[ad_1]

داشتن یک کفپوش چوبی در خانه شما یک راه فوق العاده برای داشتن زیبایی روستایی است که بسیاری از صاحبان خانه به سمت آن گرایش دارند. آنها نه تنها برای مدت زمان قابل توجهی دوام می آورند، بلکه ثابت شده است که در بهبود کیفیت هوا نیز موثر هستند. هر چقدر هم که بادوام باشند، نیاز به نگهداری دوره ای و گاهی تعویض دارند. تعیین اینکه چه زمانی بهتر است کفپوش خود را تعویض کنید می تواند تا حدودی مشکل باشد، و ما اینجا هستیم تا برخی از علائم را ارائه دهیم که نشان می دهد ممکن است زمان انجام این کار فرا رسیده باشد.

حضور پوسیدگی

اگر در یک منطقه مرطوب زندگی می کنید یا اخیراً آسیب قابل توجهی از آب در خانه خود دیده اید، احتمال زیادی وجود دارد که چوب سخت شروع به پوسیدگی کرده باشد. در این صورت، تعویض فورا کفپوش بسیار مهم است، زیرا این امر می تواند منجر به کپک زدن و ایجاد چندین خطر برای سلامتی شود.

حرکت قابل توجه

این نشانه دیگری است که نشان می دهد خانه یا طبقه شما آسیب قابل توجهی از آب دیده است. رطوبت دشمن طبیعی هر کفپوش چوبی سخت است و هیچ کاری نمی توان انجام داد تا آسیب وارد شده را از بین ببرد. اگر متوجه کمانش یا تاب خوردگی شدید، وقت آن است که فوراً کفپوش را تعویض کنید.

خراش و تغییر رنگ

اگر در خانه خود حیوانات خانگی دارید یا تعداد زیادی از پاها رفت و آمد دارید، ممکن است متوجه شده باشید که خراش ها و خراش های زیادی ایجاد می شود. خبر خوب این است که شما مجبور نیستید کفپوش خود را تعویض کنید. با این حال، تکمیل مجدد آن می تواند وضعیت کف شما را به حالت اولیه بازگرداند. اگر به دلیل افزایش سن متوجه تغییر رنگ یا محو شدن آن شدید، می‌توان با رنگ‌آمیزی چوب نیز این مشکل را برطرف کرد. این کار را می‌توان خودتان انجام دهید، اما توصیه می‌کنیم به دلیل مواد شیمیایی که در آن وجود دارد، آن را توسط یک متخصص انجام دهید.

READ  مجموعه Elsie به کاردستی کبک + منابع محلی افتخار می کند

هنوز مطمئن نیستید؟

اگر به برخی از این موارد توجه کرده اید اما هنوز مطمئن نیستید که آیا نیاز به یک بازسازی یا تعویض ساده است یا خیر، با یک متخصص مشورت کنید. یک پیمانکار یا نجار می تواند وضعیت را ارزیابی کند و به شما در مورد اقدامات بعدی توصیه کند.

Flooring.Org

مهم نیست گام بعدی شما چه خواهد بود، ما اینجا هستیم تا تخصص و کمک حرفه ای خود را ارائه دهیم. همانطور که ممکن است با نام ما حدس بزنید، ما در تمام موارد مربوط به کفپوش متخصص هستیم. برای بررسی کامل محصولات و خدمات ما امروز به صورت آنلاین از ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید