Dezeen در حال همکاری با متخصص محل کار BDG Architecture + Design است تا بتواند مستقیماً با کالین مکگادی ، مدیر خلاق خود در مورد چگونگی طراحی فضاهای اداری برای انطباق با نیازهای متغیر کارگران و شرکت ها ، صحبت کند. از ساعت 2 بعد از ظهر به وقت لندن تنظیم کنید.


این گفتگو با عنوان “ابتدا برای مردم ، آماده برای آینده” ، توسط موسس و سردبیر دزین ، مارکوس فیرز ، تعدیل می شود و اولین گفتگوی حضوری است که از استودیوی جدید اسپیس دزین در لندن به صورت مستقیم پخش می شود.

ظروف دریایی توسط معماری BDG + طراحی
Sea Containers House در لندن توسط BDG Architecture + Design

مک گادی در طول بحث نحوه فضاهای اداری را توضیح می دهد معماری BDG + طراحی در سراسر جهان برای گروه های تبلیغاتی و رسانه ای ایجاد کرده است WPP رویکرد مبتنی بر شواهد و انعطاف پذیری تمرین در طراحی محل کار را نشان می دهد.

در سال 2015 ، BDG Architecture + Design بازسازی چندین طبقه را در Sea Containers ، یک ساختمان تاریخی 1980s در Southbank لندن ، به اتمام رساند تا تعدادی از مارک های متعلق به WPP از جمله آژانس تبلیغاتی را در خود جای دهد. اوگیلوی و سازمان برنامه ریزی رسانه ای MEC.

این پروژه به دلیل برجستگی در مناطق گردش و فراوانی فضاهای مشترک طراحی شده برای تسهیل شیوه های غیر رسمی و انعطاف پذیر کار قابل توجه است. این شامل آمفی تئاتر دو ارتفاع ، امکانات مهمان نوازی گسترده و راه پله است که دارای سکوهای داخلی است که می تواند برای جلسات یا کارهای طولانی مدت پروژه استفاده شود.

READ  در مورد شستشوی آهک شومینه اتاق نشیمن - و 16 رنگی که نمونه برداری کردیم (چه چیزی را انتخاب خواهیم کرد؟)

از زمان اتمام آن پروژه ، BDG Architecture + Design به ایجاد ساختمان برای WPP در سراسر جهان ، از جمله پردیس های مارک های گروه در آمستردام ، دیترویت ، هامبورگ و پاریس ادامه داده است. علاوه بر این ، این شرکت در حال کار بر روی دو ساختمان دیگر برای گسترش حضور WPP در Southbank لندن است.

BDG Architecture + Design's Colin Macgadie
کالین مکگادی ، مدیر ارشد خلاقیت BDG Architecture + Design

به عنوان مدیر ارشد خلاق در BDG ، Macgadie رهبری ایجاد محل کار برای همه مشتریان شرکت را بر عهده دارد. تحت هدایت خلاقانه وی ، BDG مأموریت ایجاد فضاهای اداری برای مشتریان از جمله گوگل ، لگو ، نایک و سونی و همچنین پردیس های WPP در سراسر جهان را دارد.

در دوران تصدی مکگادی ، BDG Architecture + Design استودیوهایی را در نیویورک ، سائوپائولو و شانگهای افتتاح کرد و دو بار برنده شد جوایز BCO برای نوآوری در سال 2017

در سال 2019 وی در مراسم افتتاحیه روز بین المللی معماران Vitra در بازل سخنرانی اصلی خود را با عنوان “آینده کار” ایراد کرد و در سال 2020 مکگادی در هیئت داوران جوایز قاببه

این پخش زنده توسط Dezeen برای BDG Architecture + Design به عنوان بخشی از مشارکت تولید شده است. در اینجا درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید