سلام به همه! اشلی از طرح های اشلی فیوکو دوباره برای به اشتراک گذاشتن خبر خوشحال کننده: ما این کار را انجام دادیم! با کمک سخاوتمندانه بسیاری از شما، ما توانستیم خانه ای دوست داشتنی را برای یک خانواده محلی SoCal که نیازمند آن هستند، تجهیز و تزئین کنیم. برای یادآوری، من برای کمک به تبدیل یک آپارتمان تا حد زیادی خالی و غم انگیز به پناهگاهی دنج برای یک مادر مجرد و پسر نوجوانش، داوطلب شدم تا با Pen + Napkin در یک تغییر ظاهر خوب شریک شوم. سوزی و برت (نام واقعی آنها نیست) از خشونت خانگی فرار کرده بودند، بی خانمان بودند، اما پس از آن توانستند یک آپارتمان را ایمن کنند و سعی کردند دوباره روی پاهای خود بایستند.

برای راهنمایی در فرآیند طراحی، با سوزی و برت ملاقات کردم تا ترجیحات آنها را بیاموزم و در مورد اینکه آنها دوست دارند در خانه خود چه احساسی داشته باشند صحبت کنم. سپس یک را ایجاد کردم صفحه کمپین برای جمع آوری بودجه مورد نیاز برای پروژه بازسازی. من و قلم + دستمال از پاسخ شگفت زده شدیم (و متاثر شدیم)! ما از هدف جمع آوری کمک مالی خود فراتر رفتیم و تقریباً همه موارد موجود در لیست آرزوهای سوزی و برت مستقیماً توسط شما، خوانندگان EHD خریداری شد. من این خبر را در جایی که می توانستم منتشر کردم و توانستم بسیاری از اقلام عالی و با ملایمت مورد استفاده را از اعضای جامعه خود جمع آوری کنم. نزدیک به 170 (!!!) نفر گرد هم آمدند تا این تحول را رقم بزنند. مطمئنم وقتی می گویم از اینکه بخشی از چنین گروه مهربان و دلسوز هستیم، به جای همه ما صحبت می کنم.

از اینجا شروع کردیم:

آپارتمان تاریک بود، با پرده های شکسته که فضای داخلی را آشکار می کرد. سوزی و برت هر کدام در اتاق خواب خود یک تشک روی زمین داشتند – اما نه چیز دیگری. فضا نه دلپذیر بود و نه کاربردی.

و اکنون این چیزی است که سوزی و برت اکنون می توانند به خانه برگردند:

نیازی به گفتن نیست که آنها خوشحال شدند! سوزی گفت که فضا به نظر “روشن، مانند آفتاب” و “نشاط بخش و دنج” است. این دقیقا همان چیزی است که من امیدوار بودم این احساس باشد! او گفت که قلبش “در تمام طول مسیر” گرم بود و نمی توانست تصمیم بگیرد که زمان بیشتری را در اتاق خواب یا اتاق نشیمن خود بگذراند، زیرا هر دو را به یک اندازه دوست دارد. برت وقتی برای اولین بار اتاق خوابش را دید، سری به نشانه تایید تکان داد (و من هم او را در حال لبخند زدن گرفتم!). او مخصوصاً از چیدمان میزش خوشش می‌آمد و فکر می‌کرد که حال و هوای کلی آن «باحال» است، به‌ویژه رنگ‌های قرمز روشن. آمدن از یک پسر نوجوان، این ستایش بزرگ است!

READ  تغییر کمد با روحیه آزاد و فضای ذخیره‌سازی سنگین جس جس یک ماه فرصت دارد تا کامل شود

اتاق خواب سوزی

می خواستم اتاق خواب سوزی گرم و آرام باشد، فقط برای او، با یک تصویر زمینه بیانیه برای لنگر انداختن فضا و آوردن الگوی نرم. زمانی که سوزی رنگ‌هایی را که دوست دارد به من گفت (قهوه‌ای، صورتی و آبی تیره)، من آن‌ها را می‌شناختم آسانا داستی صورتی تصویر زمینه برای پس زمینه عالی بود. من با تیم در Rebel Walls تماس گرفتم و وقتی در مورد این Feel Good Makeover به آنها گفتم، آنها سخاوتمندانه تمام کاغذ دیواری را تهیه کردند. این یک برنامه Peel & Stick است، بنابراین اگر سوزی و برت مجبور به حرکت شوند، کاغذ باید به راحتی جدا شود. اتاق را کاملاً می سازد! یک “متشکرم” بزرگ از مردم فوق العاده در دیوارهای شورشی.

اتاق خواب برت

در اتاق برت، ملافه‌های لایه‌بندی راحت با الگوی شبکه‌ای اضافه کردیم تا جذابیت بصری را به همراه داشته باشیم، در حالی که پرده‌های چاپ شده سبز تیره کنترل نور و حفظ حریم خصوصی بیشتری را فراهم می‌کنند. پوسترهای انیمه ای را که برت از قبل داشت نگه داشتیم و قاب کردیم. میز و صندلی مشکی و قرمز یک ضرورت بود تا بتواند فضای اختصاصی برای تکالیف (و بازی های ویدیویی) داشته باشد. جفت آینه با قاب سبز که در کنار تخت روکش‌دار جدید او قرار گرفته‌اند، تقارن را ایجاد می‌کنند و نور را منعکس می‌کنند. پاتختی فلزی قرمز، فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز را در کنار تخت فراهم می‌کند و در عین حال کمی جذابیت جوانی به آن اضافه می‌کند که می‌دانستم برت از آن استقبال می‌کند. کمد جادار او را مرتب کردیم و به ما اجازه داد کمد حجیم (و شکسته) را که قبلاً بر اتاق مسلط شده بود برداریم. برت اکنون فضای کافی در داخل کمد دارد، نه تنها برای لباس‌هایش، بلکه برای ذخیره‌سازی اضافی نیز، و مقداری فضای منفی در اطراف تختش باعث می‌شود اتاق خواب بسیار بزرگ‌تر به نظر برسد.

هال

در اتاق نشیمن، می‌خواستم فضایی دنج و جذاب ایجاد کنم که سوزی و برت بتوانند در آن استراحت کنند. اولین چیزی که من (برای هر یک از اتاق ها) تهیه کردم روشنایی بود، بنابراین خانه آنها به درستی روشن می شد. البته روشنایی به تنهایی تفاوت زیادی ایجاد می کند. پرده های شکسته پنجره تعمیر شد و پرده های شفاف و خاموش را نصب کردیم. اکنون سوزی و برت می‌توانند پرده‌ها را در تمام طول روز باز نگه دارند، زیرا پرده‌های شفاف کشیده، حریم خصوصی کافی را فراهم می‌کنند، در حالی که نور طبیعی کافی را به داخل می‌دهند. در شب، پرده های خاموشی حریم خصوصی کامل و میزانی از امنیت را فراهم می کنند که می دانم برای آنها مهم است.

READ  معرفی یک قلم جدید + دستمال کاغذی که در پورتلند تغییر خوبی ایجاد می کند ... و ما به کمک شما نیاز داریم!

قفسه‌های کتاب دیواری تلویزیون را قاب می‌کنند که اکنون روی یک کنسول رسانه‌ای اهدایی دوست‌داشتنی قرار دارد. اتاق نشیمن بسیار بزرگ است و زمانی که دوستان یا اقوام به پایان می‌رسند، فضای مشترک اصلی است، بنابراین می‌خواستم گزینه‌های زیادی برای صندلی وجود داشته باشد. ما دو گوشه مطالعه را با صندلی های لهجه IKEA ایجاد کردیم و کاناپه چرمی عمیق و نرم با مهربانی توسط پلی و بارک، شریک قدیمی قلم + دستمال سفره. یکی از اعضای تیم گفت که این “کاناپه رویایی” او است و بسیار خوب است. من عاشق پشت پرزدار و رنگ کنیاک غنی چرم هستم – اندازه آن برای اتاق عالی است. از شما بسیار سپاسگزارم، جاناتان و ماریو، برای نشان دادن من در انبار خروجی Poly & Bark و همه کمکتان!

بیشتر اشیای تزیینی، قاب عکس، سبد و … موجود در قفسه کتاب ها و میزهای کنسول اهدا شده است. بازار کوچک، یک سازمان غیرانتفاعی است که با صنعتگران از سراسر جهان برای تهیه هدایای اخلاقی، سازگار با محیط زیست، لوازم جانبی و دکوراسیون منزل همکاری می کند. من یک دوست در تیم مدیریتی آنجا دارم (از شما متشکرم، Meka M.، برای کمک شما!) که توانسته است اهدای تعداد زیادی اقلام زیبا را هماهنگ کند که ما با آن یک استایل سرگرم کننده داشتیم.

نمایش عکس های خانوادگی یک راه عالی برای فردی تر و خانگی تر کردن فضا است. از سوزی خواستم هر عکسی که از او در کنار برت و سایر خانواده دارد را به من بدهد. من چندین قاب کردم و یک دیوار گالری در اتاق نشیمن ایجاد کردم تا چهره عزیزان اولین چیزی باشد که هنگام بازگشت به خانه می بینند. همچنین پیام‌های حمایتی زیادی با مواردی از فهرست آرزوها یا کمک‌های مالی از صفحه کمپین ارسال شد که می‌خواستم این کلمات محبت آمیز شگفت‌انگیز را ثبت کنم. بنابراین، من هر تعداد که مناسب بود چاپ کردم و یک کلاژ قاب درست کردم تا به سوزی یادآوری کنم که ما تعداد زیادی از ما با او هستیم، مشتاقیم که در مواقع نیاز دست، شانه یا قلب را قرض دهیم.

می‌خواستم تشکر ویژه‌ای از گروه بزرگ داوطلبانی که در طول نصب شدید دو روزه کمک کردند، بکنم: Mauro N. (از شما برای وقت و تخصص که به این پروژه اختصاص دادید متشکرم!). Chrissy D. (از شما برای تلاش کامل دو روز متشکرم!) گابی وی. کاتلین؛ راندال؛ سالوادور و کارلوس با متخصص گردش مالی S-Team و نیک جی (که در آخرین ثانیه دستی متخصص برای نصب کاغذ دیواری ارائه کرد). با تشکر از شما عکس اولیویا کاتز برای تمام تصاویر زیبا، و یک فریاد ویژه برای تمام دانشگاه من. همسایه‌های هیلز که اقلامی را اهدا کردند تا مطمئن شوند که این اقلام به خوبی انجام شده است – کامی اس.، جودی او.، کیم اچ.، سوزان جی.، کریسی ام.، کاترین ال.، سینتیا ال.، و ای.کی. کمک های زیادی جمع آوری شد که چندین قطعه مبلمان و دکور در انبار برای استفاده در پروژه های آینده قلم + دستمال وجود دارد. مهربانی شما همچنان ادامه دارد!

READ  Hang Lung Properties جاده استخر آبی 23-39 را ارائه می دهد

و برای زنان در EHD، بدون پلتفرم و دسترسی امیلی، این پروژه هرگز به اندازه قبل موفق نبود. کل تیم در EHD (می‌دانم چون تقریباً با همه آنها کار کردم!) از این امر دفاع کردند و در عین حال کمک‌های مالی بسیار سخاوتمندانه‌ای داشتند. آنها اهمیت می دهند و معامله واقعی هستند. من فقط می توانم سعی کنم تحسین و احترام خود را نسبت به این زنان ابراز کنم. از شما برای استفاده از صدای خود برای انتشار خوب متشکریم! و به همه خوانندگان EHD: از شما متشکرم! این واقعاً یک تلاش تیمی بود و من بسیار خوشحالم که بخشی از آن بودم. ما یک تغییر واقعی در زندگی یک نفر ایجاد کردیم.

تیم در خودکار + دستمال، عمدتاً کتی و دنی-لین، دینام هایی هستند که کارهای الهام بخش انجام می دهند – من مشتاقانه منتظر کار بیشتر با سازمان هستم.

یکی از اهداکنندگان ناشناس به این پروژه در یادداشتی از لورا اینگالز وایلدر نقل قول کرد: “خانه بهترین کلمه ای است که وجود دارد.” این Feel Good Makeover به همه ما این امکان را داد تا در خانه ای برای خانواده ای که به کمک کمی نیاز داشتند، کمک کنیم. چه امتیازی! بیایید خوبی ها را ادامه دهیم: یک کلمه مهربان منتشر کنید، اهدا کنند، داوطلب شوید، به همسایه کمک کنید، یا در تماس باشید و بیایید بیشتر از اینها انجام دهیم! باز هم خیلی ممنون از همه.

*طراحی شده توسط طرح های اشلی فیوکو
**پس از عکس های عکس اولیویا کاتز

دیدگاهتان را بنویسید