[ad_1]

اگر به تازگی خانه ای تاریخی خریداری کرده اید یا در حال بازسازی یا بازسازی آن هستید، استفاده از بهترین مواد با کیفیت برای حفظ زیبایی و جذابیت آن ضروری است. به همین دلیل، کفپوش های چوبی می تواند یکی از بهترین راه ها برای دادن جذابیت روستایی به خانه تاریخی شما و افزایش کیفیت کلی خانه باشد. امروز، ما به برخی از سبک‌های تاریخی خانه‌ها و اینکه چرا کف‌پوش‌های چوبی برای هر کدام ضروری است، خواهیم پرداخت.

خانه مزرعه

خانه‌های کشاورزی و کلبه‌ها از جمله طرح‌های محبوب‌تر خانه‌های تاریخی هستند. بسیاری از زوج‌ها این ساختمان‌ها را گرفته‌اند، آن‌ها را برداشته‌اند و به تخت‌خواب‌ها و صبحانه‌های جذاب تبدیل کرده‌اند. ممکن است متوجه شوید که بسیاری از طبقات این خانه ها دارای تخته های پهن هستند، زیرا این طراحی سنتی بسیاری از آنها بود. ماندن در این طرح احساس اصالت را حفظ می کند.

ویکتوریایی

خانه های ویکتوریایی به شدت مورد توجه بسیاری از خریداران احتمالی هستند. آنها نمایانگر عصری رمانتیک در ادبیات و فیلم هستند و طراحی های داخلی آنها می تواند فوراً ما را به دوره زمانی دیگری سوق دهد. اگر به خانه ای ویکتوریایی نگاه می کنید، ممکن است متوجه شوید که انواع مختلفی از کفپوش های چوبی سخت وجود دارد که چوب ماهون و بلوط رایج ترین آنها هستند. برای اطمینان از حفظ سبک اصلی خانه، حفظ نوع چوب و لکه مشابه ضروری است.

اوایل قرن بیستم

با شروع قرن بیستم، دوران ویکتوریا از مد افتاد. یکی از جنبه‌های قابل توجهی که بسیاری از این خانه‌ها از دوران ویکتوریا حفظ کردند، استفاده از تخته‌های چوبی باریک بود. در حالی که این خانه‌ها به اندازه خانه‌هایی که در دوران ویکتوریا ساخته شده‌اند پیچیده نیستند، اما برای حفظ زیبایی منحصربه‌فرد خود به چوب بادوام و لکه‌ای سبک تا متوسط ​​نیاز دارند.

READ  Light and Dwell Store Open Carrying Own Furniture Collection

دادن حس کلاسیک به خانه مدرن

اگر به تازگی یک خانه مدرن خریداری کرده اید، هنوز هم می توانید اقدامات لازم را انجام دهید تا ظاهری کلاسیک به آن ببخشید. می‌توانید با یک طراح داخلی مشورت کنید که به شما توصیه می‌کند که کدام رشته‌ها به خانه شما ظاهری کلاسیک می‌دهند، و حتی نگاه کردن به برخی از طراحی‌های خانه از هر دوره گذشته می‌تواند شما را به سمت ایجاد یک سبک کلاسیک راهنمایی کند که فوراً عاشق آن خواهید شد. .

همانطور که ممکن است با نام ما متوجه شده باشید، کفپوش جایی است که ما برتر هستیم. اگر به دنبال بازسازی هستید و مطمئن نیستید که چه چیزی بهتر کار می کند، با ما در اینجا در تماس باشید Flooring.org با تماس با شماره 800-689-9006 – ما از ارائه تخصص خود خوشحال خواهیم شد!

دیدگاهتان را بنویسید