به بخش مورد علاقه جدید ما خوش آمدید، جایی که خانه‌های باورنکردنی را که برای کتاب امیلی، قوانین طراحی جدید گرفته شده است، به نمایش می‌گذاریم. این گشت و گذار در خانه که در شرف دیدن آن هستید توسط دو طراح آنی سگال و ماریکه اوچمن ساخته شده است ASOM HOME، که قبلاً کارهایش را در وبلاگ قرار داده ایم. به عنوان یک تیم، آنی و ماریکه خانه‌های متنوع، دعوت‌کننده و الهام‌بخشی ایجاد می‌کنند که روحیه زیادی دارند و در عین حال مملو از انتخاب‌های طراحی قابل دسترس هستند. آن‌ها متخصص هستند که سبک‌ها، بافت‌ها و الگوها را با هم ترکیب می‌کنند تا خانه‌ای را ایجاد کنند که احساس می‌کند کنار هم و شخصی است. بنابراین امروز، من بسیار هیجان زده هستم که در خانه زیبای آنی قدم بزنم که دارای برخی از ترفندهای طراحی بسیار جالب و کاربردی است که هر کسی می تواند انجام دهد. شروع کنیم.

یک فرش عجیب و غریب به ورودی خود اضافه کنید

ورودی از بالا تا پایین بسیار محرک و سرگرم کننده است. این کاشی ها شکل شش ضلعی و طرح راه راه پیوسته ای دارند که از دیواری به دیوار دیگر می رود، که به طرز باورنکردنی برای چشم دلپذیر است. این یک روش واقعاً نوآورانه برای ترکیب دو شکل است که باعث می شود الگوی کف پررنگ شود اما نه خیلی بلند. فرش حیوانات سپس گرما و بازیگوشی را به کاغذ دیواری گیاه شناسی در مقیاس بزرگ اضافه می کند. همه این عناصر در کنار هم فضایی را ایجاد می کنند که لایه لایه و هدفمند به نظر می رسد. اگر فضای کافی دارید، اضافه کردن یک فرش غیر متعارف به ورودی شما می تواند به آن کمک کند که به هم چسبیده، کمی عجیب و غریب و خوشایند باشد.

در چنین فضای کوچکی، آنها توانستند سبک ها و رنگ ها را به گونه ای ترکیب کنند که جسورانه و در عین حال بدون دردسر به نظر برسد. آویز دیواری حال و هوای بوهمیایی را به ارمغان می آورد که جسارت کاغذ دیواری را خاموش می کند و نیمکت و کاشت پا بسیار ساده و مدرن میانه قرن را می خواند. با همه الگوهای موجود در چنین فضای کوچکی، تنوع مقیاس چیزی است که این طرح را بسیار موفق می کند. کاغذ دیواری بزرگ و پررنگ، الگوی کف آن کوچک و ساده است و دیوارپوش و قالی در جایی در این بین قرار می گیرند. در نهایت، خطوط تمیز نیمکت و کاشت به چشم شما استراحت می دهد تا بتوانید همه چیز را به راحتی وارد کنید. آنها واقعاً موفق شدند فرمول عالی برای ورودی حداکثری ایجاد کنند.

به حداقل، اما شامل یک تن بافت

این اتاق نشیمن نمونه خوبی از ترکیب مواد، الگوها و بافت ها در حالی که به یک پالت رنگ مینیمال می چسبد است. رنگ‌ها خنثی هستند، اما هر قسمت از مبلمان و دکور بافت جدیدی را ایجاد می‌کند و کنتراست و جذابیت بصری زیادی ایجاد می‌کند. نتیجه یک اتاق نشیمن بسیار گرم و دلپذیر است که احساس می‌کند عالی است اما در آن زندگی می‌کنید.

خوب حالا لطفا به وسایل سقف توجه کنید. چراغ فلاش مانت معمولاً کم گفته می شود، اما این چراغ چیزی جز این نیست. شکل آن جسورانه و منحصر به فرد است و روکش برنجی کنتراست کاملی را با تمام رنگ های چوب گرم ایجاد می کند.

READ  جوراب شلواری مشکی به زمان بزرگ بازگشته است - بیایید گزینه های خود را بررسی کنیم

تمام آن نور طبیعی که از آن عبور می کند مست کننده است. اغلب وقتی خانه‌هایی مانند این را می‌بینیم که بر روی تپه‌ها واقع شده‌اند و از حریم خصوصی خوبی برخوردارند، پنجره‌های زیادی وجود دارد که پنجره‌دار نیستند. من این انتخاب را دوست دارم و فکر می کنم بسیار هوشمندانه و تاثیرگذار است. واقعاً هیچ رقابتی با نور طبیعی وجود ندارد، بنابراین برای مناطق مشترک، هرچه پنجره های بزرگ و برهنه بیشتری داشته باشید به نظر من بهتر است (اگر این گزینه را داشته باشید).

این نیمکت/واحد ذخیره سازی داخلی زیبا است. من عاشق بالشتک های خاکستری هستم که همسطح بالای کشوها قرار گرفته اند و ظاهری یکپارچه به آن می دهند. این یک فضای مدرن کلاسیک در اواسط قرن است که بدون زحمت بقیه خانه را تکمیل می کند.

آن فضای ناجور دیوار را پر کنید

دیوار کوتاه بین اتاق نشیمن و آشپزخانه در نهایت فضای مناسبی برای میز و صندلی ناهارخوری MCM بود. اگر آنها می خواستند این فضا را بازتر نگه دارند، یک نیمکت کوچک یا کریدنزا نیز می تواند به راحتی در اینجا کار کند. بدون مبلمان یا آینه دیواری در اینجا، این قسمت ممکن است فراموش شده و ناتمام به نظر برسد، بنابراین چیدن میز ناهارخوری در اینجا یک انتخاب عالی برای ایجاد ظاهری عمدی بود.

آویزان هنر در آشپزخانه

من همه مواد این آشپزخانه را دوست دارم. چوب بسیار غنی و خیره کننده است، میزهای مرمری فضا را روشن می کنند، و دیوار کاشی بافت بسیار زیادی را به ارمغان می آورد. این آشپزخانه به تنهایی بسیار زیبا است، اما من دوست دارم که فرصت را برای آویزان کردن آثار هنری از دست ندادند. اگر فضای دیواری باز یا حتی یک نقطه روی پیشخوان یا قفسه‌ها برای تکیه دادن آثار هنری دارید، راهی عالی برای افزودن شخصیت بیشتر به فضا است.

ستاره دیگری در اینجا وجود دارد که البته نورگیر است. پنجره آشپزخانه بخشی از خانه را دارد که تا حدی آن را مسدود کرده است، بنابراین نورگیر برای وارد کردن هرچه بیشتر نور طبیعی ضروری است.

کاشی زلیج روی هم بافت و حرکت ارگانیک زیادی به این آشپزخانه معاصر می‌افزاید. این بسیار دوست داشتنی است زیرا هر کاشی شیب کمی متفاوت دارد، بنابراین دیوار پویا و ساختار کمتری نسبت به بقیه آشپزخانه دارد. همچنین، رنگ کابینت سبز خیره کننده است و به خوبی با میز سنگ مرمر سبک کار می کند.

آه، فقط به آن لوازم یکپارچه نگاه کنید. من واقعاً عاشق دستگیره های بسیار بزرگ روی درهای یخچال هستم که آن را بیشتر شبیه یک کابینت توکار می کند. این یک نمونه فوق العاده از تکیه به آشپزخانه مدرن اواسط قرن در حالی است که عناصر معاصر را در خود جای داده است. باز هم، آنها استاد اختلاط سبک ها بدون زحمت هستند.

این پله‌های باز شناور بسیار رویایی هستند و من دوست دارم که چگونه کوسن‌ها و بالش‌هایی را در زیر آن اضافه کرده‌اند تا آن فضا را قابل استفاده کنند.

READ  The Link Up: زینت Em's DIY او نمی تواند صبر کند تا آن را امتحان کند، مرطوب کننده ای که باعث می شود چهره جس احساس خوبی داشته باشد، و یک پادکست "Can't Stop Listening, It's So Good"

هنر در مقیاس بزرگ ناب برای نگاهی بی دردسر

در اتاق خواب اصلی، رنگ های سفید زیادی اتفاق می افتد، بنابراین تکه های کوچک طرح و رنگ، کارهای سنگین زیادی را انجام می دهند (به روشی عالی). من واقعاً دوست دارم که چگونه بیشتر دیوارها را خالی نگه داشته اند، مگر برای هنر تکیه بر شومینه. این واقعیت که این قطعات در مقیاس بزرگ هستند باعث می شود که ترفند هنری متمایل بسیار عمدی و جالب باشد.

باز هم، با یک پالت رنگ محدود، تمام بافت ها از بین می روند. حتی با وجود کف‌پوش‌های کاشی در مقیاس بزرگ و دیوارهای سفید، این اتاق به دلیل فرش و پتوی رنگارنگ بافت آن چندان سرد یا تیره نیست، به‌علاوه چارچوب چرمی، لطافت بیشتری به فضا می‌دهد. اوه، و آن بالش های نقطه چین واقعا خاص هستند.

اتاق خواب اصلی به طور یکپارچه به داخل حمام جریان می یابد و باعث می شود که احساس بسیار زیادی شبیه به یک سوئیت هتل داشته باشد (که تعجب آور نیست با توجه به اینکه ماریکه 10 سال را صرف بازسازی هتل ها در ایالات متحده و هلند کرده است). من عاشق پارتیشنی هستم که فضاهای کوچکی بین هر تیر دارد که جدایی ایجاد می کند اما حمام را به طور کامل مسدود نمی کند.

آویزان هنر بدون قاب

من عاشق انتخاب آویزان هنری بدون قاب بر روی این وان مستقل هستم. برای چنین فضای مجللی، دیدن آثار هنری که آزادانه آویزان شده اند، طراوت می بخشد و بازی آرامی به آن می بخشد. همچنین به این کمک می‌کند که هنر و کاشی رنگ‌ها و رنگ‌های مشابهی داشته باشند، بنابراین به هم گره خورده و عمدی به نظر می‌رسند، اما یکسان نیستند.

آنها روی کابینت دیواری، دو چراغ آویز را به طور نامتقارن آویزان کردند، که یک “خطر” غیرمنتظره است که کاملا جواب داد. آویزها از نظر شکل و سبک متفاوت هستند، بنابراین انتخاب بسیار جسورانه و برجسته است. با وجود وسایل روشنایی که بزرگترین بیانیه را دارند، بقیه قسمت های حمام حداقلی باقی می ماند که باعث می شود فضا بیش از حد بلند یا طاقت فرسا نباشد.

بگذارید ابزار شما دکور باشد

کل ترکیب این اتاق به من پروانه می دهد. من عاشق فرش گویا هستم که رنگ های زیادی را در خود جای داده است. این اجازه می دهد تا رنگ های دیگر مانند بالش های کف نارنجی روی هم و عثمانی گرد، بدون زحمت در سراسر اتاق پاشیده شوند. این اتاق نمونه ای عالی از مینیمالیسم است و بخشی از آن به این دلیل است که اتاق دکور زیادی ندارد. آنی و ماریکه از خالی گذاشتن دیوارهای سفید در برخی مناطق ترسی ندارند، بنابراین دکوری که دارند می تواند بیانیه ای باشد.

جدا از دکورهای آشکار، سازها نیز در تزئین فضا نقش دارند. نصب یک گیتار روی دیوار، تکیه دادن دیگری به پایه و قرار دادن کیبورد در وسط، لحظه دکوری آگاهانه را ایجاد می کند. و از آنجایی که اینجا یک اتاق موسیقی کامل نیست، سازها حرکت و شخصیتی را ایجاد می کنند که به اندازه دکورهای دیگر اتاق تأثیرگذار است.

یک دیوار گالری شخصی ایجاد کنید

گوش کنید، تصور، مدیریت و اجرا کردن دیوارهای گالری ممکن است دشوار باشد. هنر همچنین می‌تواند گران باشد و یکی از راه‌های مبارزه با آن، قاب‌بندی چیزهایی است که برای شما معنادار هستند. در دیوار گالری بالا، بلافاصله مشخص می شود که قطعات شخصی هستند که شخصیت بسیار زیادی به اتاق می بخشد. دیوارهای گالری مکانی عالی برای نشان دادن شخصیت و علایق شما هستند، بنابراین اگر می خواهید در خانه خود به آن توجه کنید، آنها را خیلی جدی نگیرید.

READ  بهترین/واقعاً خوب رنگ‌های آبی که استفاده کرده‌ام، تجربه کرده‌ام و هنوز دوستشان دارم

نکته جانبی: چراغ آویز زنجیری بسیار خاص و واضح است که روح زیادی را به فضا می آورد.

اضافه کردن یک دیوار تاکیدی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری به لطف کاغذ دیواری موقت یک تصمیم دائمی در طراحی نیست، اما انتخاب کاغذ دیواری برای هر دیوار اتاق می تواند تعهد بزرگی باشد. در اتاق خوابی مانند این، قرار دادن کاغذ دیواری روی دیوار جایی که تخت بیانیه ای جسورانه دارد، اما خسته کننده نیست. همچنین می تواند توهم یک تخته سر را ایجاد کند و یک الگوی جسورانه اضافه کند. همچنین لطفاً به فرش مشکی بسیار جذاب توجه کنید. بافت هرگز از این طراحان گم نمی شود!

یا یک دیوار لهجه را رنگ کنید

در حمام کودک، تنها با استفاده از رنگ سیاه و سفید، یک مثلث دوتایی بر روی دیوار سینک ایجاد می شود. این یک راه عالی برای اضافه کردن یک الگو بدون زیاده‌روی کردن است، و اجرای چنین چیزی با نوار نقاش و خط‌کش نسبتاً آسان است (و برای اجاره‌نشین مناسب است!).

حمام یک کودک قطعا مکانی امن برای بازی با انتخاب های بد بو، مانند کاغذ دیواری حیوانات و نیم تنه زرافه است. استفاده از فرش به جای تشک حمام یکی از ترفندهای طراحی مورد علاقه ما است که هرگز از آن خسته نخواهیم شد و من عاشق رنگ های بنفش و صورتی روشن در این فرش هستم. رنگ های روشن در این حمام عمدتاً سیاه و سفید واقعاً سرگرم کننده است و شخصیت بسیار زیادی را به همراه دارد.

من واقعاً آرزو می کنم که این تور خانه هرگز تمام نشود، اما اینجاست که شما را ترک می کنم. با تشکر فراوان از آنی و ماریکه برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت خود با ما و الهام بخشیدن به ما در هر خانه ای که طراحی می کنند. اگر می‌خواهید نسخه‌ای از کتاب را با خانه‌های بیشتری از این دست تهیه کنید، آن را در اینجا گیر بیاورید. xx

*طراحی توسط Annie Segal و Marieke Ochtman ofASOM HOME
**طراحی شده توسط ولیندا هلن، امیلی بوزر، و جولی رز
***عکاسی توسط سارا لیگوریا-ترامپ برای قوانین طراحی جدید

The post گشت در این خانه مدرن اواسط قرن که توسط ASOM Home طراحی شده است + 10 ترفند طراحی قابل دسترس که هر کسی می تواند انجام دهد اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید