درست خارج از ردموند، واشنگتن مشرف به دریاچه ایمز خانه درختی کمپ رزیدنس در مکانی زندگی می کند که زمانی یک اردوگاه پیشاهنگی از دهه 1950 تا 1990 بود. این مکان ایده‌آل اکنون خانه خانواده‌ای با دو فرزند خردسال است که در جنگل و در عین حال نزدیک به لبه آب هستند. مجموعه طراحی استفنسون در هنگام طراحی بسیار دقت کرد خانه ای به مساحت 3900 متر مربع با مشاهده نحوه تعامل کمپینگ ها با محیط اطراف خود. منطقه کنار دریاچه یک منطقه حفاظت شده تلقی می شود که معمار را ملزم می کند در طول فرآیند طراحی و ساخت نسبت به محیط زیست حساس باشد. نتیجه یک خانه شیشه ای، بتونی و چوبی خیره کننده است که به جنگل های شمال غربی اقیانوس آرام اطراف و میراث دانمارکی صاحب خانه ادای احترام می کند.

نمای بیرونی خانه مدرن سیاه و شیشه ای در جنگل

با توجه به شغل مشتری به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی بازی ویدیویی Minecraft، استفنسون دیزاین Collective به استفاده از بلوک‌ها در بازی برای الهام گرفتن نگاه کرد. هنگامی که این واقعیت را بدانید، غیرممکن است که بلوک های انباشته ای را که خانه Treehouse Camp Residence را تشکیل می دهند، ندید. سطح زمین، با نمای بیرونی بتنی تخته‌ای که در محیط جنگلی ادغام می‌شود، فضاهای عمومی با آشپزخانه، دفتر و اتاق مهمان را در خود جای داده است. طبقه فوقانی، پوشیده از دیوارهای زغالی شو سوگی بان، از ردپای طبقه پایین امتداد یافته و فضای بیشتری برای قرار دادن سه اتاق خواب، رختشویخانه، و یک اتاق خانوادگی که توسط یک پل معلق به هم متصل می شوند، ادامه دارد. زیرزمینی خانه را با انبار شراب با دیوارهای شیشه‌ای، اتاق رسانه، و سالن بدنسازی خانگی پر می‌کند.

READ  رافائل پریتو "باغ مخفی" را برای فروشگاه گوهر ورلد در نیویورک ایجاد می کند

نمای زاویه دار نمای بیرونی خانه مدرن سیاه و شیشه ای در جنگل

نمای بیرونی خانه مشکی و شیشه ای مدرن در جنگل

عکس داخلی اتاق نشیمن مدرن با سقف دوبل ارتفاع و دیوار از پنجره ها و مبلمان مدرن

اتاق نشیمن باز، اتاق ناهار خوری و آشپزخانه به فضای باز باز می شود، و آن را برای سرگرمی یا لذت بردن از وعده های غذایی در فضای باز، به ویژه با کف 16 فوتی کنسولی که محافظت می کند، عالی می کند. درهای شیشه ای کشویی بزرگ مناظر بدون مانع از دریاچه و درختان را نشان می دهد.

عکس داخلی اتاق نشیمن مدرن با سقف دوبل ارتفاع و دیوار از پنجره ها و مبلمان مدرن

در حالی که طراحی خانه عمدتاً زاویه‌دار است، مبلمان، مانند مبل Ploum که برادران Bouroullec برای Ligne Roset و Finn Juhl Pelican Chair طراحی کردند، منحنی‌های لازم را اضافه می‌کنند.

عکس داخلی اتاق نشیمن مدرن با سقف دوبل ارتفاع و دیوار از پنجره ها و مبلمان مدرن

در اتاق نشیمن دو ارتفاع، یک دیوار فولادی سیاه‌شده نقطه کانونی دراماتیک و در عین حال مینیمالیستی را به همراه یک شومینه سه طرفه و تاقچه نشیمن ارائه می‌دهد.

نمای داخلی فضای نشیمن مدرن با دیوار مشکی و صندلی خاکستری و درخت گلدانی در جلو

نمای داخلی زاویه دار خانه مدرن با نمای اتاق نشیمن و انتهای شومینه

نمای داخلی خانه مدرن با راه پله شیشه ای و نمای اتاق نشیمن

طراحی و مهندسی پلکان بتنی شناور روی دیوار شیشه ای به یک روستا نیاز داشت.

عکس داخلی راهرو خانه مدرن به اتاق با صندلی استراحت

فضای داخلی خانه مدرن با اتاق غذاخوری و آشپزخانه با تزئینات چوبی

آشپزخانه مدرن با سقف چوبی، کابینت مشکی و لوازم خانگی پیشرفته

کابینت‌های آشپزخانه از جنس بلوط سفید ساخته شده‌اند که در یک طرف دیوار بلوط رنگ‌آمیزی شده است. به جای کابینت های بالایی، پنجره های بزرگ قاب نمای جنگل را قاب می کنند.

از طریق آشپزخانه مدرن با کابینت های چوبی سبک به عرشه در فضای باز از طریق درهای شیشه ای کشویی باز می شود

نمای داخلی راهرو خانه مدرن طبقه بالا

نمای راهرو به اتاق با صندلی استراحت نگاه می کند

نمای جزئی تخت در اتاق خواب اصلی مدرن با راهرو به طرف دیگر

نمای زاویه‌دار حمام مدرن با دیوار سیاه، پنجره‌ها و وان سفید

نمای بیرونی زاویه دار خانه مدرن در جنگل که از آب گرفته شده است

نمای بیرونی زاویه دار خانه مدرن در جنگل که از آب گرفته شده است

طرح: مجموعه طراحی استفنسون
ساختن: دم کبوتر
عکاسی: کوین اسکات

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید