[ad_1]

تعطیلات دوباره اینجا است و شما ممکن است در حال حاضر به فکر برپایی یک مهمانی بزرگ نباشید ، اما ما هستیم. در واقع ، آیا مهمانی تعطیلات برای چند نفر برگزار می کنید ، یا یک جشن بزرگ برای کریسمس یا سال نو ، آیا در مورد طبقات خود فکر کرده اید؟ چه کفپوش های چوب سخت شما کاملاً نو باشد و چه چندین دهه از عمر شما گذشته است ، باید مطمئن شوید که در تعطیلات به بهترین شکل ممکن به نظر می رسند. در اینجا برخی از اطلاعات مربوط به آماده سازی طبقات برای تعطیلات آورده شده است.

کف درخت و درخت کریسمس

آماده شدن برای فصل

اولین قدم شما برای تمیز کردن کف چوب سخت ، تمیز نگه داشتن آنها است. مطمئن باشید که مرتباً آنها را جارو و گردگیری می کنید. اگر کف های خود را خیس می کنید ، مطمئن شوید که به آنها آسیب نمی رسانید. هرچه گرد و غبار کف زمین های چوب سخت خود را تمیز کنید ، کمتر خراشیده می شود.

اگر کسی مایعات را روی زمین شما ریخت ، بلافاصله آن را تمیز کنید. به این دلیل که نشت مایع می تواند باعث تار شدن و آسیب رساندن به کف چوب سخت شود. اگر فرزند یا سگ دارید ، ممکن است بخواهید از فرش یا حصیر روی کف خود استفاده کنید تا از آسیب دیدن آنها محافظت کند.

مهمتر از همه ، از کف خود در برابر خراش محافظت کنید. این بدان معنی است که مبلمان خود را بدون پد یا بلند کردن کامل آن از زمین حرکت ندهید. همچنین مطمئن شوید که ناخن های حیوان خانگی شما قفل شده اند تا کف زمین را خراشیده نکنند. هنگامی که کف های شما آسیب دیدند ، تعمیر آنها دشوار است. اگر خراش کم عمق دارید ، برای رفع خراش های کم عمق باید محصولات را جستجو کنید ، که می توانید در بسیاری از فروشگاه های بزرگ جعبه پیدا کنید.

READ  کف بامبو برای فروش | خرید آنلاین کف چوب

چرا لازم نیست که برای تعطیلات نگاه جدیدی پیدا کنید ، چرا که نمی دهید Flooring.org با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید ، یا می توانید به وب سایت ما مراجعه کرده و به صورت آنلاین در Flooring.org سفارش دهید.

این مطلب در Flooring.org توسط Flooring.org ارسال شده است. پیوند همیشگی را علامت گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید