[ad_1]

انواع مختلفی از کفپوش چوب سخت برای خانه شما وجود دارد و ممکن است هنگامی که به دنبال کف چوب سخت برای آشپزخانه ، اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود هستید ، گیج کننده باشد. شاید شما با چوب های سخت مهندسی شده آنقدر آشنا نباشید. در اینجا اطلاعاتی در مورد کف های چوب سخت مهندسی شده آورده شده است.

چوب سخت مهندسی شده پیش ساخته

چوب سخت مهندسی شده چیست؟

کفپوش چوب سخت نشان دهنده یک قطعه چوب جامد است که برای کف پوش به صورت نواری بریده می شود. چوب سخت مهندسی شده ، قطعاتی از هر دو چوب سخت و تخته سه لا را نشان می دهد که به صورت نوارهای نازک روی هم قرار می گیرند.

چرا می توان چوب سخت مهندسی شده را برای انتخاب کفپوش من مناسب دانست؟

اول اینکه ، چوب سخت سخت مهندسی نسبت به چوب های سنتی قیمت کمتری دارد ، که این امر می تواند آن را به گزینه اقتصادی تری برای شما تبدیل کند. چوب سخت مهندسی شده ممکن است گزینه عالی چوب سخت برای اتاق بزرگ شما ، مانند اتاق نشیمن یا اتاق عالی شما باشد. همچنین ، چوب های سخت مهندسی شده برای افرادی که از نظر محیط زیست آگاه هستند بسیار مناسب است. دلیل این امر این است که بسیاری از چوب های سخت مهندسی شده از چوب های بازیافتی یا باقیمانده چوب ساخته می شوند ، به طوری که هیچ قطعه چوبی به هدر نمی رود.

همچنین ، چوب های سخت مهندسی شده از کفپوش های چوبی سخت دوام و مقاومت بیشتری دارند. در حالی که کف های چوب سخت می توانند خراشیده یا حفره دار شوند ، اما خراشیدن و حفر کردن کف چوب های مهندسی سخت تر است. آنها همچنین در برابر رطوبت و گرما مقاوم هستند ، که ممکن است آنها را به یک انتخاب مناسب برای آشپزخانه یا اتاق آفتاب شما تبدیل کند.

READ  هرمان میلر 8 اصل آرشیو الکساندر ژیرارد را بازگرداند

یکی از بهترین دلایل انتخاب کف چوب سخت مهندسی شده این است که در صورت تغییر طعم یا رنگ در اتاق قادر هستید دوباره آن را دوباره اصلاح کنید. این بدان معنی است که با تغییر سبک زندگی ، سلیقه و یا بازسازی ، کف چوب سخت مهندسی شده می تواند تغییر کند. اگر از آنها به درستی مراقبت شود ، چوب های جنگلی مهندسی شده شما می توانند در طول زندگی با شما باشند.

هنگامی که برای سفارش کفپوش چوب سخت برای پروژه بعدی خود آماده شدید ، می توانید با Flooring.org با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید