جدید هتل پنینسولا لندن احتمالاً به مقصد محبوب جت‌ستترها تبدیل می‌شود، که می‌تواند تا حدی توضیح دهد که چرا اکنون یک مدل مجسمه در مقیاس 2700 پوندی از کنکورد در بالای سر آویزان است. بروکلندز، مقصد غذاخوری آنها در پشت بام در فضای کلاسیک بریتانیایی الهام گرفته از هوانوردی و موتوراسپرت.

اتاق غذاخوری رستوران بروکلندز با مجسمه‌های آلومینیومی جلا داده شده بزرگ هواپیمای جت کنکورد که در بالای سقف نصب شده است.

اتاق غذاخوری رستوران بروکلندز با مجسمه‌های آلومینیومی جلا داده شده بزرگ هواپیمای جت کنکورد که در بالای سقف نصب شده است.

جزئیات مجسمه آلومینیومی جلا داده شده بزرگ هواپیمای جت کنکورد که در بالای سقف و با کابل محکم شده است.

ایجاد شده توسط شرکت طراحی صنعتی غیر معمولشبح آیرودینامیکی براق کنکورد برای تبدیل شدن به مرکز و نقطه کانونی رستوران هتل مجلل نصب شد، «ادای احترام به هوانوردی بریتانیا و اتومبیل‌ها» که نیازمند چندین شاهکار مهندسی بود. چالش‌های پیش روی نه تنها در کنار هم قرار دادن مجسمه شامل 11420 جزء بود، بلکه شاید بیشتر از آن در ساختن یک شیء آلومینیومی عظیم و کاملاً ماشین‌کاری شده بالای سر و ایمن‌سازی آن بود.

عکسی از فضای داخلی مجسمه آلومینیومی جلا داده شده هواپیمای جت کنکورد که بیش از 3000 براکت و 8000 پیچ را نشان می دهد.

بنیانگذار Discommon، نیل فریر، با محبت این پروژه را “دقیق ترین پازل جهان” می نامد، زیرا شکل ظاهری سرعت با 400 پانل ماشین کاری سفارشی که توسط بیش از 3000 براکت و 8000 پیچ و مهره با حداکثر دقت در کنار هم قرار می گیرند، در کنار هم قرار گرفته است. Discommon در طول سه سال طراحی و توسعه، تمام جزئیات پر زحمت را در نظر گرفت و نقش‌ها و مسئولیت‌های مختلفی از مهندسی گرفته تا ساخت و نصب نهایی را بر عهده گرفت.

دو مرد از تیم مونتاژ در حال بازرسی بیش از 3000 براکت و 8000 پیچ از زیر مدل آلومینیومی کنکورد 2700 پوندی هستند.

فریر خاطرنشان می کند: «این یک شاهکار بسیار پیچیده از طراحی، مهندسی، حل مسئله و ساخت بود که چیزی کمتر از بهترین ما را نمی طلبید. اوج خلاقیت، تخصص مهندسی و پیچیدگی طراحی را ارائه می دهد که ما واقعاً به آن افتخار می کنیم. ما مفتخریم که سرود خود را به هوانوردی بریتانیا در حال پرواز در هتل عظیم پنینسولا تقدیم کنیم.

READ  سری Dyadic کاوش‌های جدیدی از فرم‌های پرینت سه‌بعدی می‌بافد

سه نفر از تیم Discommon زیر مدل آلومینیومی نصب شده کنکورد ایستاده اند

در حالی که یک سفر مافوق صوت از طریق اقیانوس اطلس به لندن، یا هر جایی توسط کنکورد، خارج از تصویر است (آخرین پرواز بازنشسته جت در سال 2003 بود)، Discommon دو طرح یادبود الهام گرفته از کنکورد را ارائه می دهد. چاپ پوستر مدل سه بعدی آنها، در کنار الف مجسمه اسپیدفرم گردو از جت

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید