روز ولنتاین است، پس چه زمانی بهتر است که در مورد رنگ های صورتی زیبا صحبت کنیم؟ سال گذشته ما اتاق مهمانمان را Artistic Taupe رنگ کردیم و این حس گرم و دنج را ایجاد کرد. این صورتی گرم با ریزه‌رنگ نمی‌تواند کامل‌تر باشد. در حالی که می‌خواهید رنگ‌های صورتی‌تر، جسورانه‌تر و جسورانه‌تر را در زیر ببینید، برای خانه‌ام، من چیزی می‌خواهم/نیاز دارم که رنگ خنثی‌تری داشته باشد و به من احساس آرامش بدهد. بنابراین اگر با رنگ صورتی یکی از فضاهای خود بازی می کنید، در اینجا مواردی وجود دارد که ما استفاده کرده ایم و دوست داشته ایم. آنهایی که استفاده کرده ام نمی توانستم از آنها راضی باشم!

یک بار این اتاق را رنگ کردم تپه هنری متوجه شدم که خیلی بیشتر از آن چیزی که فکر می کردم عاشق صورتی هستم – زمانی که صورتی مناسب باشد. و از آنجایی که من این لحن را خیلی دوست داشتم، در انتخاب رنگ صورتی بعدی خود (حمام پودر زیر) یک رز/ ارغوانی تیره‌تر که دو درجه تیره‌تر روی همان چوب رنگ است، مطمئن شدم.

عکس توسط کیتلین سبز | از: حمام پودری خانه مزرعه ما آشکار می شود – صورتی و کاغذ دیواری و قدیمی اوه من!

رنگ روی دیوار سمت چپ (نه زیر نور) دقیق ترین رنگ است – ببینید چقدر زیباست! اما اول، قبل از اینکه انتخاب کنم کاکائو بری من Glamour (فقط یک تیره تر) را در زیر انتخاب کردم:

عکس توسط کیتلین سبز | از: به روز رسانی حمام پودر خانه مزرعه (آیا به دیوارهای آبی چسبیده ایم؟)

من نقاش را قبل از اینکه کت دوم را بپوشد دستگیر کردم و متوجه شدم که این اتاق نور طبیعی کافی (هیچ) برای داشتن این لحن را ندارد – فقط خواندن حضوری نبود. بنابراین ما آن را یک درجه تیره تر گرفتیم. اما این رنگ، زرق و برق، بسیار زیبا است و من قطعاً دوباره از آن در اتاقی استفاده خواهم کرد که نور بیشتری در اطراف آن در حال حرکت است. و ما اخیراً روشن ترین رنگ را روی همان چوب رنگ به نام رنگ کردیم ترافل سفید و خیلی زیباست

READ  کاشی های زرد خردلی دیوارهای این هتل چنگدو را توسط آرچ تایپ پوشانده اند
طراحی توسط elspeth benoit and آش آرتربری | عکس الکس زارور از تقریباً اینجا استودیوها | صحنه سازی توسط 1000 X بهتره | از: کلاس کارشناسی ارشد در استفاده از رنگ در خانه شما بدون اینکه احساس کنید خانه رنگارنگی است (این دکور نیست)

خیلی زرق و برق دار رنگ های پورتولا بسیار زیبا هستند (و هزینه بیشتری دارند :)) من عاشق این هستم 1000 x بهتر جفت شده است این صورتی با رنگ زرد – خیلی جسورانه.

طراحی شده توسط اورلاندو سوریا | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: رویاها به حقیقت می پیوندند! اقامتگاه لوندو اکنون یک اجاره تعطیلات است (تمام به‌روزرسانی‌های سرگرم‌کننده جدید + نکاتی در مورد بازسازی با بودجه کم را ببینید…)

اورلاندو از زمانی که ما با هم آشنا شدیم از رنگ صورتی استفاده کرده است – این رنگ برای او تقریباً یک رنگ خنثی است. من داخل نشده ام این اتاق صورتی اما V برای یک سفر تیم EHD آینده به یوسمیتی به زودی هیجان زده است. همچنین، اکنون می توانید آن را اجاره کنید بنابراین اگر به یوسمیتی می روید در خانه او بمانید!!

طراحی شده توسط اورلاندو سوریا | عکس توسط zeke ruelas | از: نشان می دهد اتاق خواب اصلی اورلاندو

اورلاندوی دیگر رنگ صورتی. سبک او بسیار التقاطی، پست مدرن است و در عین حال همیشه شبیه او است (و همیشه خیلی دنج).

طراحی شده توسط برادی تولبرت | عکس توسط تسا نوستاد | از: دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با استوک

من کاملاً در مورد این تغییر اتاق خواب با حمایت مالی که سال ها پیش با استوکه انجام دادیم، فراموش کردم. برادی همه این کارها را برای خواهرزاده‌اش انجام داد. چقدر آن اتاق شیرین است و اون صورتی ملایم?

طراحی شده توسط اریک استالبرگ | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: اتاق ناهارخوری صورتی اریک قبل از اینکه آپارتمانش را پیدا کند طراحی کرد

دوست استایلیست ما اریک استالبرگ (او بیش از 7 سال یک استایلیست مستقل در تیم من بود) یکی از محبوب ترین روح های من در جهان است. هیچ کس بیشتر از اریک مالک خودش نیست و من رفتار او را از هر نظر تحسین می کنم. او همچنین به وضوح با انتخاب های خود بسیار جسور است و مانند اتاق ناهار خوری قدیمی اش دوست دارد رنگ ها را در آغوش بگیرد این صورتی.

من عاشق این تقریبا مرجانی که کیتلین در اتاق خوابش از آن استفاده می کرد و همه از آن عصبانی بودند (به طرز خوبی). کیتلین حس سبک باورنکردنی دارد و من این هلو را ندیدم که آمد، اما خیلی خوشحالم که آمد.

READ  خانه رودخانه ای "ساخت جدید" برادرم - پروژه بزرگ ما در سال 2024
طراحی شده توسط آرلین هرناندز | استایل شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: 3 سال در حال ساخت و سپس یک حرکت غیرمنتظره: آشکار شدن اتاق خواب آرلین درسی در زیبایی طراحی “ناتمام” است

در حالی که جهان در مورد رنگ جدید پنتون سال (هلو!) آرلینز وحشت کرده بود. اسکون انگلیسی نسخه گرمتر و ظریف تر آن است. باز هم، من واقعاً نتوانستم این اتاق را ببینم، اما دوست دارم که چگونه اتاق خواب او ظاهر شده است).

پس اینها رنگهای صورتی ما هستند! من به وضوح نسبت به انتهای طیف رنگی بسیار جانبدار هستم، اما هر صورتی که انتخاب کنید و دوست داشته باشید، بدون شک آن را به فضایی شادتر تبدیل می کند. xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: نمایش *دور اول* ​​مزرعه – آماده کردن اتاق مهمان ما برای بازدید خانواده

دیدگاهتان را بنویسید