كلی وارستلر ، طراح داخلی ، یك كلبه ساحلی دهه 1950 در جنوب كالیفرنیا را به یك اقامتگاه بوهمی برای خودش و خانواده اش تبدیل كرده است.


این پروژه که Malibu Surf Shack نام دارد ، مستلزم بازسازی داخلی یک خانه چهار خوابه در سال 1953 است که توسط یک معمار ناشناس طراحی شده است. این خانه چوبی در برود بیچ واقع شده است که در امتداد اقیانوس آرام امتداد دارد.

کلی وارستلر این پروژه را طراحی کرده است
بالا: عکس توسط Ingalls Photography است. بالا: کلبه گشت و گذار در Malibu با چوب پوشانده شده است. عکس از عکاسی مارک دورلینگ است

این خانه با مساحت 4254 فوت مربع (395 متر مربع) قبلاً متعلق به بازیگر آمریکایی کارول اوکانر بود که در سریال تلویزیونی All in the Family در دهه 1970 نقش آرچی بانکر را بازی می کرد.

چند سالی بود که این املاک در بازار بود که وارستلر – که رهبری آن را به عهده دارد استودیوی هم نام در LA – تصمیم گرفت آن را برای استفاده در تابستان اجاره کند. او تصمیم گرفت تا محیط کار دنجی را برای خودش و خانواده دوستدار موج خود ایجاد کند.

این خانه بعد از عکاسی مالک از آن با دکور وارستلر فروخته شد.

این خانه در برود بیچ است
اتاق ها با ویژگی های طراحی داخلی التقاطی پر شده اند. عکس توسط Ingalls Photography است

وارستلر گفت: “من در ابتدا از طریق دوستی كه سه سال پیش در نزدیكی آن خانه اقامت داشت و من را تحویل گرفتم تا نگاهی بیندازم ، از این املاك مطلع شدم.” “این یک جواهر معماری بود – یک کلبه گشت و گذار مخفی.”

وارستلر از جزئیات اصلی ملک ، از جمله صفحه نمایش های شوجی ژاپن ، نشانه گرفت. تابلوهای دیواری چوبی این خانه حفظ شد ، اما فرش شگ آن با گیاهان دریایی جایگزین شد.

READ  BOOT TREND! 3 روشی که ما برای پوشیدن چکمه های کابوی در تابستان و پاییز هیجان زده هستیم

اتاق ها با ترکیبی التقاطی از قطعات قدیمی و معاصر پر شده بود.

طراح گفت: “من از پوسته معماری این خانه الهام گرفتم – زنگ های خاکی و روستایی آن.” “من می خواستم اشیایی را انتخاب کنم که دست ساز ، روستایی و خام باشند.”

اتاق ها با ترکیبی التقاطی از قطعات قدیمی و معاصر توسط کلی وارستلر پر شده بود
گیاهان در سراسر خانه گنجانده شده اند. عکس توسط Ingalls Photography است

در ورودی ، یک نیمکت برنز و چرمی توسط Chuck Moffit با یک کنسول چوبی چاق و سیاه از استودیوی LA پایه 10 جفت می شود. در زیر یک راه پله ، یک صندلی فولادی پیدا می شود که با گچ سفید پوشیده شده است – قطعه ای از لوکاس گشواندتنر طراح اتریشی .

وارستلر در اتاق نشیمن مبل مبل Soriana ساخته افرا و توبیا اسکارپا و چراغ دهه 1950 ساخته میچل بوبریک طراح آمریکایی قرار داد. در فضای ناهار خوری – که به عنوان یک نور افتاب پر از نور در نظر گرفته شده است – دارای آویز Isamu Noguchi ، صندلی های میانه قرن دانمارکی و یک میز تزئین شده با شاخ و برگ در ظروف فایبرگلاس و کاشت های سفالی است.

Malibu Surf Shack خانه ای برای کلی وارستلر و خانواده اش است
اتاق نشیمن دارای چراغ دهه 1950 است. عکس توسط Ingalls Photography است

این گیاهان شامل sanguisorba محلی ، کرچک و تایلندسیا هستند ، که توسط گلفروشی LA ، Sophia Moreno Bunge تهیه و تنظیم شده است.

اتاق خانواده توسط صندلی های اتاق نشیمن توسط Ilmari Lappalainen ، یک میز کناری مخروطی ساخته شده از چوب ایروکو و میزهای قهوه مکعبی که با لاک پشت ساخته شده اند ، پوشیده شده است. یک میز مرمر سبز دهه 1980 توسط ماریو بلینی در دفتر وارستلر یافت می شود.

READ  ده میزانسن که فضای کف اضافی برای خانه ها فراهم می کنند
یک اتاق خواب در Malibu Surf Shack دارای رنگ های روشن و دکوراسیون معمولی است
چراغی از گچ و ماش کاغذ روی میز کنار تخت نشسته است. عکس از عکاسی مارک دورلینگ است

یک اتاق خواب دارای رنگ های روشن و دکوراسیون گاه به گاه ، از جمله ملافه های ملافه ، یک کمد خواب قدیمی ، و یک چراغ رومیزی ساخته شده از گچ و ماشه کاغذ است. صندلی راحتی توسط رایان بلی که دارای پایه چوبی و صندلی مجسمه ای است ، کمی هوی و هوس به فضا می افزاید.

این خانه دارای گیاهان فراوانی است ، چه از داخل و چه از خارج ، که توسط Wearstler با همکاری Bunge ، طراح منظر انتخاب شده است. آرت لونا و مهد کودک Inner Gardens.

آشپزخانه Malibu Surf Shack توسط کلی وارستلر
کابینت چوب در آشپزخانه. عکس از عکاسی مارک دورلینگ است

از دیگر پروژه های Wearstler می توان به هتلی در آستین که دارای فرشهای برجسته و راه پله بلوط سفید متمایز است ، و یک هتل در سانفرانسیسکو با رنگها و الگوهای متضاد اشاره کرد.

در اوایل سال جاری ، طراح یک طرح مفهومی را برای یک گاراژ به منظور استقرار هامر برقی لبرون جیمز منتشر کرد.

عکاسی توسط عکاسی Ingalls و عکاسی مارک دورلینگ.

دیدگاهتان را بنویسید