واقع در جزیره گومز و به کانال بلینگهام در ایالت واشنگتن نگاه می کند خانه تختخوابی جزیره گومز عقب نشینی دو طبقه با اشاره به گذشته است. طراحی شده توسط SHED معماری و طراحی، این خانه مسکونی روستایی و در عین حال مدرن قرار است میراثی خانوادگی برای نسل های آینده باشد تا در تعطیلات خانوادگی از آن لذت ببرند.

این خانه تختخواب‌شو تنها ده فوت دورتر از کلبه چوبی 100 ساله خانواده ساخته شده است، یادگاری که در ابتدا در جزیره لوپز قرار داشت و سپس جدا شد و در دهه 1940 به مکان فعلی خود شناور شد. برخلاف خانه‌های مجاور، کابین پشت درختان قرار می‌گیرد و تجربه خصوصی‌تری را فراهم می‌کند و در عین حال مناظر غربی را حفظ می‌کند. خانه تختخواب‌آلود جدید نیز از همین روش پیروی می‌کند و به‌طور استراتژیک برای در آغوش گرفتن طبیعت و در عین حال به حداقل رساندن ردپا قرار گرفته است.

نمای بیرونی جلو کابین باریک دو طبقه مشکی در جنگل

برای آب، ابتدا باید چاه خشک ملک را قبل از نصب حوضه آب باران و سیستم آب آشامیدنی از رده خارج می کردند. در سربالایی بیشتر، یک سیستم سپتیک جدید دور از دشت سیلابی قرار داده شده است و تضمین می کند که خانه تختخواب با افزایش سطح دریا تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

نمای بیرونی گوشه کابین سیاه دو طبقه باریک در جنگل

نمای بیرونی جانبی کابین باریک دو طبقه مشکی در جنگل

نمای بیرونی با الهام از ریشه‌های کابین روستایی خود، با دو نوع سایدینگ مشکی پوشیده شده است – نمای سایدینگ کابین دیسدرو در پایین و روکش 1×6 زبانه و شیار ناهموار کشتی سرو قرمز غربی در طبقه بالا. جزئیات منحنی روی دم های تیر و نردبان تخت دوطبقه ادای احترام به کناره های چوبی است و طرحی را ایجاد می کند که هم نوستالژیک و هم تازگی دارد.

READ  خانه در The Girl Before طراحی شده است تا هم مانند یک پناهگاه و "یک قلعه یا زندان" باشد.

نمای بیرونی زاویه دار پشت کابین باریک دو طبقه مشکی در جنگل

نمای بیرونی پشت کابین باریک دو طبقه مشکی در جنگل

معماران در SHED Architecture & Design به مواد کم تعمیر و نگهداری مانند فولاد ضد زنگ، تخته سه لا و کفپوش ورقه ای مارمولئوم متکی بودند.

نمای بیرونی شیب پایین کابین سیاه دو طبقه باریک در جنگل

نمای بیرونی کابین باریک دو طبقه مشکی در جنگل

نمای داخلی کابین مدرن روستیک با دیوارهای چوبی

بازدیدکنندگان از طریق یک ایوان جلویی می‌رسند که به طبقه همکف فشرده با آشپزخانه، میز توکار، و حمامی که چندین نفر را در خود جای می‌دهد باز می‌شود. پله های چوبی باز ساکنین را به طبقه دوم هدایت می کند.

نمای داخلی کابین مدرن روستایی با حمام باز و دو سینک

نمای داخلی کابین مدرن روستایی با حمام باز و دو سینک

نمای داخلی دوش کابین مدرن روستایی

نمای داخلی زاویه دار میز کوچک ساده زیر پله های چوبی در کابین

نمای داخلی طبقه بالا پلان طبقه باز اتاق خواب های کابین و قسمت نشیمن

در طبقه بالا، یک قسمت نشیمن توکار U شکل در زیر یک دیوار شیبدار از پنجره ها که درختان اطراف و کانال بلینگهام را در زیر قاب می کند، زندگی می کند. در دو طرف فضای باز تجمع، محل هایی برای خواب برای سرریز افراد بازدیدکننده وجود دارد.

نمای داخلی زاویه دار فضای نشیمن گوشه زیر پنجره های شیبدار

دید به گوشه U شکل با صندلی داخلی در زیر پنجره های شیبدار

علاوه بر دو اتاق خواب، که هر کدام شامل یک تخت و مجموعه ای از تخت های دوطبقه است، گوشه نشیمنگاه به عنوان مکان اضافی برای خواب بازدیدکنندگان در صورت نیاز دوبرابر می شود.

نمای داخلی کابین مدرن با تخت های دو طبقه در سمت راست و تخت معمولی در سمت چپ با چشم انداز به اتاق های دیگر

نمای جزئی از اتاق خواب ساده در کابین مدرن

نمای زاویه‌دار جزئی از تخت‌خواب‌های مدرن روستایی در کابین

پیمانکار: کاپلان هومز
مهندس سازه: تاد پربیکس
طراح داخلی: جنی گراس
عکاس: داین سوزمن

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید