من برای اولین بار با خانواده ویلیامز ملاقات کردم که روی یک پروژه طراحی ظاهری سرگرم کننده با هم کار می کردیم، و یکی از اولین برداشت هایی که در هنگام قدم زدن در خانه آنها داشتم این بود که چگونه عمداً برای یک خانواده مدرن طراحی شده و در عین حال به شخصیت اصلی خانه احترام می گذارد. به عبارت دیگر، شبیه خانه‌ای در دهه ۱۹۰۰ به نظر نمی‌رسید که از هم جدا شده و با خاکستری درجه یک سازنده/خانه‌ای پر شده باشد (من می‌خواهم یک روز نمونه رنگی به نام آن را ببینم). خانه خانواده ویلیامز گرم و دعوت‌کننده بود و احساس می‌شد که واقعاً در آن زندگی می‌شود، همانطور که باید باشد.

صاحبان خانه، مارک (یک سازنده خانه سفارشی و مالکخانه های سفارشی مارک دی ویلیامزهمراه با همسرش ملیسا (پزشک داخلی) خانه زیبای خود را با 3 کودک 6، 4 و 2 ساله خود به اشتراک می گذارند. سن هایی که من دوست دارم فکر کنم از بهترین ها هستند! مارک و ملیسا اخیراً خانه قبلی خود را بازسازی کرده بودند و برای نقل مکان در بازار نبودند، اما همانطور که داستان می‌گوید، یک بعد از ظهر آفتابی شنبه در مینیاپولیس، منطقه دریاچه‌های مینه‌سوتا، برای قدم زدن در محله‌ای بیرون رفته بودند و تصمیم گرفتند در یک محله جدید گشت بزنند. -خانه باز بازار به خاطر داشته باشید که این قبل از همه‌گیری بود، زمانی که شما واقعاً وقت داشتید که یک خانه را قبل از فروش آن بازدید کنید. وقتی وارد شدند، تازه می دانستند. شما می دانید که چگونه می شود، اگر می دانید، می دانید. درست میگم؟ یکی از دلایلی که آنها با پیشنهاد خود برنده شدند، چشم پوشی از بازرسی ها بود (دوباره، این پیش از همه گیری بود و یک رویکرد معمولی در آن زمان نبود) اما از آنجایی که مارک می دانست که بیشتر آن را بازسازی خواهند کرد، او آماده بود تا از آنچه ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد

در زمان بازسازی (سال 2020)، ملیسا 8 ماهه باردار بود و آنها در خانه زندگی می کردند (چیزی که مارک به همه مشتریانش می گوید هرگز انجام ندهند) اما در ماه نهم، آنها به یک خانه نقل مکان کردند. کوچک اجاره در حالی که آنها نوزادی را به دنیا آوردند که در نیمه راه اولین موج کووید به دنیا آمد – جکپات سه گانه تمام دوران. بازسازی + نوزاد جدید + بیماری همه گیر جهانی.

READ  کارخانه مداد Vipp میزبان کلوپ های شام کپنهاگ است

انتخاب برای بازسازی خانه آسان بود، به خصوص آشپزخانه، زیرا برای خانه اصلی نبود. آشپزخانه حداقل یک بازسازی قبلی را در دهه 1980 انجام داده بود.

آشپزخانه متعلق به این صاحبان خانه است و برای یک خانواده در حال رشد کمی کوچک است. مارک و ملیسا بیشتر به دنبال یک زیبایی شناسی تمیز و مدرن به سبک اسکاندیناویایی-صنعتی بودند. و این دقیقاً همان چیزی است که آنها به دست آوردند.

یکی از چیزهایی که در بازدید از خانه به زیبایی بازسازی شده آنها متوجه شدم، توجه به جزئیات و نحوه ترکیب جذابیت و شخصیت قدیمی خانه (مانند نگهداری از آسیاب اصلی و قطعات داخلی در اتاق غذاخوری خود) بود، اما برای نسل های بعدی احساس جوانی را حفظ کردند. یکی از راه‌هایی که آن‌ها این کار را انجام دادند این بود که از هر گونه گرایش در وسایل نصب شده دائمی چشم پوشی کردند، و عناصر سنتی به‌روزتر را تقویت کردند و در عین حال شخصیت‌هایی را در مکان‌هایی که بعداً می‌توان به راحتی تغییر داد، نشان داد.

آنها گرمایش از کف اضافه کردند که مسلماً کمی مجلل به نظر می رسد اما بسیار کاربردی است، به خصوص وقتی در مینه سوتا زندگی می کنید، جایی که دما به چیزی می رسد که مانند زندگی در توندرا قطب شمال است. آنها همچنین با کانترهای سنگ طبیعی (آنها سنگ مرمر کارارا را انتخاب می کنند)، کابینت های داخلی، انبار انبار/قهوه و میزهای بزرگتر استفاده کردند. ارتفاع استاندارد کانتر 36 اینچ است اما با 38 اینچ جزئیات کوچکی است که کمی چشمگیرتر به نظر می رسد. آنها همچنین کشوهای زیادی را به جای کابینت ها برای راه حل های ذخیره سازی بهتر اضافه کردند.

از مارک، از نقطه نظر یک سازنده، پرسیدم که چه نکته ای برای کسی که آشپزخانه خود را بازسازی می کند، می دهید و او گفت: “پریزها را پنهان کنید!! آنها را در قسمت پایین کابینت های بالایی همراه با چراغ های LED قرار دهید تا هیچ خروجی در قسمت پشتی وجود نداشته باشد و ظاهر کاشی تمیزی داشته باشد. همچنین، کابینت‌های خود را در محل خود رنگ کنید تا تمام تاج کاملاً مطابقت داشته باشد و سوراخ‌های ناخنی که به‌خوبی وصله‌شده به نظر می‌رسند، وجود نداشته باشد.»

یادداشت جانبی: اولین باری را به یاد می‌آورم که با خانواده ویلیامز ملاقات کردم و این عکس پنکیک را راه‌اندازی کردم و مارک وارد شد و گفت: «اوه بله، این به نظر می‌رسد چگونه صبحانه می‌خوریم»، در نیمه راه شوخی می‌کرد، زیرا این برای یک عکس سبک بود. می‌دانستم منظور او چیست و از یک استایلیست می‌آید، در حالی که به دنبال «شات سبک» می‌گردم، به همان اندازه مهم است که با آن صحبت کند و داستان خانواده‌ای را که در آنجا زندگی می‌کنند بیان کند. و وقتی اینگونه لبخند می زنید، حتی احساس نمی کنید در حال کار هستید.

READ  ده فضای داخلی خانه با چیدمان خلاقانه طرح شکسته

من هرگز فراموش نمی کنم که دختر نازنینشان از من می پرسد که آیا می توانند گل ها را نگه دارند یا خیر. یعنی…خیلی شیرین.

بازگشت به طراحی. اضافه شدن این زرق و برق دار پنجره های سری Pella Architect که رو به شمال هستند و به سمت غرب پیچیده می شوند، نور طبیعی بسیار زیبایی را وارد می کنند که می تواند در اطراف آشپزخانه زیبای آنها جهش کند.

یکی دیگر از نکات طراحی مارک کمتر است. به همین دلیل است که آنها برای ظاهری یکپارچه تر و مدرن تر، کانتر را به عنوان پشتیبان بالا می آورند.

من عاشق نورهای LED پنهان زیر این قفسه های شناور هستم و دوباره به تمام نور طبیعی که به زیبایی از بین می رود نگاه می کنم.

انتخاب خانواده برای استفاده از سنگ مرمر Carrara یک کلاسیک واقعی است که نه تنها ظاهر خوبی دارد، بلکه با افزایش سن حتی بهتر می شود.

من همچنین عاشق این هستم که این کابینت ها تا سقف می روند، و همانطور که می بینید، این همان بک اسپلش بدون درز مارک است که بسیار دوست دارد.

در اینجا نگاهی دقیق تر به نحوه مخفی کردن پریزهای برق و روشنایی LED زیر کابینت می بینیم تا مانعی برای حواس پرتی در پشت سر زیبای آنها نباشد.

من عاشق تخته های عمودی در جزیره آشپزخانه هستم. جزییات دیگری که به آرامی صحبت می کند و کناره های جزیره را با سطحی خالی نمی گذارد.

ایستگاه نوشیدنی با درهای کابینت تعبیه شده که به عقب می چرخد ​​تا ایستگاه قهوه Miele را نمایان کند، یکی دیگر از موارد ضروری مارک در طول بازسازی بود.

وجود کشوهای فراوان در آشپزخانه آنها واقعاً رویای یک سازمان دهنده است و همچنین برای بچه ها به خوبی عمل می کند تا به اسنک ها و غذاهای خود کمک کنند.

به محض ورود به خانه، آشپزخانه احساس بسیار جذابی می‌کند، تا سیستم صوتی مخفی که یکی از لیست‌های پخش مارک را پخش می‌کرد و دخترشان جرقه می‌زند: «اوووو من عاشق مگان تو استالیون هستم!»

READ  لینک بالا: بند کفش های کشدار برایان و دوستانش در حال غوطه ور شدن هستند، شلوار گرمکن کیتلین، و نمایش آشپزی جدید مورد علاقه ما

نگاه کردن به اتاق غذاخوری از آشپزخانه، پاپ از کاغذ دیواری حس خوبی به شخصیت آنها اضافه می کند و با زیبایی شناسی مدرن اسکاندیناوی سازگار است. وقتی با ملیسا صحبت کردم، متوجه شدم که او عاشق رنگ سبز در کاغذ دیواری است، زیرا وقتی زمستان است و بیرون تماماً سفید است، دیدن آن سبزی اضافی لذت بخش است.

در اینجا نگاهی اجمالی به اتاق غذاخوری داریم. به آن آسیاب اصلی زرق و برق دار نگاه کنید!

وقتی از مارک پرسیدم که برخی از نکات کلیدی که باید در اجرای یک بازسازی کامل در نظر بگیریم چه هستند، نکته شماره 1 او این بود که اگر می‌توانید در حین ساخت آن را ترک کنید! اگر بدون توجه به هزینه واقعی در آن زندگی کنید، همه چیز 10 برابر طول می کشد و کثیف و گران تر به نظر می رسد. مارک همچنین تاکید کرد که قبل از شروع بازسازی همه چیز را سفارش دهید تا اطمینان حاصل شود که هیچ تاخیری در ساخت و ساز وجود ندارد.

در آخر، از خانواده پرسیدم که حالا که چند سالی است اینجا زندگی می کنند، چه چیزی را تغییر خواهند داد. مارک پاسخ می دهد: “من و همسرم در این مورد اختلاف نظر داریم.” ملیسا می خواهد حالا کابینت های پایینی را با رنگ دیگری رنگ آمیزی کند (که می توانیم انجام دهیم…) در غیر این صورت، کاملاً برای فضا و ما مناسب است. احتمالاً درهای کشویی را از مرکز قهوه خارج می‌کنم، چوب صنوبر داگلاس گرم داخل آن برای من بسیار زیبا است و واقعاً فضای اطراف تمام چوب‌های سفید را گرم می‌کند.»

هر کدام که تصمیم بگیرند این کار را انجام دهند بدون شک عمدی با در نظر گرفتن خانواده خواهد بود.

*طراحی شده توسطخانه های سفارشی مارک دی ویلیامز
**طراحی شده توسط لی جانسون از کریک وودهیل
***عکاس تولیدات چلسی لوپز

The post تور این آشپزخانه بازسازی شده به سبک صنعتگر و اسکاندیناوی + بهترین توصیه از یک خانه ساز سفارشی اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید