[ad_1]

وقتی بچه بودی، مادرت همیشه در مورد ردیابی گل و لای روی فرش به تو هشدار می داد. حالا تو بزرگ شدی اگر می خواستی، می توانستی تمام گل و لای دنیا را روی زمین خود ردیابی کنی و هیچ کس عاقل تر از آن نبود. اما چه کسی می خواهد یک فرش نامرتب در خانه خود داشته باشد؟ هیچکس. به همین دلیل باید خرد مادرانه را در دل گرفت. بین جارو کشیدن، شامپو زدن و نگرانی در مورد لکه‌های غیرقابل تمیز کردن، مراقبت‌های زیادی با داشتن فرش وجود دارد. به همین دلیل وقت آن است که دنیای کف چوبی را در آغوش بگیرید.

کف چوبی در اتاق خواب

دوام و نگهداری آسان

بسته به اینکه با چه کسی زندگی می کنید و چه شرکتی دارید، ترافیک زیادی در طبقه شما وجود دارد. بسته به اینکه آیا نوزادان شما پنجه دارند یا پوشک می پوشند، تصادفات زیادی وجود دارد که فقط در انتظار وقوع هستند. که یکی از مزایای داشتن کفپوش چوبی است. قیمت فرش‌ها بسیار کمتر است، اما در درازمدت با درمان‌های بیش از حد مورد نیاز برای نگهداری آنها در شرایط بکر، هزینه پرداخت می‌کنید. در حالی که هزینه اولیه یک کفپوش چوبی ممکن است شما را ناامید کند، خرید خود را به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر بگیرید.

همه چیز در چوب خوب است

اکنون بیش از هر زمان دیگری، سبک و زیبایی فضای زندگی ما در اولویت است. در حالی که ممکن است از طریق تمرین فونگ شویی به نیروانا دست یابید، داشتن ظاهری بیرونی فضای زندگی شما که کفپوش های چوب سخت جذاب است، همه اینها را فراهم می کند. فرقی نمی‌کند که به دنبال یک ظاهر روستایی باشید یا یک محیط صمیمی برای خود یا دیگران مهمتان. یک کفپوش چوبی به شما کمک می کند تا به تمام نیازهای خود برای زنده کردن آن اتاق خاص در خانه خود برسید.

READ  خانه شهری سنتی لندن برای یک ویولن‌سل به خانه مدرن تبدیل می‌شود

کیفیت هوا

وقتی صحبت از سلامت کلی فضای زندگی شما می شود، کفپوش های چوبی به میزان زیادی کیفیت هوا را بهبود می بخشند. هر بار که شخصی وارد اتاقی می‌شود که فرش دارد، آفت‌کش‌ها، میکروارگانیسم‌ها و آلرژن‌ها را از مکان‌هایی که بوده است ردیابی می‌کند. (YIKES!) حتی EPA (سازمان حفاظت از محیط زیست) استفاده از کفپوش های چوبی را برای بهبود کیفیت زندگی توصیه کرده است. برای کسانی که در آب و هوای گرم زندگی می کنند، نصب چوب هایی مانند راش و هیکوری می تواند به کاهش رطوبت کمک کند.

حالا که آماده‌اید آن فرش را از اتاق خوابتان کنده و کنار بگذارید، چرا به متخصصان اجازه ندهید Flooring.org به شما کمک می کند تا مواد مناسب خود را انتخاب کنید. کفپوش ناتمام و پیش ساخته موجود است و تمامی محصولات ما کاملا نو و دارای گارانتی می باشند. به صورت آنلاین از ما دیدن کنید یا با شماره 1-800-689-9006 تماس بگیرید. خانه ممکن است جایی باشد که قلب در آن قرار دارد، اما ما یک طبقه عالی را در اختیار داریم.

دیدگاهتان را بنویسید