شما احتمالاً با اصطلاح “hypebeast” آشنا هستید، برچسبی که به سایت مد و سبک همنام مستقر در هنگ کنگ و همچنین جمعیتی که فرهنگ این رسانه را دنبال می کند نسبت داده می شود. خا لو و روستین ستوده طراحان کیبورد برند خود را راه اندازی کردند Higround تحت ساختارهای سبک+فرهنگ مشابه، اما به طور خاص در حوزه فرهنگ بازی می چرخد.

خا لو، یکی از بنیانگذاران Higround، می‌گوید: «پس از بحث‌های متعدد با جامعه بازی‌ها، ما واقعاً چیزها را از زاویه‌ای متفاوت دیدیم، متوجه شدیم که اکثر محصولات موجود در بازار این مخاطبانی را نشان نمی‌دهند که ما آن‌قدر دوستش داشتیم. . آنها به صورت چکه ای پوشیده شده اند، اما سخت افزار بازی آنها سیاه یا سفید است. ما از خود پرسیدیم “چگونه می توانیم نوآوری کنیم؟”

و به این ترتیب آن دو Higround را با مجموعه‌ای از کیبوردهای آماده راه‌اندازی کردند. کلیدهای با گرافیکی که هر گیمری آن را تشخیص می دهد و انتخاب کوچکی از آن ها مزین شده است لوازم جانبی میز. این برند به همکاری با املاک و برندهایی مانند حمله به تایتان، Beats by Dre، و 100 دزد، در خدمت زیبایی شناسی قرار می گیرد که زیر پرچم “hypegeek” قرار می گیرد، جامعه ای مبتنی بر روند که خیلی متفاوت از هیپ هیپ ها نیست، اما نشان دهنده همگرایی بازی های ویدیویی، مد، ورزش و موسیقی است.

بیشتر طرح‌های جوان‌گرا و بازی‌گرا به زیبایی گیمر اشاره می‌کنند، اما مجموعه‌ای از صفحه‌کلیدهای Higround گرافیک‌هایی را ارائه می‌کنند که به وضوح گیمر محور نیستند، به‌ویژه صفحه کلید 65% امضای این برند با موضوع توپوگرافی گرافیکی.

READ  موارد دلخواه Milk را از NeoCon 2023 طراحی کنید

هر صفحه‌کلید فشرده USB-C دارای کلیدهای جهت‌نمای اختصاصی، کلیدهای PBT تصعید شده با رنگ، سوئیچ‌های قابل تعویض گرم، و صفحه‌ای آلومینیومی و فوم مرطوب‌کننده سیلیکونی برای تجربه تایپ رضایت‌بخش لمسی و ASMR است. ما نسبت به نسخه سنگ برفی، اما گزینه ای برای تکرار در هر دو نیز وجود دارد کار خط نارنجی یا آبی گرافیک‌ها (اما در حالت معمولی hypebeast/hypegeek، معمولاً با ذخیره‌سازی‌های برنامه‌ریزی‌شده به فروش می‌رسند).

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید