Dezeen به عنوان بخشی از مجموعه احیای مسکن اجتماعی ما گزارش می دهد که تعداد فزاینده ای از مردم در مسکن اجتماعی در شرایط نامناسب زندگی می کنند زیرا آنها قادر به تهیه حتی مبلمان و کفپوش اولیه نیستند.

در بریتانیا، خانه‌های اجاره‌ای اجتماعی معمولاً به ساکنان جدید در وضعیتی کم واگذار می‌شوند – فاقد عناصر اولیه دکوراسیون و مبلمان و همچنین لوازم ضروری هستند.

از آنجایی که هزینه های زندگی همچنان در حال افزایش است و در دسترس بودن خدمات پشتیبانی بحران کاهش می یابد، تعداد فزاینده ای از مردم قادر به تامین هزینه های این خانه ها نیستند، به این معنی که گاهی مجبور می شوند ماه ها در یک زمان در یک محیط سخت زندگی کنند.

اتاق نشیمن طراحی شده توسط Furnishing Futuresاتاق نشیمن طراحی شده توسط Furnishing Futures
بالا: پیش از این – بسیاری از ساکنان خانه های اجتماعی بریتانیا با فقر مبلمان زندگی می کنند. بالا: بعد – خیریه لندن Furnishing Futures دکوراسیون داخلی جدیدی برای زنانی که از خشونت خانگی فرار کرده اند می سازد.

برای خانواده‌هایی که با آنها کار می‌کنیم، چیزی که بیش از همه ناراحت‌کننده است، وضعیت خالی است – خانه‌ها داده شده و [social landlords] امیلی ویلر، موسس و مدیر عامل شرکت، گفت: نقاشی دیوارها را به خود زحمت ندهید، و مطلقاً هیچ کفی وجود ندارد. مبله آتی.

“بیشتر مردم در طول زمان می توانند مبلمانی را که از کلیسای محلی یا دوستان یا خانواده یا هر چیز دیگری به آنها هدیه داده شده است، جمع آوری کنند، اما برای پایین آوردن کفپوش، حتی در یک آپارتمان یک خوابه، هزاران و هزاران پوند هزینه دارد.”

موسسه خیریه لندن Furnishing Futures اخیراً برای رسیدگی به این مشکل در میان زنانی که از خشونت خانگی فرار می کنند، تأسیس شده است، و با استفاده از مبلمان اهدا شده از برندها، فضای داخلی را با استانداردهای بالا ایجاد می کند.

امیلی ویلر، مدیر عامل و بنیانگذار Furnishing Futuresامیلی ویلر، مدیر عامل و بنیانگذار Furnishing Futures
امیلی ویلر Furnishing Futures را پس از اینکه متوجه شد که وضعیت بد مسکن اجتماعی زنان را به سوی شرکای بدسرپرست سوق می دهد، تأسیس کرد. عکس از پنی وینسر

بازماندگان آزار خانگی و افرادی که مراقبت‌های خود را ترک می‌کنند یا قبلاً بی‌خانمان بوده‌اند، به‌ویژه در خطر فقر مبلمان هستند، زیرا احتمال کمتری دارد که وسایلی با خود داشته باشند.

ویلر گفت Furnishing Futures شاهد افزایش تقاضا برای خدمات خود است زیرا افراد بیشتری تحت فشار مالی قرار می گیرند.

READ  Emmanuelle Moureaux به بولگاری سرپنتی در 100 رنگ افتخار می کند

ویلر توضیح داد: «در ابتدا فقط با زنانی کار می‌کردیم که مزایای دریافت می‌کردند یا فقر یا فقر شدید را تجربه می‌کردند.

اما اکنون با خانواده‌هایی کار می‌کنیم که از بانک غذا استفاده می‌کنند، اما این زن ماما است، یا دستیار تدریس است، یا معلم است، و این جدید است.»

خانه اجتماعی در وضعیت فرسودهخانه اجتماعی در وضعیت فرسوده
این موسسه خیریه به طور فزاینده ای با خانواده هایی مواجه می شود که در شرایط فقیرانه زندگی می کنند

ویلر به Dezeen گفت که گاهی اوقات شرایطی که شاهدان خیریه شوکه کننده هستند.

او گفت: «مردم سختی واقعی را تجربه می کنند. ما بارها با افرادی برخورد کرده‌ایم که نه غذا، نه لباس و نه کفش برای فرزندان خود دارند.»

او ادامه داد: “بچه ها روی یک پتو روی یک زمین سیمانی می خوابند – هیچ چیز در آپارتمان وجود ندارد.” “و آن افراد حتی ممکن است به عنوان دستیار مراقبت یا دستیار آموزش کار کنند. بنابراین در حال حاضر برای مردم واقعاً بسیار دشوار است.”

فضای داخلی ایجاد شده توسط Furnishing Futuresفضای داخلی ایجاد شده توسط Furnishing Futures
Furnishing Futures به دنبال ارائه فضای داخلی است که “شبیه خانه های نمایشی به نظر می رسد”. عکس از Michael Branthwaite

به گفته یک کمپین خیریه به فقر مبلمان پایان دهیدبیش از شش میلیون نفر در بریتانیا به مبلمان، اثاثیه و لوازم ضروری دسترسی ندارند – از جمله 26 درصد از کسانی که در مسکن اجتماعی زندگی می کنند.

تنها دو درصد از خانه‌های اجاره‌ای اجتماعی در بریتانیا به عنوان مبله یا جزئی مبله اجاره داده می‌شوند. تحقیقات موسسه خیریه نشان داده است.

ویلر یک طراح داخلی آموزش دیده است که قبلا در زمینه حفاظت از کودکان کار می کرد.

Furnishing Futures داوطلب کار بر روی یک خانهFurnishing Futures داوطلب کار بر روی یک خانه
این موسسه خیریه 36 خانه را در سال 2023 تزئین و مبله کرد. عکس مایکل برانتویت

پس از اینکه متوجه شد بسیاری از زنان در مسکن اجتماعی که خانه‌های خطرناک را ترک کرده‌اند، به دلیل شرایط بد زندگی، به آزارگر خود بازگردانده شده‌اند، از او خواسته شد تا Furnishing Futures را راه‌اندازی کند.

زمانی که زنان پس از فرار از موقعیت‌های بسیار پرخطر در مسکن جدید قرار می‌گرفتند، گاهی اوقات احساس می‌کردند که چاره‌ای جز بازگشت ندارند، زیرا در آن شرایط نمی‌توانستند از فرزندان خود مراقبت کنند – نه یخچال و نه اجاق گاز وجود دارد. او توضیح داد، بدون ماشین لباسشویی، بدون تخت، بدون پرده روی پنجره ها.

READ  Yakusha Design فضای داخلی خاکی را برای گالری Faina آنتورپ ایجاد می کند

از مردم انتظار می رود در زمان آسیب و پریشانی شدید به آن مکان ها بروند و بهبود یابند، اما این مکان ها به دلیل طراحی و محیط، اغلب برای این کار مناسب نیستند.

عکسی از فضای داخلی توسط Furnishing Futuresعکسی از فضای داخلی توسط Furnishing Futures
ویلر گفت که صنعت داخلی می تواند کارهای بیشتری انجام دهد تا تأثیر اجتماعی بیشتری داشته باشد. پنی وینسر

این موسسه خیریه در سال 2023 36 خانه را تعمیر کرد و به 99 زن و کودک کمک کرد. این رویکرد مبتنی بر طراحی با تأکید بر تکمیل فضای داخلی با استاندارد بالا است.

ویلر گفت: “ما آنها را به صورت حرفه ای طراحی می کنیم و مانند خانه های زیبا به نظر می رسند – وقتی کارشان تمام شد شبیه خانه های نمایشی به نظر می رسند.”

او افزود: “و دلیلی که ما این کار را می کنیم این است که واقعاً مهم است که زنان احساس کنند خانه زیبایی دارند و در آنجا احساس امنیت می کنند و برای اولین بار احساس می کنند که کسی واقعاً به آنها اهمیت می دهد.”

همچنین از شفا و سفر بهبودی برای آن زنان حمایت می‌کند.»

برای کمک به تضمین کیفیت، خیریه فقط با مبلمان جدید یا جدید کار می کند. برای تهیه اقلامی که در غیر این صورت به محل دفن زباله فرستاده می شوند، با مارک ها کار می کند – معمولاً نمونه ها یا اقلام مورد استفاده در نمایشگاه ها، نمایشگاه ها یا در نمایشگاه ها را فشار دهید.

شرکای اهدایی شامل سوهو هومBoConcept، پارچه های رومو و خانه هاکنی

ویلر مشتاق است که Furnishing Futures فراتر از لندن گسترش یابد، اما این خیریه در حال حاضر به دلیل ظرفیت انبار و بودجه محدود متوقف شده است.

او گفت: “اگر پول و فضای بیشتری داشتیم، می توانستیم به افراد بیشتری کمک کنیم، واقعاً به همین سادگی است.”

انبار آتی اثاثیهانبار آتی اثاثیه
این موسسه خیریه به کمک های مالی برندهای مبلمان متکی است

این خیریه همچنان به دنبال کمک های مالی از برندها است، به ویژه برای مبلمان اتاق خواب و قطعات برای کودکان.

READ  به روز رسانی The Family Room + The Case For A Dark Moody Room

ویلر علاوه بر درخواست از ارائه دهندگان مسکن اجتماعی برای اجازه دادن به املاک خود در وضعیت بهتری بر این باور است که صنعت طراحی می تواند برای کمک به افرادی که با فقر مبلمان مواجه هستند کمک بیشتری انجام دهد.

او گفت: «من فکر می‌کنم جایی که صنعت می‌تواند کمی به عقب بیفتد، همکاری با سازمان‌هایی مانند سازمان ما است.

به عنوان مثال، موسسات خیریه نمی‌توانند مبلمان فاقد برچسب آتش‌نشانی را ببرند – که معمولاً حذف می‌شوند – بنابراین چاپ این اطلاعات بر روی خود اقلام قابل استفاده‌تر خواهد بود.

اتاق خواب کودکان طراحی شده توسط Furnishing Futuresاتاق خواب کودکان طراحی شده توسط Furnishing Futures
این موسسه خیریه اغلب به وسایلی برای اتاق خواب کودکان نیاز دارد. عکس از Michael Branthwaite

علاوه بر این، اهدای اقلام اضافی به عنوان جایگزینی برای فروش نمونه می تواند راهی برای کاهش ضایعات با تأثیر اجتماعی بسیار بیشتر باشد.

ویلر گفت: «احتمالاً میلیون‌ها نفر در سراسر کشور بدون اقلام اولیه زندگی می‌کنند و با این حال تولید بیش از حد گسترده وجود دارد، اما زباله‌ها لزوماً به دست افرادی که واقعاً به آن نیاز دارند نمی‌رسد.»

کارهایی وجود دارد که این صنعت می تواند انجام دهد که به راحتی تأثیر اجتماعی زیادی ایجاد می کند.

عکاسی از Furnishing Futures است مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد.


اثر هنری احیای مسکن اجتماعی توسط جک بدفورداثر هنری احیای مسکن اجتماعی توسط جک بدفورد
تصویرسازی توسط جک بدفورد

احیای مسکن اجتماعی

این مقاله بخشی از مجموعه احیای مسکن اجتماعی Dezeen است بررسی موج جدید مسکن اجتماعی باکیفیت که در سرتاسر جهان ساخته می‌شود، و پرسیدن اینکه آیا بازگشت به خانه‌سازی اجتماعی در مقیاس می‌تواند به حل مسائل مقرون‌به‌صرفه و بی‌خانمانی در شهرهای بزرگ ما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید