[ad_1]

مهم نیست که چه سبکی را انتخاب می کنید، کفپوش های چوبی می توانند با طراحی خانه شما مطابقت داشته باشند. این گزینه کفپوش همه کاره می تواند ظاهر فضای شما را ارتقا دهد. برای برخی از نکات طراحی خانه برای کفپوش های چوبی سخت، ادامه دهید.

اولین نکته برای استفاده از کفپوش های چوبی در خانه، ثابت ماندن است. شما مجبور نیستید از یک کفپوش دقیقاً در هر اتاق خانه خود استفاده کنید، اما می خواهید کفپوشی که انتخاب می کنید مطابقت داشته باشد. سعی کنید کفپوش خود را در همان لکه، گونه یا طرح رنگی نگه دارید. این می تواند به خانه شما کمک کند احساس و جریان منسجم تری داشته باشد.

کفپوش چوبی در اتاق خواب

در مرحله بعد، با افزودن فرش، مقداری بافت به کف خود اضافه کنید. کفپوش های چوبی زیبا هستند، اما شکستن آن با افزودن چند فرش، جذابیت و بافت بیشتری را به فضای شما می بخشد. این می تواند خانه شما را نرم کند و به آن کمک کند سبک شما را بیشتر احساس کند.

کفپوش های چوبی دارای رنگ ها و لکه های بی شماری هستند. هنگامی که سایه مورد علاقه خود را از چوب سخت انتخاب می کنید، رنگ، مبلمان و دکوراسیون خانه را انتخاب کنید که مطابقت داشته باشد. رنگ ها نباید دقیقاً مطابقت داشته باشند، اما باید در یک خانواده رنگی باشند.

اگر کفپوش های چوبی را به آشپزخانه خود اضافه می کنید، مراقب ترکیب کردن آنها باشید. در حالی که می‌خواهید کابینت‌ها و کف‌هایتان با هم هماهنگ باشند، نمی‌خواهید دقیقاً همان سایه باشند. این می تواند باعث ترکیبی شود که باعث می شود فضا کوچکتر و مسطح تر به نظر برسد. در عوض، کابینت ها و کفپوش ها را در سایه های مختلف انتخاب کنید تا عمق و سبک بیشتری به آشپزخانه خود ببخشید.

READ  بررسی سال 2022: دسکتاپ‌های طراح

چوب تیره ظریف، خوش خلق و بی انتها است. با این حال، همچنین می تواند فضایی را کوچک و کسل کننده کند. برای زیباتر کردن ظاهر کفپوش چوبی تیره، نور اتاق را افزایش دهید. چراغ های کف، لوسترها را اضافه کنید و تلاش کنید تا نور طبیعی وارد فضای شما شود.

هنگامی که این نکات طراحی را دنبال کنید، خانه شما می تواند مانند یک خانه به نظر برسد. با خرید، کفپوش چوبی مناسب برای فضای خود را کشف کنید Flooring.org! اگر می خواهید مستقیماً با ما صحبت کنید، لطفاً با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید