[ad_1]

وقتی صحبت از تهیه کف خانه می شود ، گزینه های زیادی پیش روی شما قرار می گیرد. دو مورد از محبوب ترین گزینه ها هستند کف پوش لمینیت و کفپوش چوبی. برای آگاهی از مزایای کفپوش لمینت و کفپوش چوبی ، به مطالعه ادامه دهید.

کفپوش لمینت بازتاب مدرن

یکی از دلایلی که مردم کف لمینت را از کف چوب سخت انتخاب می کنند ، هزینه آن است. به چند دلیل کفپوش لمینت گزینه مقرون به صرفه تری است. یک دلیل این است که کف لمینت از مواد مصنوعی و محصولات جانبی چوب ساخته می شود. کفپوش لمینت شامل یک لایه عکس و یک سطح محافظ پلاستیکی است. این مواد و همچنین مراحل نصب ارزان هستند. اگر کفپوش لمینت را انتخاب می کنید ، انتظار داشته باشید که نصف هزینه کفپوش چوب سخت را برای نصب هزینه کنید.

دلیل دیگری که مردم به سمت کفپوش لمینت متمایل می شوند ، دوام آن است. کفپوش جامد سخت در معرض خراش و سایش قرار دارد ، در حالی که کفپوش ورقه ورقه می تواند در برابر سایش و پارگی معمول مقاومت کند. کفپوش لمینت از چوب فشرده ساخته می شود و آن را سخت تر و مقاوم تر از چوب سخت می کند.

سومین دلیل اینکه مردم کف لمینت را از کف چوب سخت انتخاب می کنند ، نگهداری است. کفپوش لمینت تمیز و نگهداری آن ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که هر از چند گاهی کف ها را جارو یا جاروبرقی کنید تا هرگونه آوار ، خاک یا گرد و غبار جمع آوری شود. اگر نشتی وجود داشته باشد ، یک پارچه مرطوب یا موپینگ این کار را انجام می دهد.

READ  بونگ‌های مجسمه‌سازی WEED'D رویکردی متفاوت به شاهدانه نشان می‌دهند

اگر می خواهید پروژه های به روزرسانی و بازسازی منزل خود را انجام دهید ، کفپوش لمینت مناسب شماست. کفپوش لمینت یکی از دوستانه ترین انتخاب هایی است که می توانید برای کفپوش در خانه خود انجام دهید. برای نصب این کفپوش ، به یک بلوک ضربه گیر و میله کششی نیاز دارید ، اما یافتن این ابزارها مقرون به صرفه است

برای یافتن بهترین کفپوش لمینت ، با خرید کنید Flooring.org. اگر سوالی داشتید می توانید از طریق شماره تلفن 1-800-689-9006 با کارمندان فروش ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای ما از طریق ایمیل ارسال کنید sales@flooring.org. ما امیدواریم که کف خانه شما را فراهم کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید