دفتر معماری و طراحی داخلی کینزو اخیرا یک دفتر با مضمون شهر را برای Evangelisches Siedlungswerk (ESW)، یک شرکت مسکن اجتماعی پروتستان در محله هاسنبرگل مونیخ. این منطقه که زمانی از نظر اجتماعی آسیب دیده محسوب می شد، دستخوش تحولات شهری قابل توجهی شده است که هاسلبرگل را به محلی پر جنب و جوش و از نظر فرهنگی متنوع تبدیل کرده است. اکنون با بازسازی و جابجایی دفتر اصلی مونیخ، ESW می تواند نقطه تماس مستقیم ساکنان خود در ساختمان جدید طراحی شده خود باشد.

نمای بیرونی سفید ساختمان اداری

از آنجایی که بخش مدیریت ESW، که قبلا در مکان دیگری در مونیخ قرار داشت، به این ساختمان نقل مکان کرد، Kinzo یک طبقه دوم را اضافه کرد که با تعداد زیادی پنجره بزرگ پوشیده شده است. در حالی که دفتری که مملو از نور طبیعی است مانند یک محیط کاری رویایی به نظر می رسد، یک نقطه ضعف آن این است که فضای دیوار را به حداقل می رساند. برای مقابله با این مشکل، کینزو دو مکعب چوبی بزرگ ساخت که به طرز هوشمندانه ای تعدادی از مشکلات را حل می کند.

زن در حال صحبت با تلفن در ساختار چوبی

سوله گنبدی ادغام شده در سازه چوبی

جزئیات نساجی طاقچه اداری

ابتدا، ساختارهای جدید فضای باز را پهنه بندی کردند و راهروهای باریکی را در کنار پنجره ها ایجاد کردند و به صورت بصری دو منطقه مختلف را از هم جدا کردند. حجم های چوبی همچنین چندین طاقچه و طاقچه را برای کارهای سرپایی یا جلسات بداهه ادغام کردند. سه تا از اتاق ها با نمای شیشه ای محصور شده اند تا به عنوان اتاق کنفرانس یا باجه تلفن استفاده شوند. در نهایت، سازه‌ها فضای ذخیره‌سازی اضافی را فراهم می‌کنند که با جلوهای سوراخ‌دار مشخص شده است که نویز را نیز جذب می‌کند.

READ  نمایشگاه Noé Duchaufour-Lawrance x The Invisible Collection

مردی که روی تخته سفید کنار اتاق کنفرانس می نویسد

صندلی سبز و میز کنار چوبی در اتاق کنفرانس

اتاق کنفرانس زرد

وسایل زرد در اتاق کنفرانس زرد

طاقچه خاکستری در مکعب چوبی

میز کار سفید با چهار صندلی اداری خاکستری

سقف باریک مستمر، موکت، منسوجات و گیاهان نیز به مرطوب کردن فضای اداری کمک می کند. سقف‌های گنبدی و شیروانی طاقچه‌ها اشاره‌ای به موضوع شهر و کار ضروری ESW است.

زن در داخل طاقچه سبز در دفتر مدرن

منطقه کوچک آشپزخانه قرمز دفتر

مواد و پالت رنگ دفتر با تاکید بر پایداری به دقت مورد توجه قرار گرفت. Kinzo تخته های چوب روغنی و سه لایه را به جای تخته نئوپان با محتوای چسب بالا انتخاب کرد و روکش ها منسوجات مخلوط کتان هستند. رنگ‌های کم‌رنگ رنگ‌های اصلی فضا را پر جنب و جوش می‌کنند بدون اینکه خیلی بلند به نظر برسند، در حالی که گرمای چوب پس‌زمینه‌ای خنثی و زمین‌گیر ایجاد می‌کند.

جلو کابینت چوبی سوراخ دار

جلو کابینت چوبی سوراخ دار

نمادهای زباله و یخچال

منطقه کوچک آشپزخانه قرمز دفتر

دفتر جدید ESW به صورت بصری محله پر رونقی را که در آن واقع شده است منعکس می کند و فضایی مدرن را برای همکاری و تمرکز کارمندان ارائه می دهد.

منطقه کوچک آشپزخانه قرمز دفتر

نیمکت قرمز کنار میز گرد چوبی

عکاسی توسط ادواردو پرز.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید