[ad_1]

کفپوش چوب سخت می تواند به هر خانه ای احساس گرما ، پذیرایی و شیک بودن دهد. اگر تو داری کفپوش چوب سخت در خانه خود ، یا در حال بررسی کفپوش چوب سخت هستید ، چند کار کوچک وجود دارد که می توانید انجام دهید تا تفاوت زیادی با کف چوب سخت خود ایجاد کنید. با ادامه کار بیشتر بیاموزید.

تغییرات کوچکی که تفاوت های بزرگی ایجاد می کنند

اولین نکته برای تبدیل کفپوش چوب سخت ، اصلاح مجدد کف است. اصلاح مجدد چوب سخت شامل افزودن یک پوشش محافظ به کف است که به پایان اصلی یا قبلی می چسبد. اصلاح مجدد باعث درخشش ، دوام و افزایش ظاهر می شود.

در مرحله بعد ، به تمیز کردن سبک بروید تا درخشش مداوم مورد نظر خود را بدست آورید. به جای اینکه یک یا دو بار در سال یک تمیز کردن عمیق انجام دهید ، که در واقع می تواند به کفپوش چوب سخت آسیب برساند ، باید تمیز کردن نور را مداوم انتخاب کنید. از محصولاتی استفاده کنید که برای نوع خاص کفپوش چوب سخت شما بی خطر است و مطمئن شوید که کف خود را تار نمی کنید.

درجه حرارت و رطوبت بالا می تواند به کفپوش چوب سخت شما آسیب برساند. درجه حرارت داخل خانه و همچنین میزان رطوبت را بررسی کنید. ممکن است بخواهید برای کمک به محافظت از کف خانه خود ، واحدهای تهویه مطبوع را به خانه یا پایین ترموستات اضافه کنید.

اگر مبلمان سنگینی دارید ، باید از محافظ کف برای حفظ کیفیت چوب سخت خود استفاده کنید. پایه های مبلمان سنگین می تواند کف چوب سخت را خراشیده کند. شما همچنین باید در مناطق پر رفت و آمد خانه خود فرش فرش کنید. تردد مکرر پا باعث آسیب دائمی کفپوش چوب سخت شما می شود ، اما پایین انداختن یک فرش می تواند مانعی بین پا و کف شما ایجاد کند.

READ  پناهگاهی با طراحی موزامبیکی

برای کفپوش چوب سخت با کیفیت عالی که مناسب خانه شماست ، با آن خرید کنید کفپوش.org! با تماس با ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد موجودی ما کسب کنید 800-689-9006. ما امیدواریم که به زودی با شما کار کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید