در پارک ملی Hoge Veluwe در هلند یک پناهگاه منحصر به فرد قرار دارد – Buitenplats Koningsweg – برای هنرمندان و بازدیدکنندگان به طور یکسان. سایت پادگان سابق به یک جامعه پر جنب و جوش تبدیل شده است که در آن ده ها خلاق زندگی و کار می کنند. اکنون، به عنوان بخشی از یک پروژه نوآورانه توسط شهرداری آرنهم، مجموعه ای از 11 “حماقت” در جنگل ظاهر شده است که فرصتی را برای مهمانان فراهم می کند تا خود را در جنگل غوطه ور کنند. یکی از حماقت های گفته شده است آشیانه Buitenverblijf، یک کابین مرتفع که با محیط طبیعی خود ترکیب می شود. طراحی شده توسط معماری NAMO و معماران i29آشیانه یک فرار فراموش نشدنی برای هرکسی است که به دنبال آرامش است در حالی که هنوز امکانات موجود در خانه را دارد.

یک کابین چوبی بلند با بالکن و پله.

Nest یک خانه تعطیلات است که شبیه یک خانه پرنده مدرن است که در کنار درختان قرار گرفته است. طراحی شیک آن، که توسط یک خانه کوچک سه طبقه در بالای پایه سیاه و سفید باریک مشخص شده است، با در نظر گرفتن پایداری ساخته شده است. این کابین که با مواد باکیفیت ساخته شده است و در صورت وجود کمترین تأثیر را بر محیط زیست دارد، با تأسیسات تمام برقی، یک پوشش بسیار عایق و پنل های خورشیدی بر روی سقف شیبدار خود مجهز شده است.

یک خانه درختی در میان یک منطقه جنگلی.

یک کابین سیاه و سفید مدرن روی پایه ای در جنگل.

یک Buitenverblijf کوچک چوبی در جنگل.

خانه ای سیاه با پنجره ای بالای آن.

جعبه های تودرتو در نمای بیرونی، که شبیه نشیمنگاه های یک خانه پرنده هستند، به گونه ای ساخته شده اند که جونده ها، دارکوب ها و خفاش ها مکانی برای پناه گرفتن داشته باشند. قاب فولادی مشکی زیر خانه نیز از لانه ها و حیوانات محلی محافظت می کند.

READ  AvroKO رستورانی را در باشگاه The Twelve Thirty جاستین تیمبرلیک طراحی می کند

یک کابین بلند سیاه در جنگل.

یک میز و صندلی روی عرشه یک خانه مرتفع.

عرشه جلویی به مهمانان این امکان را می دهد که از یک وعده غذایی یا یک فنجان قهوه در حین تماشای مناظر اطراف لذت ببرند. یک درب شیشه ای کشویی از کف تا سقف، کف اصلی فشرده را باز می کند تا به تراس گسترش یابد.

اتاق نشیمن مدرن با عرشه، صندلی و مبل.

یک اتاق نشیمن با یک پنجره مدور.

پنجره‌های گرد بزرگ، منظره‌ای از درختان و حیات وحش را قاب می‌کنند و در عین حال اجازه می‌دهند نور طبیعی فضای داخلی را باز و مطبوع نگه دارد.

یک کابین با یک پنجره گرد.

یک پنجره مدور در آشپزخانه یک خانه کوچک مدرن.

در فاصله تقریباً هشت متری از زمین، سطح اول آشپزخانه اوپن و اتاق نشیمن با تراس مجاور را در خود جای داده است.

آشپزخانه ای با پنجره دایره ای در آشیانه Buitenverblijf.

یک پنجره دایره ای در یک کابین چوبی روی پایه.

یک آشپزخانه مدرن کوچک با یک صندلی بار و یک چهارپایه در یک اتاق با یک پنجره.

یک راه پله چوبی که به یک پنجره در یک خانه کوچک منتهی می شود.

نمای داخلی یک راهرو مشرف به طبقه پایین با پنجره جانبی جزئی.

پله‌های چوبی به سطح میانی با حمام منتهی می‌شوند که همچنین دارای پنجره‌های گرد است تا هنگام آماده شدن برای روز از طبیعت لذت ببرید.

یک حمام سفید با یک پنجره گرد در خانه کوچک.

یک راه پله سفید در یک کابین مدرن.

راه پله دیگری به اتاق خواب منتهی می شود که چهار نفر را در کنار هم می خواباند. سقف چوبی شیبدار مکانی دنج برای بازنشستگی در پایان روز ایجاد می کند تا واقعاً احساس کنید که با پرندگان و درختان یکی شده اید.

اتاقی با پنجره گرد و تخت بزرگ زیر سقف شیبدار چوبی.

یک تخت در یک اتاق مثلثی از کابین مدرن.

اگر به دنبال فرار به طبیعت هستید، اما همچنان می‌خواهید راحت باشید، کابین مدرن مرتفع Buitenverblijf Nest می‌تواند با قیمت تقریباً 179 دلار در هر شب متعلق به شما باشد. اطلاعات بیشتر اینجا.

عکاسی توسط جرون موش.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید