جهد. وسایل مشکی مات و میزهای سفید تمیز حسی مینیمال به فضا می بخشد. زیر آویزهای مشکی براق یک میز چوبی مشکی مات است که با مجموعه ای از صندلی های ناهار خوری ویندزور آبی روشن همراه است که تنها رنگ را در فضا ارائه می دهد.

آرزوی فرار از روزمرگی، استودیو Metanoia طراحی یک هتل بوتیک مانند اپارتمان برای مشتری خود که دوست دارد به ژاپن سفر کند. یک پالت تک رنگ فضا را پر می کند، به خصوص آشپزخانه، جایی که صفحات چوبی تیره با سنگ مرمر سیاه و میزهای مشکی جفت می شود و با سه نور نلسون حباب برای کنتراست به پایان می رسد.

واقع در مکزیکو سیتی در خیابان مولیر، این اپارتمان بازسازی توسط Pérez Palacios Arquitectos Asociados (PPAA) شامل یک آشپزخانه جدید و خیره کننده با کابینت های سیاه مینیمالیستی و یک جزیره ضد زنگ تیره و پشت سر است. یک تخته برش چوب در جزیره و چهار چهارپایه چوبی ظاهر صنعتی را گرم می کند.

مستقر در سانفرانسیسکو تغییر دکوراسیون داخلی طراحی مجدد این را انجام داد آشپزخانه مدرن که به خوبی نشان می دهد که چگونه می توان رنگ مشکی را بدون سیاهی یا خیلی مینیمالیستی اضافه کرد. کابینت های ساده دارای روکش مشکی مات با دسته های برنجی هستند که جلوی آن را مانند جواهرات تزئین می کنند. پشت و رومیزی سفید، همراه با لوازم گران‌قیمت و جزئیات چوب، فضای الهام‌بخش را تکمیل می‌کنند.

در پوزنان، لهستان، خانه بالای تپه، توسط حالت: لینا، دارای یک آشپزخانه مدرن سیاه رنگ در زیر یک اتاق زیر شیروانی، درست در خارج از یک اتاق نشیمن با سقفی دو ارتفاع است. با کابینت‌های مشکی مات بدون تزئین و میزهای مشکی براق، دیوارهای چوبی و یک راه پله چوبی باز در کنار آشپزخانه مینیمالیستی قرار گرفته تا فضا را روشن‌تر کند.

عکس داخلی خانه مدرن با سقف چوبی مورب و کابینت های استیل سیاه شده در آشپزخانه

عکس: جو فلچر

معماران فاکنر و نیکولهولیس این آشپزخانه دراماتیک را در از اردوگاه، خانه ای به مساحت 3800 فوت مربع در دریاچه تاهو، کالیفرنیا، در پایه یک آتشفشان خاموش. با در نظر گرفتن آتش سوزی های جنگلی، طراحی شامل دیوارهای بتنی 8 اینچی، کف بازالت و کابینت آشپزخانه فولادی سیاه شده است. روکش بافت روی کابینت‌ها تکمیل کننده سطح دیوارها است که همگی در زیر سقف کج پوشیده شده از سرو بومی قرار دارند.

این آشپزخانه مشکی مدرن که در پشت درهای شیشه ای تاشو با قاب مشکی قرار گرفته است، می تواند به بقیه قسمت های آپارتمان باز شود یا بسته شود. طراحی شده توسط همکاران ماکریدیسآپارتمان تسالونیکی یونان، کف‌های بتنی را با سقف گردویی متعادل می‌کند و به آشپزخانه سیاه رنگ واقعاً برجسته می‌شود.

طراحی شده توسط Hoch Studio، این پاریس اپارتمان بعد از بازسازی یک آشپزخانه مینیمالیستی جدید دریافت کردم. کابینت های ساده مشکی مات با کانترهای سفید و پشتی آینه ای همراه شده اند که باعث می شود فضا بزرگتر و روشن تر از آنچه هست احساس شود. برای زنده‌تر کردن فضا، زوایایی در پیشخوان کشیده‌ای که به یک میز ناهارخوری و یک سری قفسه‌های گوشه تبدیل می‌شود، وارد می‌شود.

عکس داخلی اتاق زیر شیروانی تیره با آشپزخانه مشکی

عکس: هی! پنیر

واقع در شهر Kaohsiung، تایوان، این زیر شیروانی طراحی شده توسط طراحی HAO برای خانواده ای با فرزندان خردسال که عاشق زیبایی شناسی صنعتی هستند. آشپزخانه مدرن به فضای نشیمن اصلی باز است. برای به حداقل رساندن شلوغی آشپزخانه، لوازم، وسایل و ظروف در پشت کابینت‌های مشکی بافت پنهان می‌مانند. جزیره‌ای عظیم با سنگ مرمر خاکستری، آشپزخانه L شکل را با هم ترکیب می‌کند و فضای کاری بزرگ و مکانی برای غذا خوردن به‌عنوان خانواده ارائه می‌دهد.

را آپارتمان VOV در کیف اوکراین طراحی شده توسط ater.architects که هنگام طراحی این آشپزخانه مشکی مسیر متفاوتی را در پیش گرفت. آنها به جای انتخاب سیاه و سفید همیشه کلاسیک یا طراحی تمام مشکی مینیمال، صورتی را به ترکیب اضافه کردند. علاوه بر جزیره سیاه و یخچال توکار مشکی و انباری اطراف آن، کابینت‌های ساده‌ای با پیشانی چوبی برای گرما و بافت گنجانده شده‌اند. برای اینکه طراحی را بیشتر جلوه دهند، از رنگ صورتی برای پشتی و پیشخوان جزیره ای گسترده استفاده می کنند که به عنوان میز ناهار خوری عمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید