در دنیای امروز، بسیاری از ما هر اینچ مربع از فضای زندگی خود را مهم می دانیم، و برای کسانی که در دسته زیبایی هستند، سبک نیز به اندازه عملکرد اهمیت دارد. سپس برای کسانی که با اعضای خانواده چهار پا زندگی می کنند، اغلب مجبوریم طراحی را قربانی کنیم تا دوستان پشمالوی خود را خوشحال کنیم. در حالی که برخی از طراحان قطعاً به نام مبلمان حیوانات خانگی قدم گذاشته اند، هنوز هم فضای زیادی برای خلاقان وجود دارد که خارج از جعبه فکر کنند، زباله یا چیزهای دیگر. یکی از آنها طراح پرتغالی است ریکاردو سا که ایجاد کرد چو چو، یک کنسول گربه پسند که هم شما و هم گربه تان می توانید با آن به خوشی زندگی کنید.

یک بوفه چوبی که یک گربه روی آن قرار دارد.

Choo Choo با الهام از شبح براق قطار گلوله ای، از مواد طبیعی مانند چوب و تارهای عصایی ساخته شده است که گرمای پیچیده ای را به بیرون می بخشد. از بیرون، شما هرگز نمی دانید که درون چه چیزی را پنهان می کند. قفسه ها در وسط را می توان بین حیوان خانگی و انسان برای ذخیره سازی یا فضای امن دنج برای خواب به اشتراک گذاشت. سوراخ های عصا به گربه شما اجازه می دهد دنیای اطراف خود را مشاهده کند و در عین حال کنجکاوی طبیعی خود را برآورده کند بدون اینکه مجبور باشد از نقطه مورد علاقه خود دور شود.

گربه ای در یک کنسول چوبی با کتابی در داخل آن نشسته است.

یک کنسول چوبی مدرن با یک گربه در بالا.

پایه کنسول با پارچه مناسب گربه تجهیز شده است که به گربه شما اجازه می دهد مکانی نرم برای تمیز کردن پنجه ها و ناخن های خود داشته باشد.

READ  لابی ستاره این دفتر مدرن در ایتالیا است

میز قهوه خوری مبلمان گربه ای چوبی با رویه سوراخ دار.

مبلمان چوبی گربه با یک گیاه در بالا.

پشت درب جانبی Choo Choo محفظه ای وجود دارد که برای قرار دادن یک جعبه زباله طراحی شده است که هم برای شما و هم برای بازدیدکنندگانتان دور از چشم است. درب در هنگام تمیز کردن به راحتی قابل دسترسی است اما بقیه زمان آن را پنهان نگه می دارد. برش‌های مربعی در دو طرف به گربه‌ها اجازه می‌دهد هر زمان که وقت چرت زدن، داماد کردن، مخفی شدن یا استفاده از حمام باشد، به واحد دسترسی پیدا کنند.

یک صندلی چوبی با نشیمنگاه چوبی که مانند مبلمان گربه است.

یک قفسه چوبی با سینی در آن که به عنوان مبلمان گربه طراحی شده است.

مدل سه بعدی قفسه چوبی با مبلمان کاکتوس و گربه روی آن.

اگر گربه شما به فضای بیشتری برای مانور نیاز دارد، بقیه قفسه‌ها را می‌توان خالی گذاشت، اما به همین راحتی می‌توان آن‌ها را با وسایل ضروری گربه یا سایر وسایلی که می‌خواهید کنار بگذارید، پر کرد.

یک کابینت کنسول با یک گربه در آن.

بوفه کنسول چوبی با گلدان، کتاب و مبلمان گربه روی آن.

اگر به یک تکه مبلمان برای پنهان کردن جعبه بستر و نیش گربه علاقه دارید، و/یا می خواهید به این مفهوم هوشمندانه کمک کنید، به Ricardo Sá’s مراجعه کنید. صفحه Behance یا اینستاگرام.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید