همه چیز که سوئیت آشپزخانه سیگنچر ایجاد یک استاد کلاس در نشان دادن احترام به غذا در هر سطحی است. از عملکرد گرفته تا طراحی هوشمند و دقت، این برند به کسانی که آن را تولید و آماده می کنند – و البته افراد خوش شانسی که از ثمره کار خود لذت می برند، احترام می گذارد. از طریق همین جزئیات و فداکاری است که برند به غذا و سلامتی وفادار می ماند. اکنون، Signature Kitchen Suite را معرفی کرده است یخچال فریزر درب فرانسوی توکار 48 اینچبا ارائه ظرفیت و عملکردی که قبلاً دیده نشده بود – امکانات را تصور کنید!

تعامل انگشت با صفحه نمایش لمسی که گوشت/غذاهای دریایی را 30 درجه می خواند

ایده آل برای خانواده های پرجمعیت، سرگرمی ها، و سرآشپزهای خانگی، یخچال فریزر درب فرانسوی 48 اینچی یک اسب بخار کار واقعی است که دارای ویژگی های نوآورانه نگهداری، طراحی شیک و موارد دیگر است. یک عنصر برجسته، کشوی قابل تبدیل 5 حالته است که به شما امکان می دهد منطقه دمایی را متناسب با آنچه ذخیره می کنید انتخاب کنید. بین شراب سرد، یخچال/غذا، گوشت/غذاهای دریایی و نوشیدنی های سرد یکی را انتخاب کنید – یا دما را کاهش دهید تا کل دستگاه به یک فریزر اضافی تبدیل شود. این عملکرد به افزایش طراوت و طول عمر غذا کمک زیادی می کند و در عین حال باعث می شود دستگاه به بهترین شکل مطابق با نیازها و سبک زندگی شما کار کند. کمپرسورهای دوگانه، فضای داخلی فلزی خیره کننده، و مهندسی برای به حداقل رساندن نوسانات دما تا +/-1 درجه فارنهایت، حفظ مواد غذایی را بهبود می بخشد.

عکسی از صفحه شخصی که روی کیک می‌پزد و عبارت la Patissiere روی آن نوشته شده است

آخرین قسمت Signature Kitchen Suite از در مورد غذا صادق است™ با مارک بیتمن ویژگی های Kaitlin Guerin، صاحب و آشپز شیرینی در نانوایی لاگنیاپ در نیواورلئان Guerin بر اهمیت استفاده از مواد تازه و توانایی کنترل زمان و دما در آشپزخانه تاکید می کند. اینها عناصر اصلی هستند که تعیین می‌کنند چقدر طول می‌کشد تا قسمت‌های مختلف شیرینی‌های او تولید شود – چه ساعت‌ها و چه روزها. همانطور که Guerin به اشتراک می‌گذارد، دسرهایی که او درست می‌کند فقط می‌توانند به خوبی آن‌ها باشند، و خنک‌کننده‌های با تکنولوژی بالا مانند آنچه که در Signature Kitchen Suite ارائه می‌شود، مواد را برای مدت طولانی‌تری در اوج خود نگه می‌دارد. هنگامی که اجزای مختلف دسر ایجاد می شود، همه چیز در دماهای مختلف برای مدت زمان های مختلف با استفاده از مناطق دما ذخیره می شود. گرلین توضیح داد: “این شیرینی ها دما را کنترل می کنند، بنابراین تعادل طعم و بافت خود را حفظ می کنند.” کاری که او انجام می‌دهد و چگونه به آن دست می‌یابد، واقعاً یک هنر است، با Signature Kitchen Suite نگرانی از تازگی را از بین می‌برد و به Lagniappe Bakery کمک می‌کند تا به موفقیت برسد.

آشپزخانه مدرن با میز و صندلی ناهارخوری، جزیره و چهارپایه، و لوازم ضد زنگ

Signature Kitchen Suite تلاش زیادی برای طراحی و زنده کردن وسایلی می کند که کیفیت زندگی شما را بهبود می بخشد. اما فراتر از نگهداری استثنایی مواد غذایی، چه چیز دیگری می توانید برای افزایش رفاه و از بین بردن استرس در آشپزخانه خود انجام دهید؟ با نزدیک شدن بهار، با کارشناسان صحبت کردیم سارا بارنارد، بلر کاستلو، و دیانا ریو برای یادگیری چند راه برای ایجاد آسان فضایی پر از شادی که در آن منتظر گذراندن زمان هستیم.

READ  مبلمان مدرن طراحی شده برای کسانی که با خرگوش های خانگی زندگی می کنند

ظرفیت کافی یخچال/فریزر درب فرانسوی 48 اینچی چشمگیر است، با فضای کافی برای قرار دادن بزرگترین سینی و بلندترین بطری. با انحراف ظروف خداحافظی کنید یا باقیمانده‌ها را به یخچال زیرزمین منتقل کنید – فضای کافی برای همه چیز وجود دارد و سپس مقداری در اینجا وجود دارد.

طراحی کلی همچنین باعث می شود که به راحتی آنچه در انبار دارید مشاهده کنید. بلر کاستلو، از معماری Vera Iconica، تجربیات عقب نشینی، محل کار، و تجربیات زندگی در خانه را با در نظر گرفتن سلامتی و سلامتی جامع طراحی می کند. با وجود میوه‌ها و سبزیجات فصلی فراوانی که در این ماه ظاهر می‌شوند، گزینه‌های بیشتری نسبت به آنچه در تمام زمستان داشته‌ایم وجود دارد. «بخشی از [cooking] فرآیند هضم غذا را آغاز می کند و رابطه شما را با غذا و با خودتان تقویت می کند. کاستلو پیشنهاد می‌کند یک انبار متنوع پر از غلات کامل و حبوبات – و همچنین ادویه‌ها – تهیه کنید تا به تقویت تغذیه کمک کند و ابزارهای مورد نیاز برای تغییر وعده‌های غذایی را که به طور منظم در حال چرخش هستند در اختیار شما قرار دهد. غذاهای تازه چیزهای زیادی هستند، اما کسل کننده بودن یکی از ویژگی های آنها نیست.

کاستلو اضافه کرد: «هضم غذا با چشم ها شروع می شود، بنابراین میان وعده های سالم (میوه های تازه، نان تازه، سبزیجات تازه و غیره) را در بینایی قرار دهید تا این عادات را تشویق کنید. این تکان‌های کوچک محیطی می‌تواند تأثیر زیادی داشته باشد.» کاستلو افزود: «ذهن و بدن ما واقعاً به هم مرتبط هستند. آنچه می خورید بر عملکرد بدن، عملکرد ذهنی و وضعیت شما تأثیر می گذارد. روی مواد غذایی با کیفیت سرمایه گذاری کنید. برای من، سلامتی در فضای آشپزخانه حول کیفیت مواد تشکیل دهنده، با تمرکز زیاد بر محصولات محلی و گوشت های پرورش یافته و مرتع شده محلی است.

یخچال فریزر 48 اینچی درب فرانسوی نیز برای دوستداران یخ چیز خاصی دارد – شما می دانید که هستید. فریزر دارای یک یخ ساز دوگانه است که به شما امکان یخ سنتی یا کروی کرافت آیس با ذوب آهسته را می دهد. اگر بازی کوکتل شما قوی است، این راهی برای بردن آن به سطح بعدی است. با نوشیدنی بعد از کار خود بیشتر استراحت کنید یا در حین لذت بردن از این ویژگی سرگرم کننده، به راحتی سرگرم شوید.

در یخچال فرنچ باز شد تا غذا نمایان شود و یک برج از ماکارون داخل آن نمایان شود

کنار گذاشتن مواد غذایی و تهیه غذا با کشوهای انحصاری Lift and Go™ Signature Kitchen Suite کمی بدون استرس شده است. آنها تعامل با دستگاه را فوق العاده آسان می کنند، با حداقل تلاش شما در هنگام بلند کردن. کشوها همچنین تمیز کردن منظم و نشت‌های تصادفی را آسان‌تر می‌کنند، چیزی که همه ما می‌توانیم در مورد آشفتگی‌های ناخواسته قدردانی کنیم.

سارا بارناردWELL AP + LEED AP یک طراح پیشرو در فضاهای شخصی سازی شده و پایدار است که از رفاه ذهنی، فیزیکی و عاطفی پشتیبانی می کند. وقتی صحبت از آشپزخانه راحت‌تر به میان می‌آید، بارنارد پیشنهاد می‌کند در حین تمیز کردن فنری، چیدمانی ایجاد کنید که به ساده‌تر کردن کارهای روزمره و کاهش لحظات اصطکاک مناسب در طول روز کمک می‌کند. این می تواند به سادگی دانستن محل نگهداری اقلامی که به طور مرتب استفاده می شوند و تمیز نگه داشتن کانترها برای شروع آرام آشپزی باشد. حفاری عمیق تر، ممکن است به معنای استفاده از یک انبار تا حد امکان یا پاک کردن کابینت ها از وسایل آنها برای ایجاد نظم بیشتر باشد. بارنارد می‌گوید: “همچنین ضروری است که اطمینان حاصل شود که آشپزخانه چیزی بیش از یک مکان مفید است و شامل موارد شادی است.” “اگر گوش دادن به موسیقی بخشی از تجربه آشپزی است، داشتن بلندگوهای آشپزخانه با کیفیت تفاوت قابل توجهی در لذت تهیه غذا ایجاد می کند.”

READ  Youssofzay + Hart با استفاده از مواد فروشگاه های سخت افزار، فضای نمایشگاهی موقت ایجاد می کند

آشپزخانه مدرن با جزیره و چهارپایه، کابینت سبز و لوازم ضد زنگ

ما همچنین می توانیم از طریق نور خوب و منظره طبیعت، سلامتی بیشتری را به آشپزخانه های خود بیاوریم. این بدان معنا نیست که باید دیوار بیرونی را خراب کنید و پنجره‌هایی از کف تا سقف نصب کنید – راه‌حل‌هایی وجود دارد که هر دو عنصر را به بخشی از فضای آشپزی خود تبدیل کنید. اگر در آشپزخانه خود پنجره دارید، با اطمینان از باز بودن پرده ها و اجازه ورود هوای تازه بهار در زمانی که هوا اجازه می دهد، از این مزیت استفاده کنید. و اگر آن پنجره ها به حیاط خلوت یا فضای سبز روبرو شوند، خیلی بهتر است.

دایانا ریو مالک کالاهای خانگی نامو. این برند تلاش می‌کند تا زیبایی طبیعی چوب را برجسته کند و از کره با کیفیت گالری با زیبایی‌شناسی کره‌ای آمریکایی تهیه کند. او توصیه می‌کند برای روشن‌تر کردن اتاق، یک چراغ رومیزی اضافه کنید، چیزی که اخیراً بیشتر در آشپزخانه‌ها شاهد آن بوده‌ایم. لایه‌ای از راحتی و گرما را اضافه می‌کند که می‌تواند در آن صبح‌های تاریک بهار تفاوت ایجاد کند.

ریو همچنین ایجاد یک مراسم آرامش بخش را پیشنهاد می کند. من یک اتاقک بخور و بخوری نگه می دارم که هر روز صبح وقتی کتری خود را برای چای می گذارم روشن می کنم. من آیین روشن کردن بخور دادن، بوییدن عطر و شنیدن شروع به جوشیدن آب را دوست دارم.» آسان کردن راه خود برای ورود به روز جدید، لحن را برای بقیه آن تنظیم می کند، و لذت بردن از یک لحظه کوچک نیز می تواند شروعی بدون استرس باشد.

آشپزخانه مدرن کوچک با لوازم ضد زنگ و مردی که غذا را در پیشخوان آماده می کند

وقتی صحبت از ترکیب طبیعت به میان می آید، راه حل ممکن است به سادگی یک باغچه طاقچه باشد که می توان از آن برای افزودن طعم و ویتامین به غذاهای مورد علاقه خود استفاده کرد – و بهترین زمان از سال برای شروع آن است. بارنارد گفت: “من عاشق پرورش محصولات خودم هستم و گسترش این تجربه در فضای آشپزخانه من به بخش مهمی از لذت آشپزی تبدیل شده است.” «من یک باغ کوچک روی طاقچه‌ام از گیاهان و گیاهانی که از ضایعات سبزیجات شروع کرده‌ام نگهداری می‌کنم و از آشپزخانه‌ام چشم‌اندازی از باغم دارم، که کمک می‌کند تجربه باغبانی بخشی فعال از آماده‌سازی غذای من باشد. آگاه بودن از جایی که غذای من از کجا می آید و بخشی از طراحی آشپزخانه من است، باعث می شود که احساس کنم نسبت به چیزی که در حال پختن هستم هوشیارتر و مرتبط تر هستم.» افزودن فضای باغ در آشپزخانه شما همچنین می تواند به خوبی با ایجاد سیستم های کارآمد برای بازیافت و کمپوست همزیستی داشته باشد.

کاستلو توصیه می کند که از ظروف پخته شده با تفلون یا سایر پوشش های “نچسب” زمانی که میناکاری شده، چدن، فولاد کربن و ظروف استیل ضد زنگ غیر سمی هستند، خودداری کنیم. روی ظروف و ظروف پخت و پز با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید. این برای شما سالم‌تر خواهد بود (از نقطه نظر سمیت) و نسل‌های آینده نیز در استفاده و تجربه این موارد سهیم خواهند بود.» همچنین می‌توانید هنگام نشستن به شام ​​شب‌های هفته یا سرگرمی در آخر هفته، قطعات را به صورت فصلی برای تنوع بیشتر تعویض کنید.

READ  در قدم خود برق بزنید

آشپزخانه مدرن با جزیره و چهارپایه و لوازم ضد زنگ

بسیاری از مردم به آشپزخانه به عنوان اتاقی که هنر در آن تعلق دارد نگاه نمی کنند، اما ما باید با آن مخالفت کنیم زیرا همان طور که بارنارد اشاره می کند، شادی به ارمغان می آورد. ریو پیشنهاد می‌کند: «این نباید هنر زیبا باشد. او پیشنهاد می‌کند با اضافه کردن «چاپ‌ها، بشقاب‌های سرامیکی زیبا، فنجان‌های هنرمندان کوچک، قاشق‌ها و چنگال‌های زیبا – و تعداد زیادی کاسه‌های بزرگ روی پیشخوان پر از میوه‌ها و سبزیجات، یک تازه‌سازی سریع بهاری انجام دهید. آنها جذاب و همچنین سالم هستند.» بارنارد اضافه می کند که ذخیره سازی قابل مشاهده محصولات نیز ممکن است اولویت بندی این غذاها را تشویق کند، چیزی که باید به آن عادت کرد.

هوای گرمتر بهار انگیزه ای برای خروج از خواب زمستانی، بهینه سازی فضای آشپزخانه و استقبال از بازگشت زندگی به خانه است. ریو و بارنارد موافق هستند که تجربیات مثبت به افرادی بازمی‌گردد که شما با آن‌ها احاطه کرده‌اید، و ریو اضافه می‌کند: «هیچ چیز برای سلامتی ما بهتر از یک جامعه دوست داشتنی نیست». فناوری، مانند آنچه در یخچال فریزر درب فرانسوی 48 اینچی استفاده می‌شود، با ظرفیت و قابلیت‌هایش می‌تواند به بهبود بیشتر این زمان‌ها کمک کند. بارنارد به اشتراک گذاشت: «افزایش گزینه‌ها در سیستم‌های تبرید متنوع می‌تواند یک مزیت بزرگ در هنگام میزبانی باشد، به مهمانان استقلال بیشتری می‌دهد و به میزبانان حریم خصوصی و زمان بیشتری برای معاشرت می‌دهد. شیرینی‌پز Guerin با این موضوع موافقت کرد و افزود: “همیشه دلیلی برای جشن گرفتن وجود دارد، همیشه دلیلی برای خوردن غذای خوب، بودن در کنار خانواده و دوستان وجود دارد.”

یخچال فریزر درب فرانسوی 48 اینچی پانل آماده یا با پانل های فولادی ضد زنگ لوازم جانبی موجود است. از طریق کنترل دما، ظرفیت و انعطاف‌پذیری، محصولات یخچال Signature Kitchen Suite می‌توانند به شما کمک کنند تا غذای خود را برای مدت طولانی‌تری تازه نگه دارید و زمان صرف شده در آشپزخانه را بهبود ببخشید. برای کسب اطلاعات بیشتر، مراجعه کنید signaturekitchensuite.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید