طراح نور می گوید: “در این مجسمه ها مرگ وجود دارد، اما زندگی نیز وجود دارد.” تد بردلی، از جانب استودیوی همنام او در بولدر، کلرادو. او در مورد سامسارا خود صحبت می کند، قطعه ای که شش سال در مرحله مفهومی او را آزار داد و برای ساختن آن به 12 ماه زمان نیاز داشت. با یک ستون فلزی که مجموعه‌ای از حلقه‌های چینی را به هم متصل می‌کند، از قفسه سینه سفید شده یک نهنگ الهام گرفته شده است. هنگامی که برای اولین بار با این پروژه مواجه شد، سازندگان استاد قالب به برادلی گفتند که فکر می‌کنند ایجاد حلقه‌های چینی مطابق با مشخصات وی، اگر غیرممکن نباشد، بسیار چالش برانگیز است. او می‌گوید: «من این دیدگاه بسیار خاص را داشتم، اما هنوز نمی‌دانستم چگونه می‌خواهم آن‌ها را بسازم. «فکر می‌کردم خیلی ساده باشد. من یک مهندس هستم، سال‌ها با سرامیک کار کرده‌ام – از نوامبر شروع کردم و فکر می‌کردم که تا پایان سال، دو ماه، چیز را کاملاً ساخته و آماده کار خواهم کرد.» آن طور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت – اما یک سال بعد، بردلی آن را فهمید و سامسارا اکنون قطعه ویترین او است.

?????????????????

در این هفته میلک شیکبردلی به جزئیات دقیق آن جزئیات فنی می پردازد، و همچنین توضیح می دهد که چرا شرکت فوق العاده پایدار خود را ترک کرد تا رویای نور محور خود را دنبال کند. او می گوید: «اولین چیزی که می دانستم به آن علاقه دارم سرامیک و چینی بود. “این لمس کردن، خلق کردن، دیدن ورودی هایی بود که با دستانم داشتم، و [seeing] دید من در زندگی واقعی در چنین فرآیند کثیف – اما همچنین زیبا – ظاهر می شود. در کنار آن اشتیاق، استعداد و علاقه عمیق به مهندسی بود که منجر به یک دهه در گوگل شد. «بعد از 10 سال [though]، عقب رفتم و گفتم: “آیا این همان کاری است که می خواهم با زندگیم انجام دهم؟” و پاسخ منفی بود – و اگر دنیایی وجود داشته باشد که بتوانم با چیزی که بیشتر به آن علاقه داشتم – یعنی سرامیک و مهندسی کار کنم، چه می‌شد؟» بردلی می گوید که علم و هنر با هم کار می کنند: “دوستی داشتم که می گفت، “چه کار می کنی – آیا در خانه می نشینی و منتظر الهام گرفتن هستی؟” و من می گفتم، “نه، اصلاً کار من این نیست.” الهام بخش طراحی حدود دو دقیقه طول می کشد، و یک طرح وجود دارد – و دو سال آینده مهندسی سختی است.

READ  ده پروژه از دانشجویان دانشکده هنر گلاسگو

برای شنیدن بیشتر، هماهنگ کنید!

میلک شیک DMTV تد بردلی

عکس: مانی اسپینوزا

میلک شیک DMTV تد بردلی

عکس: جوئل ریس

میلک شیک DMTV تد بردلی

عکس: مارکو ریکا

میلک شیک DMTV تد بردلی

عکس: جوئل ریس

میلک شیک DMTV تد بردلی

عکس: دانیل ویارئال

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

عکس هد شات از بنجامین بورن.

دیدگاهتان را بنویسید