از آنجایی که بعد از 10 سال این اولین بار است که میزهای خواب دارم، چیز هیجان انگیز دیگری را تجربه کردم و آن این بود که چگونه سیم های شارژ خود را به شیوه ای زیبا مدیریت کنم. این ممکن است برای بسیاری از شما مشکلی نداشته باشد زیرا مدیریت کابل‌های شما بسیار آسان است… یا شاید شما دستگاه‌های خود را در اتاق دیگری نگه دارید زیرا بسیار منظم هستید. اما اگر شما هم مثل من هستید و به تلفنتان در کنارتان نیاز دارید و باید کمی بیشتر از یک فرد معمولی به این موضوع فکر کنید، این پست برای شما مناسب است. چرا باید به آن فکر کنم؟ خوب، من هیچ خروجی پشت میز خواب یا تختم ندارم. نزدیکترین آنها روی یک دیوار جانبی است، بنابراین من را مجبور می کند که حدود 5 فوت بند ناف را نشان دهم. طبیعتاً، من زیباترین گزینه سیم ممکن را می‌خواستم که گزینه‌های دوشاخه‌ای را که می‌خواستم نیز در اختیارم بگذارد (شاخه‌های 3 پین و درگاه‌های USB)، گزینه‌ای که به خوبی پشت میز خواب من بنشیند و هزینه زیادی نداشته باشد.

بنابراین از آنجایی که من قبلاً به دنبال سیم‌های داخلی عالی می‌گشتم، به گزینه‌های دیگری که برای «برق‌کردن» میزهای خوابمان به زیباترین/هوشمندانه‌ترین راه‌ها داریم فکر کردم و به چهار راه رسیدم:

پشت کشوی میز خواب خود را سوراخ کنید

عکس توسط کیتلین سبز | از: خانه مزرعه اتاق خواب اصلی

این به طور بالقوه کم هزینه ترین گزینه است اگر از قبل ابزارها را دارید! فرض کنید پشت پاتختی خود یک پریز دارید اما ترجیح می دهید به هیچ وجه سیم هایتان را نبینید و می خواهید دستگاهتان را در کشو پنهان کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پشت میز خواب خود را سوراخ یا سوراخ کنید. من در نظر دارم این کار را با یک مته بزرگ انجام دهم، بنابراین به اندازه کافی بزرگ است که شارژر آیفون خود را در آن بچسبانم. به این ترتیب می‌توانم تلفنم را کنار بگذارم (و نگه دارم) و یک سیم کمتر برای نگاه کردن به بالای میز خوابم داشته باشم. امیلی به شدت طرفدار انجام این کار است و روی بیشتر میزهای شبانه خود دارد. پس این گزینه شماره 1 است.

به بند ناف زشت نه بگو

بنابراین، در حالی که اگر مردم برای سیم کشی سیم پلاستیکی مشکلی ندارند، احترام می‌گذارم، شخصاً از آنها اجتناب می‌کنم. طناب های پارچه ای بسیار زیباتر هستند و وقتی هیچ راهی برای پنهان کردن آنها وجود ندارد فکر می کنم کمتر دچار زخم چشم می شوند … مگر اینکه بخواهید پلاستیکی همرنگ دیوار خود رنگ کنید و آن را با آن وصل کنید. گیره های کابل. اما ممکن است طناب ها در نهایت نیاز به تعویض داشته باشند که می تواند باعث سردردهای بیشتری شود. از آنجایی که من باید یک سیم کشی داشته باشم که از وسط دیوار کناری من تا پشت تختم می رود، یک بند ناف پارچه ای می خواستم. من سعی کردم یک سفید مقرون به صرفه پیدا کنم، اما همه سفیدها دارای مقدار زیادی خاکستری در الگوی شاه ماهی بودند، بنابراین یک رنگ طلایی را انتخاب کردم. اما از آنجایی که باید لامپم را در طرف دیگر تختم وصل کنم، یک لامپ سفید و خاکستری را انتخاب کردم که چند پورت USB داشت. من چند مشکل طول بند ناف داشتم که باید با آنها برخورد کنم.

READ  استودیوپه سری به ایستگاه های میلان در فروشگاه بزرگ La Rinascente می زند

3 پریز برق بند برقی محافظ ولتاژ داخلی در فضای باز | 3 خروجی 3 کابل اتصال USB Surge Protector

آنهایی که در بالا هستند همان هایی هستند که من خریدم! عملکردها، رنگ‌ها و جزئیات (مثل یک پلاگین سر صاف) چیزی بود که من به آن نیاز داشتم و می‌خواستم. اما در صورتی که گزینه من برای شما مناسب نباشد، گزینه های عالی بیشتری پیدا کردم:

بند ناف خروجی دیواری قهوه ای و طلایی | سیم اتصال دوشاخه تخت | 4 اینچ 2 AC 2 USB سیم افزودنی دارک هدر

من عاشق این طناب قهوه ای شکلاتی! در طبقات تاریک به خوبی با هم ترکیب می شود (اما به تنهایی یک نمایشگر است) و دارای دو شاخه و دو پورت USB است. سپس سیم دوشاخه تخت مربع به زیبایی زیر تخت یا پاتختی شما می لغزد و نه تنها دارای پورت 3 پین و USB است، بلکه دارای دو درگاه USB C برای سیم های جدید آیفون است. سپس انتخاب نهایی من برای بخش با رنگ خنثی ما، این طناب زغالی تیره بسیار زیبا است و در اتاقی با رنگ تیره عالی است (همچنین به سر پلاگین صاف نگاه کنید :).

سیم رابط 2-USB هوشمند مارتا با شارژ سریع مقاوم در برابر آتش | آویز پاور نیکو

خوب، حالا این دو قرار است باشند مشاهده گردید و به همین دلیل قیمت بالاتری دارند. بنابراین اگر نمی‌توانید از نمایش دوشاخه‌های خود اجتناب کنید (یا آن را دوست دارید) پس می‌توانید با این سیم‌های داخلی مانند دکور رفتار کنید! من عاشق اون آبی روشن خیلی زیاد.

یک پد شارژ بی سیم زیبا را امتحان کنید

چراغ کار LED Ezra با شارژر بی سیم طلایی | سینی شارژ تک دستگاه | شارژر بی سیم تک دستگاهی

READ  هتل مینیمالیستی در موزامبیک در جوایز AHEAD MEA 2021 غالب است

اما شاید شما فقط می خواهید یک ایستگاه بسیار جذاب در بالای میز خواب شما قرار گیرد تا به راحتی دستگاه(های) خود را شارژ کنید. اگر اینطور است، پس من از طرفداران پر و پا قرص این سه گزینه هستم! اون لامپ راز کامل 2 در 1 است. شما یک لامپ زیبا و یک پد شارژ دریافت می کنید. انجام شد و انجام شد. اما شاید یک سینی چرمی زیبا واقعاً به استایل پاتختی شما کمک کند. من می گویم برو برای این سینی شارژ Courant. آن‌ها زیباترین‌های موجود در بازار هستند و در دسته‌ای از رنگ‌ها/مواد موجود هستند، اگر این چرمی برای شما مناسب نیست. در حقیقت، آن شارژر کتانی کوچک در سمت راست نیز کورانت است و بسیار ساده و شیک است (خب، برای چیز الکترونیکی :))

اجازه دهید میز خواب شما همه کار را انجام دهد

یکی از بزرگترین کنجکاوی های من در مورد این موضوع شارژ کردن میزهای خواب است. آنها در دنیای 2024 بسیار کاربردی به نظر می رسند و با این حال گزینه ها در حال حاضر بسیار کم هستند. اینها پاتختی هایی هستند که با سیمی که به دیوار می رود، نوارهای برق تعبیه شده است. مطمئناً، برخی در بازار هستند که دارای پدهای شارژ بی‌سیم هستند، اما نه تنها گزینه‌های خوش‌قیافه‌ای با آن‌ها پیدا نکردم، بلکه به نظر می‌رسد فناوری‌ای است که می‌تواند زودتر از موعد منسوخ شود. من حداقل با آنهایی که فقط پریزهای معمولی و پورت USB دارند احساس راحتی می کنم. اما این فقط من هستم!

من مطمئن هستم که موارد بیشتری در بازار ظاهر خواهند شد، اما در حال حاضر، اینها مواردی هستند که فکر می کردم گزینه های خوبی هستند:)

میز شارژی آنتون جامد | میز خواب روباز Mid-Century

یکی در سمت چپ مطمئناً نزدیک ترین مورد به سبک شخصی من است. کمی درشت است (آن پاها را دوست دارم)، رنگ چوبی زیبایی دارد و کشو دارد. نوار برق در بالای میز خواب، در پشت، زیر درپوشی قرار دارد که باز می شود. دارای دو شاخه و دو پورت USB. میز خواب دیگر هم عالی است! یک سبک مدرن کلاسیک در اواسط قرن با آن دسته‌های کوچک بسیار زیبا که من خیلی دوستشان دارم. پاور این دستگاه در پشت آن قرار دارد و دو شاخه و دو پورت USB نیز دارد.

READ  استودیو طعم از هنر برشته شدن قهوه با کافه پاگا قدردانی می کند

میز شارژ کوین | میز شارژ کیمن

اما شاید شما کمی بیشتر گلم را دوست دارید؟ عیار سمت چپ دارای یک نوار برق در پشت قسمت بالایی زیر یک درب است که باز می شود. سپس میز خواب گاه به گاه کالیفرنیا در سمت راست آن نوار برق کمی قابل مشاهده تر در قفسه وجود دارد. اما این را می توان به راحتی با چند کتاب یا یک جعبه تزئینی از نظر بصری مسدود کرد:)

میز شارژ چوب کین اسپرسو

من عاشق مدرن و در عین حال سنتی هستم این یکی است! بسیار شیک و می تواند با هر سبکی کار کند. و چیزی که من در مورد این پاتختی دوست دارم این است که نوار برق در کشوی بالایی قرار دارد. اما نکته جالب این است که پشت آن کشو دارای سوراخ است تا بتوانید انتخاب کنید که دستگاه خود را در کشو نگه دارید یا آن را در قفسه یا بالا بیاورید. به این ترتیب می توانید بدون نیاز به باز نگه داشتن کشو از گوشی خود در رختخواب استفاده کنید. برد – برد!

میز خواب با ایستگاه شارژ | پاتختی کشوی Rattan 2 با ایستگاه شارژ (مجموعه 2 عددی)

اولین چیزی که در مورد این میزهای خواب جالب است این است که به صورت جداگانه همه آنها زیر 100 دلار هستند! ثانیا، اگر به دنبال چیزی ارگانیک‌تر و معمولی‌تر اما کمی خاص‌تر هستید، آن‌ها جزئیات عالی عصایی را دارند. هر دو نوار برق برای دسترسی بسیار آسان در بالا قرار دارند، اگر آن هم چیزی است که دوست دارید. هتلی بسیار شیک 🙂

پس همین! مثل همیشه امیدواریم که اگر به دنبال سیم‌های داخلی زیبا/پایتختی شارژ می‌گردید یا حداقل شما را به فکر انداخته‌اید، مفید بوده باشد! اگر مشکلات طراحی روزمره “به ظاهر ساده” دیگری دارید که می خواهید ما با آنها مقابله کنیم، به من اطلاع دهید.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط آرلین هرناندز | یک ظاهر طراحی شده توسط امیلی بوزر | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: 3 سال در ساخت و سپس یک حرکت غیرمنتظره: نشان دادن اتاق خواب آرلین درسی در زیبایی طراحی “ناتمام” است

دیدگاهتان را بنویسید