روز افشای کمد است، و من این را با دوزهای مساوی از هیجان و قدردانی می گویم. من قصد دارم این پست را تا حد امکان با عینیت بیشتری بنویسم، تقریباً وانمود کنم که مال من نیست زیرا همه این کمد باورنکردنی است. البته من به عنوان مشتری بخشی از فرآیند طراحی بودم، اما همه اینها به لطف آن است کمدهای کالیفرنیا تیمی به رهبری طراح حرفه ای امی بودی در اورگان (با کارکنان کاملاً زن، btw) که هفته ها قبل از نصب در یک روز (عملاً) پشت صحنه را طراحی کردند. این واقعاً مایه شرمساری ثروت است و من هر ثانیه ای را که در اینجا هستم دوست دارم.

ما کجای خانه هستیم؟

همانطور که می بینید کمد بین اتاق خواب و حمام ما قرار دارد، با یک در بین کمد و اتاق خواب ما. این مکان بهترین مکان برای ما است زیرا من دوست دارم گاهی بعد از رفتن برایان به رختخواب حمام کنم (و سپس موهای گنگم را خشک کنم زیرا نمی توانم روی آنها خیس بخوابم) و اغلب خیلی جلوتر از او بلند می شوم و می خواهم بدون بیدار کردن او لباس بپوشم. بالا نکته این است که داشتن حمام و کمد همراه با درب بسته شدنی به اتاق خواب بارها مفید بوده است.

فاش شدن بزرگ!!

این یک رویای واقعی است و من احساس می کنم خوش شانس ترین فرد روی کره زمین هستم که این مال ماست. بیایید ابتدا در مورد چیدمان صحبت کنیم زیرا کمد یک فضای کاربردی است و باید برای نیازهای روزانه کار کند. ما این را با کمدهای کالیفرنیا (شاخه اورگان) به طور خاص برای استفاده روزانه از لباس ما که این روزها بسیار سودمندتر است. من هنوز عاشق مد سرگرم کننده هستم و گاهی اوقات نیاز به امتحان کردن چیزها را از دست می دهم، اما به ندرت علاوه بر یوگا، ورزش های کودکانه، و مواد غذایی از خانه بیرون می روم (و آن را دوست دارم).

من سمت چپ هستم و برگشت، و برایان در سمت راست (و ستون کشو در امتداد پشت) قرار دارد. بله، من از فضای بیشتری استفاده می کنم زیرا لباس هایم بسیار بیشتر است. ترکیب میله های آویز، کشوها و قفسه ها برای ما عالی است.

ترکیبی از انبارهای باز و کمد، قفسه ها و کشوها FTW

ما ترکیبی از انبارهای بسته، میله‌ها، قفسه‌ها و کشوها را می‌خواستیم تا به تعادل کامل «دسترسی آسان» و «نگاه خوب» برسیم (از امی که ما را به سمت فضای ذخیره‌سازی بازتر راهنمایی کردید متشکرم :)). ما شلوار جین خود را تا می کنیم (ترجیح شخصی) بنابراین قرار دادن آنها در قفسه های پشت کابینت تمیزتر به نظر می رسد و در عین حال دسترسی آسان تر از یک سطل داخل قفسه (که من آن را برای چیزهایی مانند کتک یا مایو دوست دارم، اما نه چیزهایی که باید تا کنید). لباس‌ها یا کت‌ها/کت و شلوارهای بلند ظاهراً تمام قد را به خود اختصاص می‌دهند، اما هر چیزی که روزانه نامرتب به نظر برسد، پنهان می‌شود.

تقارن ذخیره سازی = ظاهر تمیز + درک آسان تر برای چشم

گیره رولینگ لباسشویی بوم

همانطور که می بینید، ما متقارن بودن را انتخاب کردیم (لازم نیست) زیرا چشم من دوست دارد چیزی از نظر بصری به راحتی قابل درک باشد، به خصوص در یک محیط بالقوه آشفته. همه بلوزهای ما آویزان شده اند، ژاکت ها و سویشرت ها روی قفسه ها تا شده اند، با تی شرت ها و وسایل تمرینی در کشوهای زیر میله های آویزان. ما همچنین گزینه میله‌های آویزان بیشتری در پایین داشتیم، اما به جای آن فضایی را برای مانع‌ها انتخاب کردیم (اگر نظرم را تغییر دهم، میله من یک میله دارد). من این گیره چوبی بلند آمیش را به دلیل اندازه عالی آن خریدم، اما خیلی سنگین و عمیق است که نمی توان با آن کار کرد، بنابراین برای طرف برایان من آن را خریدم. مانع غلتشی جوانسازی با کیف برزنتی (که صادقانه از هر نظر بهتر کار می کند).

READ  Dezeen Debate خانه‌های روستایی بلژیکی را به نمایش می‌گذارد که به "چنین نتیجه تمیزی" می‌رسد.

قابلمه سرامیکی | سبدهای چرمی | سطل های چوبی

همانطور که می‌توانید تصور کنید، من کمد لباس‌هایمان را برای این فیلمبرداری حرفه‌ای شراکت ویرایش کردم، زیرا قصد من همیشه ترکیبی از واقعی + آرزوست، اما برایان از من می‌خواهد که به شما اطمینان دهم که او یک روان‌پزشک نیست. بعد از اینکه من به پهلویش حالت دادم، وارد شد و فکر می‌کنم از اینکه کت طلایی و طلایی رامز او را نگذاشتم کمی ناراحت بود…

کشو در کمد به جای کمد؟ آره. آن آشفتگی را در بر بگیرد.

در اینجا پیشنهاد من برای اولویت دادن به یک کمد مجهز به یک کمد (یا دو) در یک اتاق خواب بزرگتر است (من در حال حاضر به اندازه کافی خوش شانس هستم که هر دو را در این خانه دارم). اگر فضای کافی دارید و در حال بررسی یا بازسازی هستید، من به اتاق خواب کوچکتر بدون دیوار برای کمد می روم تا یک کمد به اندازه کافی بزرگ برای کشوها یا یک کمد مستقل داشته باشم. من نامرتب هستم، بنابراین این برای تمیز نگه داشتن اتاق خوابمان ضروری است تا بتوانم بخوابم، اما این فقط به این معنی است که همه “مواد لباس” با هم هستند. من همین احساسات را در مورد آشپزخانه/مناطق آشپزی دارم: ترجیح می دهم یک انباری آماده و آشپزخانه جمع و جورتر داشته باشم تا یک آشپزخانه بزرگ با یک انبار کوچک. همه چیز در مورد شامل کردن فرآیند و در نتیجه آشفتگی است – اما این یک ترجیح شخصی است. من همچنین می‌خواهم موهای عالی‌ام را در آن شات صدا کنم و بگویم که چگونه تقریباً 5 سال طول کشید تا از سفید کننده‌ای که خیلی از شما به من هشدار داده بودید آن را نگیرم بهبود پیدا کردم. !!! (با تشکر از زمان و مکمل ها).

انتخاب نهایی ما: چوب طبیعی سبک

این انتخاب جلوی کابینت سخت‌تر از چیزی بود که فکر می‌کردیم، نه به این دلیل که از چوب مطمئن نبودیم، بلکه به این دلیل که از رنگ‌های چوب با هم مطمئن نبودیم (از جمله ما کفپوش Zena). پس تقریباً سفید شدیم، اما بعد به یاد کمد جوی افتادم و فقط گرمای چوب را می خواستم! همه فکر می کنم همه ما باید کمتر در مورد مخلوط کردن رنگ های مختلف چوب با هم وسواس داشته باشیم. زیبا به نظر می رسد با نقطه زیبا و کامل (اما کمد کالیفرنیا گزینه های زیادی از جمله رنگ های خاکستری، رنگ های چوبی تیره و البته سفید دارد).

میله بخارپز یا آماده سازی را بیرون بکشید

سبد کار

این میله به طرز عجیبی مفید بوده است. برای مشارکت‌های مد مختلف، همه گزینه‌ها را در آنجا قرار می‌دهم و آنها را بخار می‌دهم، و همه آنها را در یک مکان نگه می‌دارم، همانطور که لباس‌ها را کنار هم می‌گذارم. در صورت عدم استفاده به عقب برمی گردد. این خیلی خوبه.

سخت افزار برنج

کشو می کشد | دستگیره کابینت

برای اینکه آن را زیاد مشغول نکنیم، طلا را روی چوب نگه داشتیم (با کنتراست کم) و Ansel جدید Rejuvenation را انتخاب کردیم. می کشد و دستگیره ها. کمد کالیفرنیا به شما امکان می دهد سخت افزار خود را ارائه دهید و حتی می توانید چندین دستگیره یا دستگیره انجام دهید، اما ما بزرگ، آسان برای گرفتن و ساده می خواستیم.

READ  کریموکو کیس آپارتمان مینیمالیستی توکیو را با چوب محلی ترکیب کرده است

میله های چرمی و جزئیات برنجی

جزئیات پرداخت بسیار خوب است – میله های چرمی و اتصالات برنجی. ما دوباره با چرم تاپ رفتیم تا کنتراست را کاهش دهیم و آن را یکپارچه‌تر و آرام‌تر نشان دهیم.

کشوهای کفش هوشمند + تاپ قفسه های کفش

قبل از اینکه به اورگان برگردیم، هرگز شخصیت بزرگی نبودم که کفش‌های من را به نمایش بگذارد، اما اکنون حتی بیشتر از آن. بنابراین به ایمی گفتیم که می‌خواهیم دسترسی آسانی داشته باشیم، اما هیچ‌کدام نیازی به یک نمایشگاه کفش یا نمایشگاه کفش ندارند. این کشوها بیرون می‌آیند و می‌توانند هر کدام 4 تا 6 جفت را در خود ذخیره کنند، و سپس در بالا، قفسه‌های بیشتری داریم که مناسب برخی از کفش‌های کمتر فرسوده است.

لباس پوشیدن

منطقه قطره / قفسه

وقتی طراح ما امی یک قفسه دراپ زون را پیشنهاد داد، پیش بینی نکردم که چقدر از آن استفاده کنم. این عالی است، بیشتر برای بیرون آوردن اشیاء از جیبم قبل از انداختن لباس در شستشو. به رسید، چوب دستی، کیف سگ و غیره فکر کنید. بعلاوه این یک مکان سرگرم کننده برای شکستن تمام لباس ها با یک لحظه استایل شیرین است.

سینی مرمر

کشوی جواهرات

من فقط برای عکاسی یا مناسبت های خاص جواهرات می پوشم زیرا در نهایت آنها را در می آورم و گم می کنم :). این کشو باورنکردنی است و بدیهی است که مکانی برای هر حلقه، دستبند، گردنبند و غیره وجود دارد.

من به طور جدی در مورد نحوه استایل دادن به بالای این کابینت ها بحث کردم. آیا من حتی چیزی را در آنجا قرار می دهم؟ من نیاز داشتم که بازی کنم و آزمایش کنم که چه چیزی کار می کند و کمی منطقی است. در حالی که برایان خارج از شهر بود، به سمت کمد نگهدارنده رفتم و یک سری چیزهای زیبا آوردم که فکر می‌کردم می‌توانند کار کنند – آثار هنری که هنوز جایی روی دیوار پیدا نکرده بودند، پشته‌هایی از لحاف‌های قدیمی که من عاشقشان هستم، و … البته برخی از گیاهان من در مورد قرار دادن گیاهان در بالا بسیار مذبوح بودم، زیرا احساس می‌کردم می‌تواند بیش از 80 سال خم شود، اما خب، یک نورگیر درست در آنجا وجود دارد. این گیاهان ممکن است واقعاً آن را دوست داشته باشند (به جز یکی مصنوعی – آیا می توانید حدس بزنید کدام یک؟؟؟؟). اکنون که به آن نگاه می‌کنم، من عاشق طراحی آن در بالا هستم و هر بار که از کنار آن رد می‌شوم برایم شادی به ارمغان می‌آورد. بله، آبیاری گیاهان ممکن است در برخی مواقع آزاردهنده باشد، اما آن هیولا یک ماه است که آنجا بوده است (چند وقت پیش این را شلیک کردیم) و من دو بار با یک چهارپایه به آن آبیاری کردم و فقط یک ‘3’ روی آن بود. مقیاس آزار دهنده

شلوار جین | بالا

همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید تمام کمربندها و کیف ها روی قلاب های کنار کابینت قرار دارند. شما گزینه‌هایی برای اضافه کردن بیشتر (یا اضافه کردن فضای ذخیره‌سازی کراوات) دارید، اما ما تعداد زیادی از آن‌ها را نداریم، بنابراین نداشتیم.

آینه

ما البته می‌خواهیم یک آینه در اینجا داشته باشیم (اگرچه من اکنون یک آینه بزرگ در اتاق خواب خود دارم) و دوست داریم که بسیار ساده است و برای قفسه‌بندی بیشتر پشت آن باز می‌شود.

READ  آنچه در ماه گذشته خریداری کردید: ملزومات تابستانی کاربردی و یک محصول که برای هفت ماه متوالی پرفروش بوده است

نیمکت

نیمکت یک است کیتی اسکلتون اورجینال که تقریباً 10 سال است آن را داشتم – اینجا خیلی خوب کار می کند. فرشی که از آن خریدیم مدرسه. این یک 4’x6′ است و ما واقعا به یک 5’x6′ یا 6’x6 (که وجود ندارد) نیاز داریم. من یک 5’x8′ می‌گرفتم، اما شبیه فرش دیوار به دیوار به نظر می‌رسید به علاوه ما یک برگشت هوای بزرگ داریم که نمی‌توان آن را پوشاند، بنابراین باید 6 دقیقه عرض داشت. اما اگر تعجب می‌کنید که چرا برای زوایای مختلف جهت‌گیری متفاوت است، به این دلیل است که ما آن را برای هر عکس تقلب کردیم.

بگذارید واضح بگویم – کمد بزرگی مانند این برای یک زندگی خوب ضروری نیست، اما مطمئناً «داشتن آن خوب است» و مطمئناً ارزش زیادی به خانه ما می‌افزاید. من می توانم با اشتیاق به این نکته بدیهی اشاره کنم – داشتن یک کمد خوش فکر و طراحی شده بسیار دوست داشتنی است. زمانی که 2 (3؟) سال پیش طراحی چیدمان این خانه را شروع کردیم، برای یک کمد اولیه با اندازه مناسب برنامه ریزی کردیم. چه قصد داشته باشم چه نخواهم، مد (بخوانید: من لباس‌ها را امتحان می‌کنم) به یک درآمدزای بزرگ برای شرکت من تبدیل شده است، بنابراین داشتن یک کمد زیبا و همچنین ذخیره‌سازی خوب (و یک منطقه بخارپز/آماده‌سازی عالی) نسبتاً تبدیل شده است. مهم.

اگر روزی تصمیم به فروش این خانه بگیریم، از قدرت یک کمد بزرگ (یا کمبود آن) به خوبی می دانستیم. وقتی برای اولین بار خانه لس آنجلس خود را به بازار عرضه کردیم – مردم خانه را دوست داشتند، اما بسیاری از آنها به دلیل کمبود کمد به اندازه کافی خاموش شدند. اما آن خانه در سال 1920 ساخته شد و زندگی ها در حال حاضر متفاوت است (خوب یا بد) بنابراین انتظار خانه ای که به تازگی بازسازی شده است، کمدهای بزرگ است. و جادار است.

تشکر فراوان از کمدهای کالیفرنیا برای همکاری با ما در این کمد. امی بودی، طراح ما، در طراحی خود بسیار متفکر و بسیار دقیق بود. این فرآیند از ابتدا تا انتها به طرز باورنکردنی یکپارچه بود. همچنین، باید از نصب کننده هایی که مانند نینجاها وارد شدند و همه آن را در یک روز نصب کردند فریاد بزنم (روز بعد برای اضافه کردن تریم و غیره برگشتند، اما بعد از روز اول تقریباً کاملاً کار کرد). طراحی و نصب چنین کمد مطمئناً یک لوکس است و آنها آن را در هر سطح میخکوب کردند. ما بسیار تحت تأثیر کیفیت، خدمات، عملکرد و سبک هستیم – واقعاً باورنکردنی است و ما احساس می کنیم خوش شانس ترین مردم جهان هستیم. xx

منابع اضافی:
کفپوش: محصولات جنگلی زنا
نورگیر: Velux
رنگ دیوار: شروین ویلیامز، «سفید فوق العاده»

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post نشان دادن کمد اولیه! کمد خواب کاربردی و زیبای خانه مزرعه اسکاندیناوی ما اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید