یکی از پرفروش‌ترین اقلام ما در سال 2022 بود این ست روشویی که پریسیلا در حمام زیرزمین بهترین دوست امیلی استفاده شده است (اگر به پایین پیمایش کنید در بالا و پایین نشان داده شده است). و من آن را دریافت می کنم! با تعویض آسان سخت افزار و اضافه کردن یک شیر آب برنجی زیبا، آنها یک روشویی زیبا به دنبال یک معامله slammin و افراد تحت تعقیب دریافت کردند! اکنون، این ممکن است احمقانه به نظر برسد، اما برای مدت طولانی‌تر از آن چیزی که من می‌خواهم اعتراف کنم، تصور می‌کردم، مگر اینکه کاملاً سفارشی باشد، همه لوازم توالت با میزهای پیشخوان عرضه می‌شوند. جس کوچولو چنین شانسی نداشت. در واقع، بسیاری این کار را نمی کنند، و برای من، این برای کسی که قبلاً هرگز بازسازی نکرده است، بسیار طاقت فرسا به نظر می رسد. یعنی نه تنها باید یک پایه روشویی مقرون به صرفه پیدا کنم، بلکه باید چه کار کنم، به حیاط سنگی بروم و بفهمم چگونه می توانم یک کانتر درست کنم؟ شوخی کردم چون می دانم که کانترهای آماده به صورت آنلاین نیز موجود است. اما صادقانه بگویم، من ترجیح می‌دهم این دو قطعه را به عنوان یکی کنار هم بگذارم. یک تصمیم کمتر، درسته؟؟ بنابراین این چیزی است که این پست قرار است ارائه دهد – روشویی های روشویی حمام با رومیزی با قیمت مقرون به صرفه.

حالا فقط بگویم که همه چیز از قبل از همه گیری گران تر است. بد است. بنابراین من کمی تحقیق کردم و قیمت را روی 1000 دلار گذاشتم (تعدادی از آنها کمی بیشتر شده اند). من می دانم که 1000 دلار نمی تواند “مقرون به صرفه” را فریاد بزند، اما تعداد زیادی گزینه وجود دارد که کمتر از آن هستند. بدیهی است که نمونه های کوچکتر مقرون به صرفه تر و بزرگترها (مثلا سینک های دو نفره) مقرون به صرفه تر هستند. البته، ما همیشه توصیه می کنیم Craigslist یا یک سایت مشابه را بررسی کنید تا شاید چیزی را پیدا کنید که حتی برای بودجه شما بهتر عمل کند. به علاوه برای زمین خوب است! اما اگر این گزینه برای شما نیست، امیدواریم که برخی از این گزینه ها باشند. بیایید با کوچولوها شروع کنیم، عرض یا کمتر از 18 اینچ:

1. سرویس حمام 18 اینچی Airon: من از شروع با مورد علاقه شخصی خود متنفرم، اما مردی که این یکی را دوست دارم! تن چوب زیبا است، لهجه‌های مشکی آن را گران‌قیمت جلوه می‌دهد، و بدون اینکه واقعاً قدیمی باشد به نظر می‌رسد. همچنین اگر شکل را دوست دارید اما رنگ را دوست ندارید، در پنج رنگ دیگر نیز موجود است، کشو بسته نرم است، و پیشخوان کوارتز با دوام فوق العاده است.
2. روشویی حمام 18 اینچی دویل: این گزینه بسیار زیبا و همه کاره است و تقریباً با هر سبکی می تواند کار کند. و برای کمتر از 350 دلار، این یک سرقت است! همچنین به رنگ سبز بسیار کم‌رنگ‌تری عرضه می‌شود.
3. سرویس حمام روشویی 18 اینچی مالنا: این یکی ممکن است کوچک باشد اما شیک نیست! جزئیات همه بسیار کلاسیک هستند، اما هنوز هم می‌تواند به راحتی برای سبک خانه‌های کشاورزی کار کند.
4. پایه هرم: می دانم که این کاربردی ترین گزینه نیست، زیرا فضای پیشخوانی وجود ندارد، اما با شیر آب مناسب بسیار جالب و مدرن به نظر می رسد. مشکی هم میاد!
5. سرویس حمام 35 اینچی Galilhai: این برای افزودن بافت طبیعی به حمام عالی است. این می تواند به راحتی در یک فضای معاصر یا واقعاً ارگانیک کار کند.
6. روشویی یک نفره حمام Cassidy 16: چنین روشویی زیبا که دارای پیچ و تاب مدرن است. خطوط عالی و من آن کشوی کوچک را دوست دارم.

READ  Collcoll پله ها را در ساختار چوبی پیکسلی در دفتر Pricefx پنهان می کند

بیایید به سراغ وسایل روشویی با عرض بیش از 20 اینچ برویم…

عکس توسطsara ligorria-tramp | از: حمام زیرزمین ارزان قیمت – جایی که ما سعی کردیم پول خرج نکنیم … (و حالا می دانید چرا)

1. شفق 25 اینچی: به نظر من این یکی خیلی زیباست! سنتی است اما خیلی آراسته نیست. بعلاوه آن میز، مرمر کاررا است و قیمت بسیار خوبی دارد. 10/10!
2. سرویس حمام 24 اینچی Muriel: شیکر با پیچ و تاب. من عاشق جزئیات در و آن پاهای درشت و زیبا هستم! همچنین به رنگ سبز روشن تر می آید.
3. سینک کنسول سرامیک کلر پایه طلایی حوضه سفید: خوب ذخیره سازی ندارد اما بسیار زیبا! من آن ضربه برنجی را دوست دارم. این نسخه مقرون به صرفه حمام زیبای مالکوم است.
4. سینک حمام پایه مستطیلی 24 اینچی Toto Promenade: یکی دیگر از سبک های کلاسیک زیبا که ممکن است فضای ذخیره سازی نداشته باشد اما هنوز فضای مناسبی برای پیشخوان دارد.
5. سرویس روشویی تک لگن ایستاده 24 اینچی Tremont: این کشوهای کوچولو چقدر نازه؟؟
6. سرویس حمام 20 اینچی لورن: من نمی توانم از نازک کاری عبور کنم. این خیلی خوب است! من شخصاً ممکن است دستگیره را با چیزی کمتر تزئینی عوض کنم، اما این یک گزینه واقعاً جالب برای کمتر از 500 دلار است.
7. روشویی حمام 23.5 اینچی Renwick: این نسخه بزرگتر از یکی در دسته اول است! من شخصاً عاشق ترکیبی از میز سفید هستم و این اندازه در رنگ های چوبی دیگر می آید.
8. سینک رولند پایه: کمی جزئیات بیشتر از شماره 4 و از مورد علاقه ما، جوانسازی. میدانم!
9. سینک روشویی 25 اینچی مدرن در مزرعه: ایده آل برای یک فضای مدرن سودمند و دارای مکانی برای حوله دستی است! و یک سبد در قفسه چقدر زیبا به نظر می رسد؟
10. ست روشویی تک لگن ایستاده 24 اینچی Annecy: در مورد سرگرم کننده و جسورانه صحبت کنید! برای کسی که به دنبال چیزی متفاوت است عالی است.
11. سرویس بهداشتی حمام 24 اینچی کانزاس: آن تخته مهره و رنگ رنگ قلبم را می دزدد (اما به رنگ سفید هم می آید). به علاوه دارای فضای ذخیره سازی زیادی با میز سنگ مرمر است!
12. روشویی حمام 24.02 اینچی گابی: من می دانم که این یک گران است اما من واقعا آن را دوست دارم. مد روز بدون فریاد زدن “من مد روز هستم!” و آیا معمولی شما نیست.
13. سرویس حمام 20 اینچی Jewell: کلاسیک، ساده و زیبا و مقرون به صرفه.
14. سرویس روشویی 2 کشوی تک دیواری 28 اینچی: مجبور شدم چند تا انحنای تو گروه بزنم! به نظر من این یکی خیلی باحاله نمی‌دانم چرا، اما دارم آن را در حمامی با کاغذ دیواری بسیار جذاب تصور می‌کنم. و گول نخورید نه یک کشو بلکه دو کشو دارد.
15. سرویس حمام 24 اینچی مدرن جاخیا 1 کشو مشکی: اگر عاشق گلم هستید، پس این غرور شماست! مشکی، برنجی و براق.

READ  ساخت برونل؛ بالاتر از Fold صد راه حل طراحی ارائه می دهد

برای عیارهای 30 اینچی آماده هستید؟!

طراحی شده توسطپریسیلا فراست | استایل شده توسط امیلی هندرسون | عکس توسطsara ligorria-tramp | از: حمام زیرزمین موکت شده دوست من تغییر اقتصادی پیدا می کند (با تعداد زیادی محصولات آماده و تحول دیوانه کننده است)

1. Arietta 31 in. Black Vanity: این به بهترین شکل بی سر و صدا به نظر می رسد. مثل اینکه می داند زیبا و شیک است اما نیازی به گفتن آن احساس نمی کند:)
2. Merryfield 37 in. حمام روشویی: اوه، من واقعا عاشق این رنگ و پیکربندی کشو هستم. به طور کلی فقط یک روشویی خیره کننده است. و حدس بزنید چه؟ اگر شما هم آن را دوست دارید اما به اندازه دیگری نیاز دارید، در چهار سایز دیگر و دو رنگ دیگر وجود دارد.
3. سرویس حمام 30 اینچی Binford: من ممکن است چیزی برای توالت های الهام گرفته از MCM داشته باشم … زیرا این یکی در حال کشیدن ریسمان قلب من است. همچنین با رنگ چوب کمی روشن تر می آید!
4. سرویس بهداشتی حمام یک نفره چلسی 36 اینچی: البته این یکی در 5 تاپ من است چون یکی از گران ترین ها هم هست. چیزی نیست که در موردش تغییر بدم 🙂
5. روشویی حمام 30 اینچی: زیبا، ساده و عاشق این ضربه پا.
6. سینک روشویی حمام 32 اینچی سفید چینی قدیمی: اگر به دنبال یک روشویی زیبا با ظاهر قدیمی هستید، ممکن است همین باشد:)
7. سینک دستشویی کنسول: یکی دیگر از غرور مالکوم مانند! صاحبخانه ام به من اجازه داد تا “هر کاری که می خواهم” در آپارتمانم انجام دهم و این ممکن است یکی از آن خواسته ها باشد (با توجه به سبک ساختمان:)).
8. روکش حمام 36 اینچی Keriy: بله، من واقعا فکر می کنم این یکی خاص است. باز هم، ارزان نیست، اما به نظر نمی رسد که می تواند در خانه Amber Interiors استفاده شود؟
9. سرویس حمام تک نفره Timonium Brandy 30 اینچی: این یکی در اصل برادر بزرگ به اولین در اولین راند آپ است! من فکر می کنم دستگیره های مشکی را انتخاب کنم اما در غیر این صورت 10/10.
10. روشویی حمام تک نفره کلاس 36: من به شما جرات می کنم که عاشق این یکی نشوید. درهای عصایی و دستگیره های میکرو خیلی خوب هستند!
11. سرویس حمام 30 اینچی Burnam: نمی‌دانم چرا وقتی به این ظروف می‌نگرم، عبارت PNW Luxe در ذهنم چشمک می‌زند، اما به نظر درست می‌رسد. همچنین در چهار رنگ دیگر موجود است!
12. روشویی سینک 30 اینچی Belleair: بله، این از Pottery Barn است و بله، در واقع مقرون به صرفه و البته زیباست!!
13. سرویس بهداشتی حمام 30 اینچی Bragenham: اگر هنگام نگاه کردن به این شیرینی بوی شیرینی حس نمی کنید، پس ما بسیار متفاوت هستیم (که البته خوب است). جزئیات ظریف آن را واقعا خاص می کند.
14. سرویس حمام یک نفره ایتا 36 اینچی: آه، غرور که همه چیز را شروع کرد!! همانطور که از این رونمایی از حمام می بینید، این روشویی با ظاهری عالی با مهر تایید رسمی EHD است!
15. سرویس حمام 30 اینچی Waithman: آن چوب طبیعی چقدر خوب به نظر می رسد؟ این یک تعادل کامل از روستایی و مدرن است.

و حالا ما حتی بزرگتر می شویم!

READ  سال نو مبارک از طرف Dezeen!
عکس توسطجس آیزاک | از: استاد حمام آشکار

1. هامپتون هاربر 44 اینچ: بسیاری از کشوهای کوچک و پاهای زیبا – من وارد شدم! این یکی نیز در چند سایز مختلف عرضه می شود.
2. سرویس حمام 42 اینچی دیواری داوکینز: من آن دانه چوب را بسیار دوست دارم و این یک گزینه شناور واقعاً زیبا است.
3. روکش حمام 48 اینچی گونزالو: خوب، این یکی در واقع گران ترین گزینه است، اما خدای من او یک زیباست! چطور میتونم شاملش نکنم؟؟ اوه، و همچنین به رنگ زغالی می آید.
4. سرویس حمام یک نفره Wittig 48 اینچی: صنعتی ارگانیک درسته؟؟ حجم فضای ذخیره سازی را دوست دارم و اینکه هر دو گزینه باز و بسته وجود دارد.
5. شفق آبی 49 اینچی: یک کلمه. کلاسیک!
6. HEMNES / ODENSVIK: ساده است اما بسیار زیبا و قیمت آن بی نظیر است!

و برای دسته آخر ما … سینک های دوتایی!

عکس توسطsara ligorria-tramp | از: پورتلند فاش: چگونه حمامی که بیشتر از همه در مورد آن عصبی بودم مورد علاقه من بود

1. سرویس حمام دو نفره Sanibel 60 اینچی: چه سایه آبی زیبایی است و من واقعاً آن سخت افزار را دوست دارم. در صورتی که آبی مورد علاقه شما نباشد، رنگ سفید نیز دارد!
2. HEMNES / ODENSVIK: IKEA می داند چگونه یک روشویی فوق العاده ساده و در عین حال همه کاره طراحی کند. من هم عاشق قرار دادن سخت افزار هستم! همچنین به رنگ خاکستری می آید.
3. روشویی حمام سینک 48 اینچی دیواری Bryn: خوش خلق و مدرن. آیا روشویی حمام می تواند داغ باشد؟
4. سرویس روشویی دو نفره 60 اینچی Hitchin: ساده با جزئیات کافی! من فکر می کنم اضافه کردن سخت افزار قدیمی این قطعه را باورنکردنی می کند. رنگ سفید هم داره 🙂
5. روشویی حمام 48 اینچی بادام تافی زیر مانت: یک قطعه فوق العاده همه کاره دیگر. من عاشق ترکیب کشو/کابینت هستم! این در چند رنگ دیگر نیز موجود است.
6. سرویس حمام دو نفره Biscayne 60 اینچی: من فکر می کنم این یکی زیباست و آن قفسه بلند تکی در پایین نه تنها زیبا بلکه کاربردی است. این یکی نیز در سه رنگ دیگر عرضه می شود و می توانید بین سخت افزار نیکل برس خورده یا طلا یکی را انتخاب کنید!

خب همین! من واقعا امیدوارم که این برای کسانی که در حال حاضر در حال خرید روشویی حمام هستند مفید بوده باشد! آیا شما علاقه مندی دارید یا هر یک از شما می تواند برای هر یک از این موارد ضمانت کند؟ بیایید در نظرات صحبت کنیم!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسطپریسیلا فراست | استایل شده توسط امیلی هندرسون | عکس توسطسارا لیگوریا-ترامپ | از: حمام زیرزمین فرش شده دوست من تغییر بودجه پیدا می کند (با تعداد زیادی محصولات آماده و تغییر شکل دیوانه کننده است)

پست یک ست روشویی حمام عالی بگیرید که کل بودجه حمام شما را خراب نمی کند (ما 48 گزینه خوب داریم) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید