کاشی در خانه مزرعه در حال نصب است و دیوانه کننده به نظر می رسد. حدود یک ماه طول می کشد زیرا این خانم چیزهای پیچیده را دوست دارد، اما باورنکردنی به نظر می رسد و من هر بار که آنجا هستم بسیار هیجان زده می شوم. هنگامی که ما در ابتدا این خانه را طراحی کردیم، 12 سال پیش، می خواستیم حمام ها (واقعاً کل خانه) ساکت و یکنواخت تر باشد، بنابراین زمانی که است رنگ نیز یک تن کنتراست ندارد. گاهی اوقات من این دیدگاه را زیر سوال برده ام و به آن شک کرده ام، اما امیدوارم که حق با ما باشد – به اندازه کافی کنتراست و علاقه در بقیه عناصر وجود داشته باشد که همچنان جالب به نظر برسند. و اکنون که حمام ها در حال آمدن هستند، و کاشی ها تقریباً تمام شده است، من در این تصمیم بسیار مطمئن هستم (تسکین بسیار بد، TBH). این کاری نیست که بسیاری از طراحان انجام دهند – آنها رنگ، طرح و غیره بیشتری اضافه می کنند، اما فضایی که ما می خواهیم آرام تر، محدودتر و ساده تر است (هزاران، آن اتاق آفتاب). بنابراین برای اکثر حمام‌هایمان، 1 رنگ را انتخاب کردیم و از آن در الگوها و مقیاس‌های مختلف در یک اتاق (مخلوط با سفید) استفاده کردیم، با این امید که دوغاب کنتراست بیشتری ایجاد نکند. اما سوراخی در بازار دوغاب وجود دارد و در حالی که می توانید رنگ های دوغاب را سفارشی کنید، قیمت آن 200 دلار است و 2-3 هفته طول می کشد. بنابراین امروز من شما را در فرآیند تفکر دوغاب توضیح می‌دهم، اینکه چگونه کاری را که با نگاهی اجمالی به شکلی که اکنون انجام دادیم، انتخاب کردیم:

خواسته ما: تک رنگ

این ممکن است برای شما کسل کننده باشد اما برای من اینطور نیست. این احساس ساده اما خاص است (بنوشید! بنوشید! – هر کس دیگری که بازی نوشیدن را انجام می دهد، من چقدر از این دو کلمه استفاده می کنم؟). البته مقداری تضاد وجود دارد، اما نه در خود کاشی و دوغاب (توجه داشته باشید که حمام هایدی دارای کاشی تیره با جزئیات سفید – نه کاملا تک رنگ).

طراحی شده توسط طرح کاله هایدی | عکس توسط عکاسی هریس کنجار
طراحی شده توسط جونیور کورلتو | عکس توسط استودیوهای مجازی | از طریق cle کاشی

من می دانم که بسیاری از مردم ممکن است بیشتر بخواهند، اما قول می دهم که همه چیز را سبک کنم. من فقط دوست دارم که چگونه کف به عنوان یک بافت خوانده می شود و خیلی شلوغ نیست – اما حرکت بسیار زیادی وجود دارد. پس اکنون که “حالت کاشی” را که ما به دنبال آن هستیم، می دانید، بیایید دوغاب به دوغاب برویم:

READ  The Link Up: پادکستی که به روتین امیلی راه پیدا کرده است، شلوار جین گشاد مقرون به صرفه کیتلین، و یک خط دکور جدید که ما بسیار عاشق آن هستیم

طبقه حمام اولیه – حمام ما

همانطور که می بینید ما یک شاه ماهی 1×8 را انتخاب کردیم که به عنوان “سازنده موهای خاکستری” شناخته می شود. تیم کاشی ما، که فوق‌العاده بود، نصب این را صرفاً به خاطر چالش دوست داشت – یا آنها می‌گفتند. این از پرت + لارسون، ساخته شده در پورتلند و ایده ای بود که من به ذهنم رسید، با استفاده از یک رنگ سفارشی فقط برای خودمان – اما می توانید با آنها تماس بگیرید و آن را سفارش دهید (اگر می خواهید به من اطلاع دهید، سعی می کنم یک کد تخفیف برای شما بنویسم ) به یاد داشته باشید: هر چه طرح کوچکتر = برش بیشتر = نصب گرانتر باشد و این موزاییک توری نشده است بنابراین به صورت تکی نصب شده است. این یک نصب ارزان نیست (مطمئن نیستم که چقدر با بودجه کلی کاشی خانه که همه از من محافظت می کنند مرتبط است، اما احتمالاً چند هزار فقط برای این طبقه است زیرا 3 روز کار با دو پسر طول کشید. بدون احتساب آمادگی). ما کمی با فاصله بازی کردیم، زیرا کاشی فقط 1 اینچ عرض دارد، ما نمی‌خواستیم مقیاس فاصله‌گذاری بدبو شود…

این کاملاً باورنکردنی است و این حتی قبل از دوغاب است. بنابراین سوال این است که چه رنگی را برای آن دوغاب می خواهیم افزایش دهد کاشی، اما نه حواس پرتی از آن؟ به نظر می رسید زمان فوق العاده ای برای ما برای انجام برخی از تابلوهای نمونه باشد، و منظور من از “ما” اریک و خدمه هواپیمای سطح او (سرگئی! ولاد! جرمی! – قلب سرد قدیمی من در رسانه های اجتماعی را گرم می کند که بدانم این آدم ها در رسانه های اجتماعی ما را تشویق می کنند)

این کاری نیست که هیچ کاشی‌ساز فقط برای شما انجام دهد، اما ممکن است بتوانید کمی بیشتر برای این کار بپردازید و خدای من بسیار خوشحالم که انجام دادیم.

اولین غریزه ما این بود که وسط (زغالی که رنگ مشکی دارد) بسیار مدرن و عجیب مردانه است. سپس یکی از سمت چپ زیبا بود، اما ما می ترسیدیم که در کل طبقه بیش از حد شلوغ باشد.

بنابراین ما آن را روی زمین در حمام گذاشتیم و سعی کردیم به آن زمینه بیشتری بدهیم – واقعاً آن را در کل طبقه با چوب به تصویر می‌کشیم که نمایانگر روشویی و کاشی سفیدی است که روی دیوار روشویی می‌رود. ما هنوز شماره 2 ذغال چوب را حذف کردیم، می ترسیدیم شماره 1 خیلی شلوغ باشد، بنابراین حدس می زنم شماره 3 باشد؟ نزدیک ترین به برایان؟ من از علامت سوال استفاده می کنم زیرا “بله جهنمی” نبود و قرار نبود زیبایی این کاشی را با خراب کردن دوغاب به خطر بیندازم.

READ  یک قلم دیگر و دستمال کاغذی دیگر بسته شده است و این یکی با دستان بسیار زیادی (از جمله شما) امکان پذیر شده است!

بنابراین از اریک التماس کردم که یک تخته دیگر بسازد و قول دادم که در ازای آن این همه عشق بدهم. ممنون اریک!

برایان دوم و من دوغاب “گرگ و میش” را دیدیم که “بله جهنمی” بود. نه به این دلیل که روی تخته پویاترین بود، بلکه به این دلیل که با تصویربرداری از کف حمام احساس کردیم که دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که می خواهیم – اجازه دهید آن رنگ ظاهر شود، توجه را به بافت شکل کاشی جلب کند، اما نه یک الگوی شلوغ – تقریباً مانند یک دریای کاملا زیبا از بافت آبی دست ساز. باور نکردنی بعلاوه ببینید چقدر آبی را بیرون آورده است؟!

کف و دیوارهای حمام مهمان

این اولین نگاهی است که شما از حمام مهمان ما می‌بینید… و همانطور که گفتم ما به روند گروت تن به تن تکیه می‌کنیم و واقعاً آن را دوست داریم. این کاشی پرت و لارسون رز گرد و غباری بسیار چشمگیر است. مخلوطی از شکل و مقیاس برای ایجاد حس خاص در این فضا بدون برجسته کردن خطوط دوغاب بسیار است، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که آنها را “استراحت” کنیم.

به نوعی این یکی کاملا مطابقت داشت! کمی تیره تر که عالی است. آیا آن رنگ خیلی زیبا نیست و تنوع زیادی دارد! باز هم این یک رنگ سفارشی از Pratt + Larson است، اما می توانید آن را بخواهید.

دوغاب “قرمز معدنی” نامیده می شود و به رنگ آجری عمیق است. تصمیم آسانی بود و ما نیازی به تصمیم گیری نداشتیم.

معلوم شد خیلی زیباست دوغاب واقعاً تنوع رنگ و بافت کاشی را در مقابل الگوی شکل کاشی برجسته می کند.

کف اتاق

ما این کاشی زیبای آبی/سبز/خاکستری را با روکش «سنگ قهوه‌ای» انتخاب کردیم، به این معنی که روستایی‌تر است، که فکر می‌کردیم برای فضایی کاربردی‌تر که مانند محل فرود گل است، بسیار مناسب است.

READ  چگونه می توان مدرن میانه قرن را به روش "مدرن" درست از سوی یک مدیر موسیقی مشهور و مادر با استعداد او (یک تیم رویایی طراحی واقعی) انجام داد.

این یک شاه ماهی در وسط با حاشیه ای در اطراف است که فقط یک آجر پلکانی است.

من حتی نمی توانم عشقم را به این اتاق ابراز کنم. چیزی در مورد آن آبی/سبز با کابینت های بلوط سفید از آشپزخانه و حمام منحصر به فرد برای من کاملاً PNW احساس می شود. اما چه گروت؟ ما نیاز داشتیم که این یکی را نیز مسخره شده ببینیم تا…

اریک و خدمه با تمسخر دو تخته به ما کمک کردند تا تجسم کنیم.

در این مورد یک اتفاق نظر همه جانبه بسیار سریع وجود داشت. ما هر دو را دوست داشتیم، “پلاتینیوم” (که به طور عجیبی دوغاب تیره تر است) بسیار زیبا و دوباره آرام بخش بود. روشن شد سپس تاریک تر خشک شد. ما احساس می‌کردیم که تمیز کردن آن بسیار آسان‌تر است، زیرا این اتاق گل و لای زیادی از کفش‌ها و سگ‌های بچه می‌گیرد.

آنها تازه شروع به دوغاب زدن در اینجا کرده بودند و دوغاب هنوز خشک نشده بود (کمی تیره تر خواهد شد). در حال حاضر این اتاق مورد علاقه من در کل خانه است (احتمالاً به این دلیل که نزدیکترین اتاق به انجام آن است).

حمام بچه ها

کف حمام بچه بزرگترین چالش تا اینجای کار بود زیرا این سبزه چیزی نداشت که بتوانیم با آن مطابقت کنیم. نزدیک‌ترین آنها «سبز پاییزی» بود، اما همانطور که می‌بینید بیشتر قهوه‌ای خوانده می‌شود تا سبز.

در حالی که در یک دنیای عالی، ما یک دوغاب سفارشی را سفارش می‌دادیم که با رنگ سبز مطابقت داشته باشد، احساس نمی‌کردیم که به اندازه کافی مهم باشد که پروژه را چند هفته به عقب برگردانیم. من در مرحله “بیایید وارد شویم” این بازسازی هستم، بنابراین هر چیزی که ما را بیش از حد به عقب براند، یک نه بزرگ است.

پس این جایی است که ما با دوغاب خود در آن هستیم. هر روز واقعی تر به نظر می رسد! محتوای بیشتری در راه شما قرار گرفت. xx

دیدگاهتان را بنویسید