در پرسپکت، استرالیای جنوبی، پروژه های گلخانه ای توسعه و بازسازی الهام گرفته از اواسط قرن را برای کلبه ماسه سنگی دهه 1890 طراحی کرده است – خانه درخت گلابی – که با ظرافت گذشته و حال را متعادل می کند. مشتریان از شرکت درخواست کردند که شخصیت اصلی کلبه را حفظ کند و در عین حال فضاهای اشتراکی بیشتری برای سرگرمی و همچنین افزایش مناطق خصوصی اضافه کند. علاوه بر بازسازی، یک پسوند 300 متر مربعی برای قرار دادن یک اتاق خواب اصلی جدید با حمام اختصاصی، آشپزخانه، اتاق غذاخوری، انباری، اتاق رختشویی، اتاق پودر، حمام مهمان و مطالعه ساخته شد. حیاط خلوت نیز با تکمیل یک استخر جدید و فضای نشیمن در فضای باز گنجانده شده است.

یک ساختمان شیشه ای با یک استخر در پشت.

یکی از ویژگی‌های برجسته، دال کنسولی است که بر روی حیاط و استخر معلق است، که فضای نشیمن باز جدید را با دو طرف پنجره نگه می‌دارد. جزئیات چوب به طور یکپارچه از آشپزخانه به بیرون جریان می یابد، فضاها را قاب می کند و یک جریان بصری هماهنگ ایجاد می کند.

یک خانه مدرن با یک استخر شنا در حیاط خلوت.

در حالی که جای پای حیاط کوچک است، طراحی از هر اینچ برای سرگرمی در طول سال استفاده می کند. فضای بیرونی حتی درخت گلابی محبوب خانواده را نیز در بر می گیرد، از این رو نام پروژه به این نام گرفته شده است.

حیاط خلوت مدرن با عرشه چوبی و استخر.

خانه ای مدرن با دیوار شیشه ای و عرشه چوبی.

یک آشپزخانه مدرن با کابینت های چوبی و سینک ظرفشویی.

یک آشپزخانه مدرن با یک جزیره چوبی و قفسه های کتاب.

یک آشپزخانه مدرن با میز ناهارخوری و صندلی.

آشپزخانه مینیمالیستی اما گرم دارای کاشی‌های سرامیکی ژاپنی، جزیره‌ای سنگی و کابینت‌های بالایی با تخته‌های چوبی آویزان عمودی است.

یک میز ناهار خوری با صندلی های قهوه ای در یک اتاق.

اتاق نشیمن مدرن با دیوار شیشه ای.

یک آشپزخانه و اتاق غذاخوری با پلان باز.

نورگیر که تمام طول فضای نشیمن را پوشانده است، نور طبیعی را به بخش مرکزی خانه می آورد و مرزهای قدیمی و جدید را محو می کند.

READ  آیریس آپفل طراح داخلی آمریکایی در سن 102 سالگی درگذشت

زنی مقابل در شیشه ای در خانه ای مدرن ایستاده است.

اتاق نشیمن با شومینه سنگی و قفسه های کتاب.

خانه درخت گلابی پاسخگو و راه حلی است که مشتریان در تلاش برای رسیدن به آن بودند. این یک ردپای کوچک بود، بنابراین آخرین ذره فضا برای اجرا نیاز داشت. ما بافت را با استفاده از چوب، سنگ و بتن اضافه کردیم و با جفت کردن آن با شیشه فراوان، توانستیم فضای باز و غنای درخشانی ایجاد کنیم که تضاد واقعی با نقطه شروع آن بود.»

اتاق نشیمن مدرن با دیوار شیشه ای.

یک دفتر کار خانگی مدرن با میز چوبی و قفسه های کتاب.

حمام با سینک و آینه.

حمام با دیوارهای چوبی و سینک.

یک تخت با بالش و یک چراغ.

بخش قدیمی خانه به سوئیت اتاق خواب اصلی جدید تبدیل شده است، با حمام اختصاصی خود که به یک حمام رومی مجلل با استفاده از سنگ آهک بافت Turco Argento در کف، دیوارها و قسمت دوش اشاره می کند.

یک حمام مدرن با کابینت های چوبی و یک وان حمام.

حمام مدرن با دو سینک و آینه.

خانه ای با در آبی و دیوار سنگی.

پروژه‌های گلس‌هاوس، نمای جلو و ایوان را به همان اندازه که نسبت به شخصیت اصلی خانه حساس است، حفظ می‌کند و در کنار هم با فضای داخلی مدرن جدید ایجاد می‌کند.

ورودی خانه ای با کف کاشی آبی و سفید.

زنی در حال فرار از دری است.

عکاسی توسط دپارتمان هنر خلاقبا حسن نیت از BowerBird.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید