[ad_1]

کف ها ، دقیقاً مانند سقف ها ، در خانه ها مهم هستند زیبایی خانه شما. اما اگر زیبایی را کنار بگذارید ، آیا کف خانه تأثیرات دیگری بر خانه شما دارد؟ بله ، آنها به ویژه از نظر افزایش یا کاهش ارزش املاک و مستغلات آن عمل می کنند.

چوب جنگلی Turlington American Exotics

از این رو ، همیشه بهتر است از کف هایی که بر ارزش املاک و مستغلات خانه شما تأثیر می گذارد ، خودداری کنید. کف مانند کاشی ، فرش و موکت یا تقلید از چوب سخت ؛ از این سه گانه اجتناب کنید. با این حال ، کف مانند کف چوب سخت به دلیل ماندگاری بیشتر به خانه کمک می کند (کف کفپوش دارای ظرفیت پایدار برای گذراندن فصول ، سالها ، دهه ها و حتی یک قرن است که فقط با حداقل پایان کارها انجام می شود) و سهولت در نگهداری ( تمیز کردن آسان ، صیقل دادن آسان و شستشو آسان)

همچنین ، هنگام فروش مجدد خانه خود ، سرنشینان جدید می توانند بدون هیچ زحمتی زیاد ، بدون صرف وقت زیاد به روند کار ، بدون صرف مقدار زیادی دلار اضافی برای خرید مایع تمیز کننده گران قیمت ، بدون استخدام یک شرکت نظافت حرفه ای و بدون فکر ، آنها را کاملا تمیز کنند. کاملاً جایگزین آنها با یک طبقه دیگر به دلیل شکل بد آنها

کف های چوب سخت با کاهش ارتعاشات و صداهای توخالی دستگاه های تلویزیون و جعبه دنده ها ، ارزش سرگرمی خوبی را در خانه فراهم می کنند. این لرزش و کاهش صدای توخالی دلیل دقیق این است که چرا استودیوهای سرگرمی بیش از انواع دیگر کف با کف چوب سخت کار می کنند. این باعث ایجاد آرامش خوب و صدای عالی می شود.

READ  خانه کوچکی که وقتی توسط طبیعت احاطه می شود احساس بزرگی می کند

با آمدن به رنگ ها ، هیچ کس نمی خواهد کف رنگی داشته باشد که فقط بعد از چند ماه یا چند سال محو شود. بر خلاف فرش ، کف های چوب سخت سخت رنگ اصلی خود را حفظ می کنند زیرا از بین بردن انواع مختلف لکه ها ، ساییدگی ها و پارگی ها آسان است.

از آنجا که می دانیم شما طبقه ای می خواهید که نگهداری آن آسان باشد ، جلوه ای عالی داشته باشد و ارزش املاک و مستغلات خانه شما را در حال حاضر و در آینده ای نزدیک یا دور افزایش دهد ، مناسب بودن کف خانه با کف چوب سخت راه صحیح است رفتن. ما در Flooring.org یک لیست جالب از کف های چوب سخت داریم. شما می توانید از طریق ایمیل با ارسال نامه به ما در sales@flooring.org، ثبت سفارش در وب سایت ما به آدرس www.flooring.org یا از طریق تلفن در 800-689-9006.

دیدگاهتان را بنویسید