همه دیوارپوش ها یکسان ساخته نمی شوند – آنها در مواد، الگوها، شکل ها، اندازه ها و رنگ های مختلف وجود دارند. اگر چسب مناسبی داشته باشید، بیشتر هر چیزی می تواند دیوارهای لخت شما را بپوشاند، مهم نیست چقدر اساسی است. اما بعد چیزی پیدا می‌کنید که آن را به سطح جدیدی می‌برد، مانند جشن اوج، طرح مرمر جدید از کاشی هنری. این متریال دیوار که نام مناسبی دارد، دیوارها یا اطراف شومینه شما را به یک مهمانی بازیگوش و در عین حال پیچیده تبدیل می کند. طرح فلوت دار از سنگ مرمر سیاه Nero با تکه‌هایی از سنگ مرمر رنگارنگ و کوارتزیت‌هایی که مانند کنفتی می‌پخشند ساخته شده است.

طراحی مثلثی فلوت دار سایه ها و عمقی ایجاد می کند که سطح سه بعدی را برجسته می کند. رگه های سفید نرم از میان سنگ مرمر سیاه عبور می کند و بافت و جذابیت بصری بیشتری را اضافه می کند. سری ریتمیک شامل چهار ماژول 12 x 12 اینچی است که هر کدام دارای اینله های رنگی متمایز هستند. الگوی کامل در 24×24 اینچ تکرار می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Pinnacle Fete، مراجعه کنید artictile.com.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید