تا همین اواخر، هرگز فکر نمی‌کردم که بتوانم ظاهر جذاب کفش‌های کتانی را به‌دست بیاورم. می دانید، مانند آن دسته از افرادی که می توانند با یک لباس ساده آنها را بدون زحمت شیک نشان دهند. می‌خواستم امتحان کنم، اما فکر کردم، «اندازه‌ام مناسب نیست. من به اندازه کافی باحال نیستم. من لباس مناسبی برای کار کردن ندارم.» همه آن افکار به دلایل زیادی اشتباه و مضر بودند. خیلی شبیه سفر من به پوشیدن شلوار جین تنگ در سال 2006 یا پوشیدن یک قسمت میانی در سال 2009، فقط باید این همه سر و صدا را رها کنم و آن را امتحان کنم. حدس بزن چی شده؟ خیلی خوب پیش رفت و من این روزها برای پوشیدن هر نوع کفش دیگری مشکل دارم. و من تنها کسی نیستم که در تیم EHD هستم:) پوشیدن کفش پاشنه بلند مانند تماس اشتباهی است وقتی می‌توانم کفش‌های ورزشی بسیار راحتم را بپوشم. اما من می‌دانم که ممکن است برخی از شما هنوز در مورد این ظاهر در حصار هستید، شاید حتی افکار مزاحم خود را داشته باشید. اگر اینطور است، ممکن است این پست اینجا باشد تا ذهن شما را آرام کند و شما را هیجان زده کند که چیز جدیدی را امتحان کنید (یا حداقل در صورت نیاز یک جفت کفش جدید زیبا و راحت برای شما تهیه کند). من می‌دانم که بزرگترین مانع برای امتحان گرایش‌های مد جدید این است که «چگونه» و/یا «آیا آنچه را که در کمدم نیاز دارم دارم؟» به همین دلیل است که ما این پست را با شش مدل ظاهری ساده شروع می کنیم تا در صورت تمایل بتوانید با اطمینان ظاهر کفش کتانی را بچسبانید. سپس وارد کفش هایمان می شویم. شروع کنیم!

لباس های میدی با چاپ سرگرم کننده

این یکی از علایق من است. لباس طرح دار روان با یک کفش ورزشی بیمار. البته طول لباس بسته به ترجیح شما می تواند کوتاه یا بلندتر باشد، اما آیا این خانم ها هم فوق العاده شیک و هم راحت به نظر نمی رسند؟ فکر می‌کنم نکته کلیدی اگر الگوی پررنگی دارید، مانند الگوی سمت چپ و وسط، ساده نگه داشتن رنگ کفش است. حداکثر دو رنگ ثابت به این ترتیب لباس و کفش به جای رقابت، مکمل یکدیگر خواهند بود. حالا اگر می خواهید یک کفش ورزشی با رنگ ها و طرح های زیاد بپوشید، آن را انتخاب کنید! این فقط در صورتی است که یک ترکیب ساده بدون شکست می خواهید.

لباس های ژاکت دنج

چه ظاهر پاییزی آسان و سرگرم کننده ای! فقط کافی است لباس ژاکتی مورد علاقه خود را انتخاب کنید، سپس آن را با چند کتانی کلاسیک ست کنید (مانند دختر در سمت چپ سمت چپ و من) یا کفش ورزشی را انتخاب کنید که رنگی با لباس شما داشته باشد. ببینید زن وسطی چگونه تناژهای مختلف سبز در کفش هایش دارد؟ با رنگ سبز لباسش کار می کند بدون اینکه همخوانی داشته باشد. در مورد لباس صورتی هم همینطور. صورتی تند در کفش، در عین حال که در پالت رنگ کار می‌کند، لبه‌ای سرگرم‌کننده به لباس می‌دهد.

ژاکت های بزرگ و شیک با دامن

یک ظاهر طراحی شده توسطسوزان ترودل | عکس توسط ورونیکا کرافورد | از: شش ژاکت پاییزی که من عاشق آن هستم (+ نحوه پوشیدن آنها)

تاپ های بلند کانورس مشکی

ببین دختر ما سوزان چقدر باحال به نظر می رسد! و این عکسبرداری مربوط به سال 2019 بود. این فقط نشان می دهد که این ظاهر ماندگاری دارد:) من مطمئن هستم که بسیاری از ما یک دامن ماکسی و یک ژاکت یا ژاکت بزرگ در کمد خود داریم، بنابراین بیایید در زیر به بررسی های بیشتری بپردازیم…

READ  معماری JCPCDR در سراسر استودیو دندانپزشکی پاریس چوب بلوط می بافد

ببینید این ترکیب چند منظوره چقدر است. من عاشق این هستم که کارن آن ژاکت پرتقال نارنجی را با آن پیراهن ابریشمی ظریف استایل کرد. سپس برای متعادل کردن ژاکت، کفش‌های کتانی درشت را انتخاب کنید. من این را با ضربان قلب می پوشم. من همچنین دوست دارم که هر کدام از این ظاهرها کفش های کتانی با رنگ خنثی داشته باشند تا لباس ها در کانون توجه قرار گیرند.

PS من تازه متوجه شدم که جنا در واقع شلوار پوشیده است اما وقتی آن را انتخاب کردم شبیه یک پیراهن به نظر می رسید، بنابراین هنوز فکر می کنم این شلوار خوب است. ها منظورم این است که ژاکت باورنکردنی است.

شلوار جین!!

بدیهی است که شلوار جین باید یک دسته باشد. کفش‌های کتانی و شلوار جین اساساً PB&J جفت‌های لباس هستند. اما اکنون زمان آن است که در بخش کفش ورزشی کمی بیشتر سرگرم شوید. این کفش های کتانی نارنجی روشن را بردارید. این کت و شلوار جین سفید سایز بزرگ ظاهری زیبا داشت… اما با آن کفش‌های کتانی، این لباس را به طور تصاعدی خنک‌تر می‌کند.

اما همیشه لازم نیست که رنگی پررنگ داشته باشید تا ظاهری خنک داشته باشید. شما همچنین می توانید با خط سجاف خود بازی کنید. همه این کفش‌های کتانی خنک و کلاسیک هستند اما به تفاوت لبه‌ها توجه کنید. می‌توانید آن را درست به مچ پا بزنید، کمی سرآستین به آن‌ها بدهید، یا آن‌ها را طولانی‌تر کنید. همه چیز به اولویت بستگی دارد، اما از بازی کردن نترسید.

تجاری (اضافی) گاه به گاه

اگر من در یک دفتر کمی سنتی تر کار می کردم، این ظاهر من بود. یک شلوار، کت (یا ژاکت) و کفش‌های ورزشی سرگرم‌کننده. این یک لباس حرفه ای جالب است که در واقع راحت است. من این ایده را دوست دارم که با رنگ و الگو بازی کنم. اما صحبت از اتفاقی…

لباس راحتی مد روز

این نگاه باعث می شود که بخواهم هر چه زودتر به ساحل شرقی برگردم! کفش‌های کتانی و لباس‌های راحتی ممکن است PB&J واقعی جفت‌های لباس باشند، زیرا گزینه‌های کفش بسیار محدودی در مورد شلوار ورزشی وجود دارد. صرف نظر از این ظاهر ست/پالتو مطابق، شیک و فوق العاده جذاب است. اگر شلوار ورزشی گشاد مورد علاقه شما نیست، شلوار ساق یک جایگزین عالی است. کارهای دویدن چه عالی به نظر می رسند.

بنابراین شما با برخی از ظاهرهای inspo روبرو هستید. حالا برویم سراغ انتخاب کفش‌هایمان. برخی از آنها متعلق به ما هستند و آنها را دوست داریم، برخی در چرخ دستی های ما هستند اما همه بسیار عالی هستند (اگر خودمان بگوییم). برای شروع ما، Em را در جفت مورد علاقه جدیدش داریم. لذت بردن!

عکس توسط کیتلین سبز

ژاکت | شلوار کوتاه | کفش ورزشی

کفش ورزشی Kickoff Trainer

از امیلی: من در ابتدا دریافت کردم اینها برای عکسبرداری Madewell و به سرعت آنها را دوست داشتم. آنها تعادل کاملی از رنگارنگ / خنثی و اسپرت / روزمره هستند. آنها فقط هر یک از لباس‌های غیررسمی من را سرگرم‌کننده‌تر می‌کنند که من بسیار به آن علاقه‌مندم، زیرا راحتی همچنان اولویت شماره 1 من است.

FEIYUE FE LO 1920

از جس: اینها کفش‌های کتانی روزمره بدون دردسری که دوست دارم، با همه چیز می‌آید. من برای اولین بار آنها را روی پسر عمویم دیدم و آنها همیشه به او بسیار باحال نگاه می کردند. بنابراین بالاخره یک روز از او پرسیدم که اگر من هم آنها را بخرم، او خوب است؟ او البته گفت: “دح، بله!” و از آن زمان به عقب نگاه نکردم همچنین با 24 دلار شما نمی توانید آن را داشته باشید. 10/10 و در سایزهای بچه گانه هم می آیند 🙂

READ  دفتر بالبک در تالار خالکوبی استودیویی 6:19 از دیوارها عبور می کند

کفش کتانی شعله

از کیتلین: من عاشق یک کفش با صدای بلند (شوک) هستم، اما این کفش‌ها به‌طور شگفت‌انگیزی قابل پوشیدن هستند – پس‌زمینه زیتونی و تزئینات پوست مار واقعاً به آن‌ها احساس خنثی‌تری می‌دهد و صورتی و آبی رنگ‌های غیرمنتظره و تازه‌ای دارند. (اگر می‌خواهید صدای بلندتری داشته باشید، آن‌ها در یک دسته رنگ‌های دیگر نیز وجود دارند!) اینها واقعاً یک تی‌شرت و شلوار جین سفید ساده می‌پوشند – فن هوووژ.

کفش ورزشی سپیده دم

از امیلی: من در آن زندگی می کردم این کفش های کتانی همین الان. من یکی از خودم را از دست دادم وانت های شطرنجی اما اینها کفش‌های کتانی تابستانی جامد هستند، که احساس گرافیکی و خنکی دارند و برای پیاده‌روی‌های طولانی بهتر از ون‌ها هستند.

از رایان: اینها کفش ورزشی مورد علاقه من برای پوشیدن در هنگام انجام وظایف است، می خواهم زیبا و شیک به نظر برسم، و همچنین با دعایی زندگی می کنم که در مقطعی خودم را به باشگاه برسانم. آنها واقعاً آنقدر همه کاره هستند که می‌توان آن‌ها را با بسیاری از لباس‌ها پوشید، اما برای راه رفتن یا حتی دویدن نیز حمایت‌کننده و راحت هستند. من واقعاً آنها را دائماً می پوشم و نمی توانم آنها را به اندازه کافی توصیه کنم!

کانوی

از کیتلین: از طریق کلیک کنید!!! این کفش های ولکرو بسیار خنک تر از آن چیزی هستند که نمایه کناری به تنهایی نشان می دهد – 11 رنگ مختلف وجود دارد (!!!) و رنگ مسدود کننده در هر جفت بسیار خنک و تازه است. من از کفش های شارلوت استونم بیشتر از هر چیز دیگری که دارم (در 2 سال گذشته درباره پلتفرم آنها فریاد می زدم!) تمجید می کنم و اینها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. من عاشق نمایه، تجسم مجدد هیجان انگیز نوار چسب، و اینکه آنها مانند یک مهمانی روی پای شما هستند را دوست دارم. عشق:)

Nike Air Force 1 ’07 Essential

از Mallory: The Air Force 1 همیشه یکی از محبوب‌ترین کفش‌های کتانی در بازار بوده و خواهد بود و من دروغ نمی‌گویم، مدت زیادی طول کشید تا بالاخره «به سبد خرید» اضافه کنم به این دلیل: من یک کفش خنثی می‌خواستم. (ish) جفت، اما نه سفید کلاسیک که همه دارند، بنابراین وقتی با آن برخورد کردم این جفت سفید با یک سوسوی پیسلی نارنجی من فورا فروخته شدم!! من عاشق ظاهر این لباس‌های جین هستم و به‌طور باورنکردنی به آن‌ها وسواس دارم. لطفاً توجه داشته باشید که اندازه ممکن است مشکل باشد (اینجا یک مشکل بوده است). توصیه می‌شود نیم اندازه را پایین بیاورید، اما من می‌خواستم حالت نرم و لطیفی داشته باشم و بتوانم آن‌ها را بچرخانم و باز کنم و هرگز آنها را تا انتها نبندم (و چرم به مرور زمان کمی کشیده می‌شود)، بنابراین در نهایت نتیجه گرفتم. کاهش اندازه کامل سایز کامل در ابتدا کمی راحت است اما در نهایت به پاهای شما قالب می‌زند که خنک و فوق‌العاده راحت است.

کفش ورزشی Retropy F2

READ  نمایشگاه پشت صحنه "پشت نما" معماری دانمارکی را نشان می دهد

از جس: من یک مکنده برای یک کفش ورزشی سبک و آن بژ چقدر زیباست!؟ من همچنین عاشق زیره ی خنک هستم که باعث می شود آن ها کمی بیشتر در روند ترند احساس کنند (اما نه خیلی «روند»). من همچنین در دوران راهنمایی و دبیرستان یک کفش کتانی انحصاری آدیداس بودم، بنابراین این سه نوار مورب مرا به بهترین (و ظریف) باز می‌گرداند. اینها فقط احساس بلندی می کنند اما هنوز هم سرگرم کننده / ورزشی هستند.

کفش ورزشی بافتنی میدانی

از امیلی: باشه پس من واقعا نگرفتم اینها هنوز تحویل داده شده است، اما من بسیار هیجان زده هستم. آنها فوق العاده اسپرت هستند، برای پیاده روی عالی به نظر می رسند، و من هم رنگ و هم آن کف ضخیم سرد را دوست دارم. همچنین، طراحی واقعا سرگرم کننده است و حس بسیار پورتلندی دارد:) من به طور جدی نمی توانم صبر کنم تا اینها را بپوشم.

نایک ایر مکس اس سی

از رایان: اینها تقریباً همان رنگ‌های نایک دی‌بریک من هستند که من عاشقشان هستم و مدام می پوشم. من به خرید اینها فکر می کنم زیرا می خواهم نایک ایر مکس مدتی است و من از قبل می دانم که عاشق این هستم که چگونه این رنگ ها با این همه لباس به نظر می رسند. آنها حتی ممکن است راحت تر و حمایت کننده تر از Daybreakers من باشند! به دلیل نداشتن کفش کتانی مشکی و سفید در حال حاضر در نظر دارم آنها را سیاه و سفید سفارش دهم. در هر صورت من می‌خواهم اینها را امتحان کنم و می‌توانم ببینم که آنها را با شلوار جین، شلوار و قطعاً لباس‌های راحتی می‌پوشم.

اینگرید

از کیتلین: دوباره کلیک کنید – با یک جفت کفش چند رنگ دیگر وارد شوید! اینها نمایه ای شیک و رترو داشته باشید (و همچنین توری دارند، اگر برای شما مهم است). آنها یک قطره جدید هستند که من هنوز آن را آزمایش نکرده ام، اما باز هم – با کفش های شارلوت استون نمی توان اشتباه کرد. به سلامتی برای حمایت از یک کسب و کار کوچک و متعلق به زنان با محصولات زیبا و سرگرم کننده!!

کفش ورزشی کورتز کلاسیک

از رایان: شاید تشخیص دهید این کفش از یک فیلم بسیار کم شناخته شده به نام Forest Gump :). نیازی به گفتن نیست که آن‌ها نمادین هستند و به هر لباسی ظاهری رترو دهه 70 می‌آورند. من عاشق پوشیدن آن‌ها با دیکی‌های مشکی هستم که مانند شلوار مناسب هستند و یک تی‌شرت سفید. آنها یک لباس بسیار ساده را بدون زحمت و خنک می کنند.

شما آن را دارید! هر فکری؟ آیا حاضرید چند کفش کتانی بپوشید؟ توصیه دیگری دارید؟ بیا حرف بزنیم،

دوستت دارم، منظورت باش

باز کردن اعتبار تصویر: استایل کردن توسطسوزان ترودل| عکس توسط ورونیکا کرافورد | از: شش ژاکت پاییزی که دوستش دارم (+ چگونه آنها را بپوشم)

The post کفش های کتانی که داریم و دوست داریم + 6 روش جالب برای استایل دادن به آنها اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید