حقیقت این است که علیرغم همه هجوم تبلیغاتی تبلیغاتی یک دستگاه از دستگاه دیگر، وسعت کنونی تلفن های هوشمند به نقطه ای رسیده است که اکثر مدل ها عمدتاً درجات مختلف را نشان می دهند. خیلی خوب به عالی. اما حتی دستگاه های پرچمدار نیز از نظر ویژگی ها و طراحی در مقایسه با یکدیگر به طور قابل توجهی مشابه به نظر می رسند. ما وارد دوران اوج عملکرد همراه با رکود در طراحی شده‌ایم، روندی که به «اگر خراب نیست، چرا آن را تعمیر کنیم» و بهبودهای تدریجی دائمی که با نظم سالانه ارائه می‌شوند نسبت داده می‌شود.

جزئیات Nothing Phone 1 دوربین دو لنز و قاب پشتی شفاف.

مانند شکل ظاهری SUV ها در خودرو، سازندگان موبایل عمدتاً برش مشابه پارچه را به عنوان رقیب خود در مورد شکل و چیدمان کنترل دنبال می کنند، با تفاوت های جزئی در جزئیات که یکی را از دیگری متمایز می کند (منهای شکل اغراق آمیز نادر + کاوش عملکرد تمرکز بر یک ویژگی خاص). که باعث می شود گوشی هیچی 1 یک نکته پرت در این رده: یک گوشی هوشمند رده متوسط ​​که موضع روشنی در برابر طراحی سهام دارد.

Nothing Phone 1 از جیب جلوی زنی که پیراهن دکمه دار سفید پوشیده است می درخشد.

هیاهوی Nothing Phone 1 که منجر به معرفی آن شد، به شدت بر روی طراحی قاب شفاف آن متمرکز شده است که حدود 400 جزء را با جزئیات غیرمستقیم به نمایش می گذارد، از جمله سیم پیچ شارژ بی سیم در مرکز. دستگاه اندرویدی دارای صفحه نمایش 6.55 اینچی OLED با رزولوشن 2400×1080 پیکسل، دوربین 50 مگاپیکسلی (اصلی) و 50 مگاپیکسلی (بسیار عریض) است و Snapdragon 778G+ همه آن را تامین می کند.

انیمیشن اعلان LED.

Nothing Phone 1 همچنین از طریق قاب شفاف خود می درخشد که با چیدمان LED ها روشن می شود. فراتر از فاکتور شگفت‌انگیز دستگاه Cyberpunk-ish خودتان، LEDها برای برقراری ارتباط اعلان‌های مخصوص مخاطبین، اعلان‌های برنامه و وضعیت شارژ باتری در نظر گرفته شده‌اند. این یک حیله است، اما در این میان چشم نواز است.

READ  Take Time خانه ای نزدیک برشا است که با رنگ های آبی و خاکستری پر شده است

هیچ چیز Phone 1 در دست شخص با زاویه مورب نگه نمی‌شود.

متأسفانه، این تلفن هوشمند برهنه فعلاً در ایالات متحده موجود نخواهد بود، اما به طور گسترده در سایر بازارهای جهانی در دسترس خواهد بود. از 21 جولای شروع می شود 475 دلار برای رم پایه 8 گیگابایت، نسخه ذخیره سازی 128 گیگابایت و 590 دلار برای رم 12 گیگابایتی با حافظه 256 گیگابایتی.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید