[ad_1]

هر ساله میلیون ها آمریکایی این وظیفه را بر عهده می گیرند که فضای زندگی خود را بازسازی کنند و خانه خود را به خانه رویایی خود تبدیل کنند. یکی از اولین کارهایی که آنها تصمیم به انجام آن می‌گیرند، تغییر کفپوش است و محبوب‌ترین انتخاب در میان اکثر صاحبان خانه، چوب سخت است. کفپوش های چوبی نه تنها زیبایی منحصر به فردی به هر خانه ای می بخشد، بلکه ثابت شده است که کیفیت هوا را بیش از وینیل یا فرش بهبود می بخشد. اگر قصد تغییر خانه خود را دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. امروز ما به تفاوت‌های بین کف‌پوش‌های چوبی پیش‌فرسته و ناتمام می‌پردازیم تا به شما در تصمیم‌گیری مناسب‌تر کمک کنیم.

کفپوش چوبی پیش ساخته

همانطور که ممکن است از نام آن ارزیابی کرده باشید، کف های چوبی از پیش آماده شده از قبل رنگ آمیزی شده اند. از همان لحظه ای که برای اولین بار نصب می شوند می توان از آنها استفاده کرد. از آنجایی که کفپوش های از پیش ساخته شده هزینه کمتری دارند، برای صاحبان خانه هایی که نگران هزینه هستند یا زمان محدودی دارند، ایده آل هستند. فرآیند رنگ آمیزی کف زمین طولانی است و استفاده نادرست از مواد شیمیایی موجود می تواند برای کودکان و حیوانات مضر باشد. بسیاری از کفپوش های از پیش آماده شده ظاهر خاصی به آنها دارند که کاملاً بی عیب به نظر می رسند و می توانند سبکی را که همیشه می خواستید به خانه شما ببخشند.

کفپوش چوبی ناتمام

این نام کاملاً توضیحی است، مشابه موضوعی که قبلاً در مورد آن بحث کردیم. کف‌های ناتمام ممکن است تا حدودی گران‌تر از طبقه‌های از پیش ساخته شده باشند، اما یک مزیت اضافی از نظر کیفیت وجود دارد. از آنجایی که طبقات ناتمام در کارخانه تصفیه نشده اند، در ارائه کیفیت هوای برتر مفیدتر هستند. آنها همچنین تمایل دارند که دوام بیشتری داشته باشند، بنابراین بهتر است به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفته شوند. صاحب خانه هایی که خانه های خود را بازسازی می کنند، تمایل زیادی به سبک و طعم دارند. با یک کف ناتمام، می توانید آن را به هر رنگی که دوست دارید رنگ آمیزی کنید تا شخصیتی منحصر به فرد به آن ببخشید.

READ  IWI یک فضای زندگی است که به نیازهای شما گسترش می یابد یا فشرده می شود

کدامیک بهتر است؟

انتخاب نوع کفپوشی که برای شما مناسب تر است به ترجیح شخصی بستگی دارد. اگر می خواهید خریدی بر اساس کیفیت انجام دهید و ارزش ملک خانه خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید، یک طبقه ناتمام فوق العاده خوب عمل می کند. با این حال، اگر هزینه نگران کننده است یا زمان لازم برای رنگ آمیزی کف را ندارید، یک کف از پیش آماده شده ایده آل خواهد بود. بدون توجه به انتخاب شما، کارشناسان در Flooring.org اینجا هستند تا کمک کنند با تماس با ما با شماره 800-689-9006 بیشتر بیاموزید.

دیدگاهتان را بنویسید