[ad_1]

اگر در حال بازسازی خانه خود هستید ، احتمالاً به دنبال کفپوش جدید هستید. یک گزینه کفپوش عالی
بلوط سفید است. با خواندن مطالب ، یاد بگیرید که چرا باید کف چوب های سخت بلوط سفید را انتخاب کنید.

کفپوش شاه ماهی سفید بلوط

اولین دلیل انتخاب کفپوش چوب سخت بلوط سفید زیبا بودن آن است. بلوط سفید احساسی لوکس دارد و در عین حال گرم و روشن نیز به نظر می رسد. چوب سخت بلوط سفید پیچیده و مورد استقبال قرار گرفته است ، و آن را به یک گزینه مناسب کفپوش برای هر اتاق در خانه خود تبدیل کرده است.

هنگامی که در حال انتخاب کفپوش خانه خود هستید ، چیزی را می خواهید که بتواند در برابر سایش مقاومت کند. کفپوش با کیفیت بالا که خراب نشود در هزینه تعویض و تعمیرات صرفه جویی می کنید. مراقبت از آن نیز آسان تر است و در وقت صرفه جویی می کنید. حتی می تواند ارزش خانه شما را بهبود بخشد. چوب سخت بلوط سفید با دوام است ، به این معنی که می تواند خود را زیر مبلمان سنگین یا در مناطق پر رفت و آمد نگه دارد.

کفپوش چوب سخت بلوط سفید در برابر رطوبت مقاوم است. یعنی شما می توانید از این نوع کفپوش ها در اتاق هایی مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده کنید. اگر مایع را روی این کفپوش ریخته اید ، تمیز کردن نسیم است و لازم نیست نگران تاب خوردن کف خود باشید. از آنجا که در برابر رطوبت مقاوم است ، چوب سخت بلوط سفید همچنین انتخاب خوبی برای مناطق ورودی است که می تواند گل و برف یا آب باران را به خانه وارد کند.

READ  پنت هاوس مینیمالیستی سوئیسی که مانند فضای داخلی یک قایق طراحی شده است

اگر می خواهید کف پوش های چشم نواز ، محکم و همه کاره ای باشید ، کفپوش چوب سخت بلوط سفید بهترین انتخاب است. شما می توانید چوب سخت بلوط سفید را در گلدان ، آشپزخانه ، اتاق نشیمن ، حمام و غیره نصب کنید. این کفپوش را در Flooring.org. می توانید موجودی ما را بصورت آنلاین مرور کرده و یا با شماره 800-689-9006 به کارکنان ما تماس بگیرید. ما امیدواریم که خیلی سریع از شما خبری دریافت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید