راحتی استقبال برای طراح کلید بود سباستین هرکنر هنگام طراحی اضافات به تارو مجموعه برای لاین روزت. همچنین نشان دادن مهارت و کیفیت برند ضروری بود. نسخه جدید شامل کانال، صندلی راحتی کوچک و عثمانی به عنوان اضافات به مبل پارچه ای 3 نفره با صندلی راحتی است. واقعیت جالب: نام تارو از یک مکان بعید آمده است – هرکنر از فیل‌های سیرک الهام گرفته و این مجموعه را به نام یکی از آنها تعمید داده است.

ظرافت و سادگی تارو نشان‌دهنده رویکرد من برای طراحی خوب است که به همراهی برای فضای داخلی ما تبدیل می‌شود. هرکنر فاش کرد که صندلی نرم با پاهای پررنگ نمادین آن توسط پشت و دسته‌های بازو مانند افراد در آغوش گرفته شده است. این مجموعه به طراحان داخلی امکان ترکیب و تطبیق رنگ ها و مواد را می دهد و پشتی زیبای مبل را می توان به صورت جداگانه روکش کرد. این تنوع به ما این امکان را می دهد که طراحی را در خانه ها و همچنین در پروژه های مهمان نوازی ببینیم. با توجه به اندازه و نوع شناسی، برای فضاهای معمولی و همچنین لابی های بزرگ مناسب است.

فضای نشیمن پر از مبل، صندلی، عثمانی، و کانال

افزوده‌های جدید تارو شما را دعوت می‌کند تا با شبح‌های گرد خود استراحت کنید و به قطعه اصلی در همکاری وفادار بمانید. در عین حال، یک پایه کاملاً روکش شده، یک صندلی جمع و جور و ظریف با شخصیت اضافه ایجاد می کند. شاید جالب ترین جزئیات طراحی صندلی، پشتی خمیده ظریفی با دو ماده باشد. این به تنهایی پتانسیل زیادی را برای ترکیب مواد – هم پارچه و هم چرم – و رنگ‌ها برای قسمت پشتی صندلی اضافه می‌کند. میز صندلی در گزینه های بزرگ، متوسط ​​و 1 دستی (چپ یا راست) موجود است. با یک بالشتک پشتی اختیاری یا یک زیرپایی با پایه ای مشابه با صندلی صندلی راحتی بیشتری را اضافه کنید.

READ  بررسی سال 2023: دسکتاپ‌های طراح

فضای نشیمن پر از مبل، صندلی، عثمانی، و کانال

صندلی راحتی با روکش سبز تیره با بالش و عثمانی در زمینه سفید

صندلی استراحت با روکش کرم روی پس‌زمینه سفید

مبل راحتی با روکش آبی با بالش در پس زمینه سفید

پشت مبل راحتی با روکش آبی با بالش در پس زمینه سفید

مبل روکش سبز تیره با بالش و عثمانی در زمینه سفید

صندلی راحتی روکش آبی روی پس زمینه سفید

عثمانی روکش طرح دار آبی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه تارو، به ادامه مطلب مراجعه کنید ligne-roset.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید