برند آمریکایی زیبایی Glossier اولین فروشگاه بین المللی خود را در محله کاونت گاردن لندن افتتاح کرده است که دارای لوگوی پرآذینی است که برای نشان دادن موقعیت تاریخی مغازه طراحی شده است.


Glossier London در خیابان کینگ 43 واقع شده است. خانه شهری قرن هفدهمی در کاونت گاردن گفته می شود که قدیمی ترین ساختمان باقی مانده در میدان است و توسط تیم طراحی داخلی این برند ساخته شده است.

براق تر
لوگوی Glossier “G” دارای پیچ و تاب پر زرق و برقی شده است

مانند برند زیباییGlossier اولین فروشگاه برجسته در خارج از ایالات متحده بود که در نظر داشت این فروشگاه تعادلی بین حفظ جزئیات طراحی پیچیده خانه شهری تاریخی ایجاد کند و در عین حال فضای داخلی را در سبک مدرن مارک تجاری ریشه‌دار کند.

بازدیدکنندگان از طریق یک سرسرای بزرگ به ارتفاع هفت متر وارد فروشگاه می‌شوند، جایی که با یک «G» بزرگ برای Glossier مواجه می‌شوند که با خط‌های نقره‌ای رنگ‌آلود طراحی شده است که به عظمت ساختمان اشاره می‌کند.

لهجه های مرمری
لهجه‌های مرمری در سراسر فروشگاه به چشم می‌خورد

آدریانا دلئو، معاون مدیر خلاق Glossier و سرپرست تیم طراحی داخلی آن، گفت: “ما از معماری و تاریخ غنی این خانه شهری خاص، قدیمی ترین خانه در کاونت گاردن، الهام گرفتیم.”

او افزود: “در داخل شما متوجه ویژگی های سنتی خانه شهری مانند گل رزهای Glossier G خواهید شد که در کف چوبی قرار گرفته اند، یا جزئیات قرنیز زیبای تزئین شده ای که ما در لوگوی خود گنجانده ایم.”

ما حتی دیوارهای فلزی صورتی سوراخ شده را توسعه دادیم، به طوری که می توانید جزئیات اصلی ساختمان را در پشت آنها ببینید و یک حجاب نورانی براق ایجاد می کند.

READ  Ste Marie هنر گل آرایی را در فروشگاه Cadine برجسته می کند

لوگوی Glossier در ورودی فروشگاه، بالای یک نیمکت گرد حبابی-صورتی قرار دارد که با لهجه‌های مختلف مرمری مواج احاطه شده است. کفپوش های چوبی با رنگ روشن، جلوه ای مدرن به طاق ها و قرنیزهای اصلی ساختمان می بخشد.

پس از ورود به سالن، بازدیدکنندگان می توانند آرایش و سایر لوازم آرایشی را در فضای زیبایی وسیع که در سایه های مختلف صورتی و قهوه ای شکری نیز طراحی شده است، تست و خریداری کنند.

این بوتیک دارای رنگ های صورتی و قهوه ای است

این فضا همچنین دارای امضای گلوسیر با عنوان «آینه‌های خوب به نظر می‌رسی» است که در فروشگاه‌های موجود یافت می‌شود و یک «نوار مرطوب» همه‌کاره که آزمایش‌کننده‌های مختلف محصولات این برند را در خود جای می‌دهد، که با چراغ‌های آویز حباب دار روشن شده است.

گلدان‌های سفید رز صورتی در فضای زیبایی قرار گرفته‌اند، جایی که با آثار هنری مدرن تضاد دارند، از جمله یک عکس انتزاعی بیش از حد اشباع از گلبرگ‌های گل که روی دیوار آویزان است.

شمارنده ها را می سازند
عناصر مدرن با جزئیات تاریخی ساختمان ترکیب شده اند

افتتاحیه Glossier London به دنبال فروشگاه پاپ آپ این برند زیبایی است که در خیابان گل کاونت گاردن در سال 2019 واقع شده بود، که با کاغذ دیواری گلدار رنگارنگ به عنوان قصیده ای برای موقعیت فروشگاه مزین شده بود.

برند Glossier که توسط امیلی وایس در سال 2014 تأسیس شد، در اصل به عنوان یک سایت تجارت الکترونیکی، تعداد کمی فروشگاه آجر و ملات دیگر در آمریکا دارد.

اینها شامل مغازه ای است که اخیراً در لس آنجلس افتتاح شده است با حروف غول پیکر و به سبک بیلبورد در نمای آن که نشانه هایی از تابلوی مشهور هالیوود دارد.

READ  آتنا کالدرون مجموعه ای خانگی را با جعبه و بشکه عرضه می کند

عکاسی توسط Glossier انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید