وقتی ایده این روند را برای تیم مطرح کردم، پاسخ های متفاوتی داشت. برخی مانند “من این را دوست دارم” بودند، در حالی که برخی دیگر ظهور دوباره آن را انکار نکردند اما لزوماً در مورد آن مطمئن نبودند. زمانی که هفته گذشته در Elle Decor آن را در یک مقاله گردآوری ترند منتشر کرد، آن را می دیدم که ظاهر می شود. حتی زمانی که داشتم این پست را آماده می‌کردم، AD یک قطعه در مورد چگونگی بازگشت دیوارهای آینه‌ای انجام داد! نیازی به گفتن نیست که وقت آن رسیده بود که کمی شیرجه عمیق انجام دهیم.

برای شروع، آینه های عتیقه واقعی قدیمی می شوند زیرا برای مدت طولانی «لایه نازکی از جیوه روی یک تکه قلع پخش می شد و سپس شیشه روی آن قرار می گرفت که باعث واکنش بین جیوه و قلع می شد و باعث می شد ماده آینه مانند به آینه بچسبد. شیشه» (با تشکر، SF دروازه برای اطلاعات). به همین دلیل است که با گذشت زمان جیوه کدر یا اکسید می شود و ظاهر پیری را ایجاد می کند. یک خوب می تواند بسیار خاص به نظر برسد. من یک آینه خانوادگی قدیمی دارم که روی آن کمی قدمت دارد و آن را خیلی دوست دارم. خیره شدن به تو در حالی که به صورتت خیره می شوی تاریخ است 🙂

طراحی شده توسطناتی برکوسوجرمیا برنت| استایل شده توسطکالین کینگ| عکس توسطنیکول فرانزن| از طریقخلاصه معماری

در حال حاضر، من هیچ طراح فعلی را نمی شناسم که عاشق آینه عتیقه یا دیوار آینه عتیقه باشد ناتی برکوس و جرمیا برنت. من برنامه‌هایشان را پرخوری کرده‌ام (اگر شما هم مثل من شدیداً پشت سر گذاشته‌اید، به شدت توصیه می‌کنم. Discoery+، عزیزم!) و تقریباً همیشه در هر افشاگری نوعی آینه قدیمی وجود دارد. با این حال، این عشق بیشتر در خانه های خودشان ثابت شده است. اولین عکس و این عکس بالا را بگیرید. این کاشی های آینه ای A. عتیقه های واقعی هستند و B. هر دو را اضافه می کنند یک تن شخصیت و نور به فضا. اگر بخواهید بیانیه ای آرام و غنی.

طراحی شده توسط کریس و جولیا مارکوم

در اینجا نمونه ای از استفاده از آینه مصنوعی به شکل کاشی آورده شده است. جولیا و کریس این کاشی را در خانه به سبک استعماری خود بسیار شیک و طبیعی نشان داد. من فکر می‌کنم کلید موفقیت آمیز افزودن دکور قدیمی به خانه این است که آن را کم انجام دهید (و مطمئن شوید که نسخه خوب آن است :)). بنابراین با این بک اسپلش، کاملاً کار می‌کند، زیرا موارد بسیار کمی وجود دارد که در اتاق قدیمی شده باشند و به طور طبیعی، آنها نسخه خوبی از این نوع کاشی را انتخاب کردند. اگر این ظاهر را دوست دارید اما می خواهید یک بیانیه بزرگتر داشته باشید، Pottery Barn معمولا مکان خوبی برای رفتن است. بگیرید این آینه دیواری مثلا. همچنین می‌توانید در صورتی که جاه‌طلب هستید، یک DIY مصنوعی انجام دهید. در اینجا یک ویدیو است بعد از یک جستجوی سریع پیدا کردم.

READ  The Link Up: Em's Pantry Org Dupe، ایده هدیه تعطیلات بدون شکست جس، و سرگرمی مورد علاقه جدید ما با ورق بازی سریع
طراحی شده توسط فرانسیس مریل | عکس توسط لور جولیت | از طریق ال دکور

من واقعاً نمی توانم از این اتاق عبور کنم فرانسیس مریل. هر بار که به آن نگاه می کنم چیز جدیدی می بینم. بنابراین تا بار دوم یا سومی که به این عکس خیره شدم متوجه شدم گوشه بار چیزی شبیه به شیشه قدیمی است (مطمئنم مصنوعی)! این یک لهجه بسیار سرگرم کننده و پیچیده است. گرم است اما باعث می شود فضا کمی بزرگتر به نظر برسد.

این عکس‌ها از قرقره‌ای هستند که هفته پیش دیدم و فقط به نظر من ادامه داد که این روند کاملاً در حال رخ دادن است.

طراحی شده توسط gracinha viterbo | عکس توسط فرانسیسکو نوگوئرا | از طریق خانه و باغ

به سمت چپ خود نگاه کنید! یک دیوار آینه ای! چیزی که من در مورد این دیوار دوست دارم این است که “سن” سبک، حس وینتیج تمام قطعات دیگر اتاق را تکمیل می کند. همچنین، البته، نور را به اطراف اتاق می تاباند، اما به دلیل آن قطعه هنری باورنکردنی که درست در مقابل آن قرار داده شده، بسیار زیاد نیست. فقط بافت بیشتری به فضا اضافه می کند!

طراحی شده توسط جرمیا برنت | عکس توسط بریتنی آمبریج

پس از تماشای این عکس‌ها، فکر می‌کنم روش مورد علاقه شخصی من برای گنجاندن آینه مصنوعی به عنوان یک قطعه پس‌زمینه مانند نوار خانه فرانسیس و اینجا در پشت این قفسه‌های طراحی شده توسط جرمیا برنت. به این ترتیب شما بافت بصری را به دست می آورید و بلافاصله فکر نمی کنید، “وای این یک آینه قدیمی مصنوعی بزرگ است.” این بیشتر یک سورپرایز سرگرم کننده است.

طراحی شده توسط نمای داخلی نشانگر کیت | عکس توسط فضای داخلی عکاسی stoffer

برای اثبات بیشتر نظرم، فکر می‌کنم داشتن این میز ورودی و دکور آن که تا حدی جلوی این آینه قدیمی را می‌گیرد، شدت اندازه و جزئیات آن را از بین می‌برد. احساس استقبال بیشتری می کند. همچنین ببینید که یک آینه قدیمی چقدر مدرن می تواند به نظر برسد؟ برای همه سبک ها هست 🙂

READ  10 حلقه برتر اینستاگرام سال (آیا همه آنها را دیدید؟)

حالا، من فکر می کنم که ما به اندازه کافی تقلبی صحبت کرده ایم و باید وارد معامله واقعی عتیقه شویم…

طراحی شده توسط جیک آرنولد

منظورم اینه که…توقف کن! این چنین آینه هایی است که باعث می شود دیگر هرگز به آینه جدید نگاه نکنم. این نوزاد تقریباً روح زیادی دارد. مقداری را برای آینه های دیگر ذخیره کنید، K؟ همچنین باید بیان کرد که یک و تنها جیک آرنولد این اتاق را طراحی کرده است که مهر تایید رسمی دیگری می گذارد و این “روند” را جذاب می کند. و ببینید، آینه های عتیقه به معنای واقعی کلمه برای دنیای طراحی جدید نیستند و جیک اولین نفری نیست که از آنها استفاده می کند. اما این یادآوری خوبی است که چقدر خوب هستند و چگونه از افزودن یکی به خانه خود پشیمان نخواهید شد. این علم است.

به یاد داشته باشید که درجاتی از “سن” وجود دارد. اگر از این ایده خوشتان می آید اما نمی خواهید آینه شما طوری به نظر برسد که مستقیماً از عمارت خالی از سکنه بیرون آمده است، به سراغ آینه ای با پیری سبک بروید. کاری کنید که برای شما و سبک شما کار کند. شما هم می خواهید تعادل در وینتیج خود برقرار کنید. اگر همه چیز 300 ساله به نظر می رسد و در حال فروپاشی است، ممکن است احساس سنگینی داشته باشد و هیچ گونه تازگی نداشته باشد. ولی…

طراحی شده توسط ماری فلانیگان | استایل شده توسط جسیکا برینکرت هولتام | عکس توسط جولی سوفر | از طریق خلاصه معماری

از طرف دیگر، این اتاق زیبا با افزایش سن به قطعاتی نیاز داشت زیرا همه چیز بسیار جدید است. یک آینه مدرن جدید همچنان زیبا به نظر می رسید، اما این آینه ها عمق و بعد را اضافه می کنند.

READ  Yatufo رنگ های جشن را به اداره پست مختلط در ژجیانگ اعمال می کند
طراحی شده توسط آتنا کالدرون | عکس توسط سارا الیوت | از طریق چشم چشم

آنها همچنین می توانند فقط کمی لهجه مانند در باشند آتنا کالدرون آشپزخانه تعداد زیادی آینه قدیمی و زیبا در اینترنت، در مغازه‌های قدیمی، و در بازارهای کوچک وجود دارد. این یک راه آسان و مقرون به صرفه برای سوار شدن به کشتی است!

البته امیلی یکی از طرفداران معامله واقعی است و از آینه های کمی قدیمی استفاده کرده است. در بالا دو نمونه از آنها در آخرین خانه او در لس آنجلس وجود دارد. یادم می آید وقتی بیضی سمت چپ را خرید و چقدر شیفته آن بود. من تقریباً مطمئن هستم که او حتی 100٪ به جایی که می‌رفت نبود اما می‌دانست که آنقدر خاص (و ساده) است که لکه‌های زیادی وجود دارد. اون نگران نبود 🙂

و این چیز زیبا در مورد بیشتر چیزهای قدیمی است، آنها هرگز واقعاً از “مد” خارج نمی شوند. پس باز هم یک توصیه. اگر می خواهید دستکاری کنید بسیار حساس باشید تا مطمئن شوید که پتینه اضافه شده را دوست دارید. تقلبی از هر چیزی می تواند یک جایگزین مقرون به صرفه عالی باشد زیرا همه ما آن بودجه Berkus و Brent را نداریم… شاید روزی، درست است؟ درست؟؟

اندیشه ها؟ تجربیات؟ هر چیز سرگرم کننده می یابد؟ بیا حرف بزنیم!

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسطناتی برکوسوجرمیا برنت| استایل شده توسطدورچیا کلی| عکس توسطکلی مارشال| از طریقخلاصه معماری

پست یک روند قدیمی/جدید که ما را به این فکر می‌کند که ممکن است با “پیری مصنوعی” مشکلی نداشته باشیم… اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید