شرکت سوئیسی HHF و استودیوی مستقر در شیکاگو Kwong Von Glinow در زمینه داخلی کنسولگری سوئیس واقع در مرکز دیدنی شیکاگو John John Hancock همکاری کرده اند.


این دفتر با مساحت 1500 فوت مربع در طبقه 38 آسمان خراش 100 طبقه سوپارتال واقع شده است تا برای ادای احترام به تاریخ معماری مشترک شیکاگو و سوئیس طراحی شده باشد.

داخلی کنسولگری سوئیس در شیکاگو
کنسولگری سوئیس در مرکز جان هاناکوک واقع شده است

HHF و کوانگ از گلینو از فضای داخلی معمار و طراح مدرنیست سوئیسی اتو کولب ، که در انستیتوی فناوری ایلینویز تدریس می کرد ، استفاده کرد.

اتصالات سبک اصلی اتو کولب در کل استفاده شده است و مبلمان سبک دفتر اواسط قرن نتیجه همکاری با Ginger Zalaba ، نوه کلب و بنیانگذار طراحی Zalaba.

فضای داخلی کنسولگری سوئیس توسط HHF و Kwong Von Glinow
HHF و Kwong Von Glinow به کار معمار دهه 1960 اتو کولب اشاره کردند

طراحان به دزین گفتند: “کنسولگری سوئیس به عنوان یک فضای سیال توسعه یافت.” “مشابه طراحی ویلا کلب در حومه زوریخ “.

در مرکز دفتر ، با اشاره به شومینه استوانه ای ویلا کلب ، منطقه ای توسط بخشهای منحنی اسلات چوبی و گیاهان تراشیده شده است.

آشپزخانه داخلی دفتر داخلی در شیکاگو توسط HHF و Kwong Von Glinow
آشپزخانه با رنگ سبز تیره رنگ آمیزی شده است

این جداکننده های چوبی – که به رنگ داخلی به رنگ سبز عمیق و برعکس آن سفید رنگ شده است – برای جدا کردن مناطق اجتماعی دفتر از فضای کار عمل می کنند و به راحتی یک آشپزخانه سبز و میز بلند مرکزی را محصور می کنند.

طراحان توضیح دادند: “صفحه های تغییر دهنده نور که هسته سبز را شکل می دهند به عنوان واسطه بین مناطق عمومی و مناطق کار کنسولگری عمل می کنند.”

“با استفاده از نشانه هایی از نحوه استفاده آشپزخانه ها به طور معمول در خانه به عنوان مکانی که تعاملات روزانه بین اعضای خانواده روی می دهد ، آشپزخانه به محل ملاقات کنسولگری سوئیس تبدیل می شود.”

سه میز در کنار این هسته مرکزی نشسته اند ، در حالی که دو دفتر جداگانه و یک اتاق کنفرانس از مناطق اجتماعی تر با دیوارهای پارتیشن شیشه ای مات بزرگ که به کشش نور در عمق نقشه کمک می کنند ، جدا شده اند.

اتاق جلسات در داخل مرکز جان هنکوک
اتاق های جلسات توسط شیشه های مات نمایش داده می شوند

طراحان توضیح دادند: “با توجه به عدم دسترسی اتاق جلسات به نور مستقیم ، نور طبیعی به جای پارتیشن های شیشه مات است که آن را از دفتر معاون جدا می کند.”

با اهمیت بودن حریم خصوصی و امنیت ، تنها ورودی دفتر از طریق یک درب کرومی با آینه پرداخت می شود که در کنار یک غرفه پذیرایی قرمز روشن قرار دارد.

غرفه پذیرایی و درب کرومی کنسولگری سوئیس در شیکاگو
غرفه پذیرایی با رنگ قرمز روشن رنگ آمیزی شده است

Kwong Von Glinow به تازگی اولین پروژه خود را از زمان تأسیس این کار در سال 2017 به پایان رسانده است ، یک خانه سبک و بزرگ در شیکاگو با هدف نشان دادن یک جایگزین برای ساخت و ساز مسکن.

اقدامات جهانی Skidmore ، Owings & Merrill ، طراحان اصلی مرکز جان هانکوک که کنسولگری سوئیس در آن مستقر است ، همچنین اخیراً برنامه هایی برای یک سایبان شیشه ای منحنی برای ایستگاه State / Lake در مترو شیکاگو را نشان داده است.

عکس از جیمز فلوریو است.

دیدگاهتان را بنویسید