را 360 Studio یک آپارتمان دنج 430 فوت مربعی است که در یک ساختمان جدید و مدرن در ریونه، اوکراین واقع شده است. طراحی شده توسط دفتر TAK، استودیو جمع و جور شامل یک اتاق است که به عنوان آشپزخانه، فضای ناهار خوری، اتاق نشیمن و اتاق خواب کار می کند. برای به حداکثر رساندن فضا، تخت در صورت عدم استفاده پنهان می شود و زمانی که زمان خواب فرا می رسد، اتاق به اتاق خواب تبدیل می شود.

آپارتمان دارای یک پالت رنگ روشن برای حفظ روشنایی در سراسر است. آشپزخانه دارای رنگ سبز مریم گلی ملایم است، در حالی که بقیه طراحی از چوب طبیعی و سطوح و اثاثیه سفید برای ایجاد فضایی دنج و گرم استفاده شده است.

در سمت اتاق نشیمن و اتاق خواب آپارتمان، کف‌های چوبی با الگوی شاه ماهی به ارتقای طرح با جذابیت بصری بیشتر کمک می‌کنند.

یک مبل دو نفره درون یک جعبه چوبی قرار دارد که یک چراغ قفسه بالای آن آویزان است. در کنار مبل، یک تخت دیواری را می توان هنگام خواب پایین آورد، در حالی که یک پرده از کف تا سقف را می توان برای حفظ حریم خصوصی کشید.

عکس ها توسط نیکولای کورسون.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید