[ad_1]

بامبو یک انتخاب کفپوش چشم نواز ، پایدار و بادوام است. اگر برداشتی کفپوش بامبو برای آشپزخانه شما ، نکاتی در مورد مراقبت وجود دارد که می خواهید برای حفظ ظاهر خیره کننده و کیفیت بالای کفپوش خود رعایت کنید. برای یادگیری این نکات ، به خواندن ادامه دهید.

کفپوش بامبو Wellmade در آشپزخانه

هر نوع کفپوشی می تواند در معرض آب آسیب ببیند ، خصوصاً اگر آب برای مدت طولانی روی سطح بنشیند. با این حال ، بامبو در هنگام قرار گرفتن در معرض آب نسبت به سایر گزینه های کفپوش چوب سخت دوام بیشتری دارد. بامبو مانند سایر کفپوش های چوب سخت رطوبت را جذب نمی کند و منبسط می شود. کف بامبو می تواند حدود 30 ساعت در برابر آب مقاومت کند. اگر به محض وقوع نشتی ها را تمیز کنید ، دیگر نباید نگران آسیب دیدن کف بامبو باشید. هنگام تمیز کردن کف خود با آب ، مطمئن شوید که سطح کار را تمام کنید.

آشپزخانه یکی از آشفته ترین اتاق های هر خانه است. خوشبختانه ، بامبو می تواند در برابر خاک و نشت مقاومت کند زیرا تمیز کردن بامبو به راحتی انجام می شود. هنگام پاک کردن خرده ریزها و خاک ، از جارو برقی استفاده کنید که نوار کوبنده نداشته باشد (این میله باعث خراش بامبو می شود). اگر مایعاتی ریخته اید ، یک موپک می تواند کار را تمام کند. فقط مطمئن شوید که هر محصول تمیز کننده ای که استفاده می کنید PH خنثی است. یک محصول خنثی از pH از کف کف بامبو شما محافظت می کند ، در حالی که پاک کننده های اسیدی بیشتری سطح آن را می خورند و لکه های ناخوشایندی را ترک می کنند.

READ  8' 33 اینچ در صحنه هایی از آینده نزدیک شرکت می کند

اکنون که نحوه مراقبت از کف بامبو را بهتر درک کردید ، آماده انتخاب کفپوش مناسب برای آشپزخانه خود هستید. بامبو در گزینه های جامد ، مهندسی یا رشته ای بافته شده موجود است. همچنین می توانید از بین رنگها و تن های بی شماری انتخاب کنید. برای دیدن گزینه های خود ، با خرید کنید Flooring.org! برای اطلاعات بیشتر در مورد کفپوش بامبو ما ، با ما تماس بگیرید 1-800-689-9006 امروز!

دیدگاهتان را بنویسید