کریستین لین اصلی و بنیانگذار است فرم + فیلد، یک شرکت طراحی داخلی که شادی و رفاه را از طریق فضای داخلی همدلانه و خلاقانه یکپارچه ترویج می کند. کریستین یک خلاق چند رشته ای با مدرک معماری، مهندسی و تجارت از MIT و UC Berkeley، هر پروژه را به عنوان یک مشارکت پرورش می دهد. این خیلی کلیشه ای است، اما من اولین بار زمانی که فرانک لوید رایت را در دبیرستان کشف کردم، وارد معماری شدم. بلافاصله پدر و مادرم را مجبور کردم چهار ساعت رانندگی کنند تا به دیدن خانه نمادین Fallingwater او در غرب پنسیلوانیا بروم. من را با مفهوم “Gesamtkunstwerk” – “کل اثر هنری” – آشنا کرد که از آن زمان تاکنون با من باقی مانده است.

زنی با پوست روشن با موهای بلند تیره که پیراهنی مشکی بر پس زمینه سیاه پوشیده است

کریستین لین

کریستین می گوید: «هرگز به ذهنم خطور نکرد که طراحی داخلی می تواند یک شغل باشد تا زمانی که شروع به کار در خانه موج سواری شوهرم (در آن زمان دوست پسرم) در سانتا کروز کردم. در دهه 1970 ساخته شد و نیاز به بازسازی و مبلمان کامل داشت. من داوطلب شدم تا کل پروژه را طراحی و مدیریت کنم، زیرا فکر می کردم این یک پروژه جانبی سرگرم کننده است و صادقانه بگویم، نه چیزی بیشتر. در آن زمان، من مدیر محصول در یک استارت‌آپ فناوری بودم و این پروژه نه تنها تمام وقت آزاد من را گرفت، بلکه شروع به نفوذ به روزهای کاری من کرد، زیرا به همین دلیل طراحی داخلی را دوست داشتم!» او گفت که “این کار به نظر نمی رسد – من در مورد هر جنبه ای از فرآیند، حتی مدیریت پروژه اشتیاق داشتم. این نقطه ای بود که به خودم گفتم راهی پیدا کنم تا بتوانم این شغل را به یک حرفه تمام وقت تبدیل کنم. سپس، در آگوست 2016، فناوری را کنار گذاشتم و هرگز به عقب نگاه نکردم!»

READ  در راهنمای دیجیتال Dezeen برای هفته طراحی استکهلم 2024 فهرست شوید

فلسفه طراحی Form + Field حول یکپارچگی و طول عمر، ایجاد عمدی محیط های متنی و انتخاب موادی که در آزمون زمان مقاومت می کنند، متمرکز است. این شرکت با تأکید بر هنر، معماری، و مدرنیسم التقاطی، تمجیدهای ملی و صنعتی را به دست آورده است.

کریستین لین امروز به ما می پیوندد جمعه پنج!

فضای حمام شیک

مجوز استفاده از عکس سایت هنری Benesse

1. ناوشیما، ژاپن

در سال 2014، من یک زیارت انفرادی به ناوشیما، جزیره ای در غرب اوزاکا، که به خاطر هنرش معروف است، انجام دادم. موزه‌های شگفت‌انگیزی دارد که توسط تادائو آندو طراحی شده‌اند، و تأسیسات هنری و خانه‌های هنری مختلفی در سراسر جزیره پراکنده شده‌اند. کاوش کردن، به خصوص با دوچرخه، لذت بخش است. تجربه مورد علاقه حمام ناوشیما بود که توسط هنرمند Shinro Ohtake طراحی شده بود، جایی که می توانید در واقع به حمام بروید. من به نزدیک به 40 کشور سفر کرده ام، و این هنوز یکی از به یاد ماندنی ترین تجربیات من است.

دسته گل نقاشی شده

مجوز استفاده از عکس ترتیب جدید

2. New Wave Music

می دانید چگونه وقتی جوان هستید، تعجب می کنید که چرا والدین یا دیگر بزرگسالان بالغ فقط به همان موسیقی قدیمی گوش می دهند، و چگونه به خود می گویید که هرگز شما نخواهید بود؟ خوب، من حتی قبل از 35 سالگی به یکی از آن بزرگسالانی تبدیل شدم. موسیقی مورد علاقه من تا به امروز New Wave است: New Order، Blondie، Depeche Mode، Erasure، The Cure، Orchestral Maneuvers in the Dark، Pet Shop Boys، و غیره. من از نظر تکنیکی یک هزاره هستم، اما برادر بزرگتر ژنرال X من در سنی ملایم با موسیقی عالی آشنا شدم.

زنی با پوست قهوه ای از روی باند راهرو راه می رود

مجوز استفاده از عکس تیبی

من مجبور نیستم به خاطر تیبی زمان زیادی را صرف فکر کردن به لباس یا نحوه لباس پوشیدنم کنم. چند سال پیش، امی اسمیلوویچ، بنیان‌گذار و مدیر خلاق این برند، اصطلاح «پراگماتیست خلاق» را برای توصیف «فردی که برای خلاقیت و عمل‌گرایی در زندگی روزمره ارزش قائل است و هر دو را در انتخاب سبک خود به کار می‌گیرد» ابداع کرد. او می‌توانست به افراد غیر حرفه‌ای بیان کند که سبک شخصی به چه معناست، رنگ خاص، جنس، بافت، و غیره چگونه می‌تواند بر ظاهر کلی تأثیر بگذارد، و اینکه چگونه لباس پوشیدن باید حول محور احساسی باشد که شخص می‌خواهد داشته باشد. این یک رویکرد هوشمندانه به لباس بود که فوراً در من طنین انداز شد، و من متوجه شدم که آنچه او بیان می کند شبیه رویکرد من به طراحی داخلی است.

دو زن در حالی که تماشاچیان در حال تماشای آن هستند روبروی یک میز نشسته اند

مجوز استفاده از عکس MoMA

4. مارینا آبراموویچ

من خوش شانس بودم که در سال 2016 صحبت های مارینا آبراموویچ (هنرمند مفهومی و پرفورمنس) را در تئاتر نورس در سانفرانسیسکو شنیدم. او حضور، کاریزما و حس شوخ طبعی باورنکردنی دارد. چیزی که من در مورد کار او خیلی دوست دارم این است که چالش برانگیز است. این باعث می‌شود آنچه را که فکر می‌کنید در مورد انسانیت و شرایط انسانی می‌دانید زیر سوال ببرید، و مدت‌ها پس از اینکه برای اولین بار به این قطعه فکر کردید، با شما می‌ماند.

دو عدد صندلی ناهار خوری چوبی با بازو

عکس: با احترام مورنتز 1stDibs

5. صندلی دیالوگو توسط Tobia + Afra Scarpa

خانواده من روزانه روی این صندلی های ناهارخوری چرمی و چوبی می نشینند، و من آنها را برای آینده قابل پیش بینی به هر خانه ای که به آنجا نقل مکان می کنم، خواهم برد. آنها خیلی خوب هستند: برای همه قد راحت هستند (قد من 5 سانتی متر است)، به راحتی تمیز می شوند و شگفت انگیز به نظر می رسند. آنها که در دهه 1970 توسط B&B Italia تولید شدند، توسط تیم زن و شوهر چند استعدادی، Tobia و Afra Scarpa طراحی شدند.

READ  جیمز شاو پای جامبو را در فروشگاه کامپر لندن نصب می کند

اثر کریستین لین:

فضای نشیمن شیک شده با پیانوی بزرگ کودک

Atherton Estate \ یک خانواده چند نسلی برای خانه تعطیلات خود در Atherton، کالیفرنیا نیاز به تجدید حیات داشتند. آخرین به روز رسانی تقریبا 30 سال پیش، تودور تاریخی بازسازی و مبله شد تا خانه ای دلپذیر برای فرزندان بزرگسال و نوه های جوان صاحب خانه ایجاد کند. Form + Field با احترام به معماری و ترجیحات سبک متفاوت خانواده گسترده، سبک های سنتی و مدرن را به طور یکپارچه در سراسر خانه ترکیب کرد. فضاها برای انعکاس نیازهای نسل‌های جوان‌تر پیکربندی شدند – سینمای خانگی به اتاق مهمان، اتاق نشیمن رسمی به اتاق رسانه و اتاق آفتاب‌گیری به اتاق بازی تبدیل شد. \ عکس: R. Brad Knipstein

آشپزخانه با کابینت تیره و پشت شیشه آبی عمودی

جعبه جواهر نوپا \ با تمایل به سرگرمی، مشتری می خواست فضایی دلپذیر برای مهمانان ایجاد کند. اگرچه دیواری که ورودی و آشپزخانه را از هم جدا می‌کند محدودیت‌های فضایی اولیه را ایجاد می‌کند، Form + Field منطقه را برای ایجاد یک جریان بدون درز باز کرد. به حداکثر رساندن فضا و عملکرد این آشپزخانه جعبه جواهر. برای ازدواج با رنگ‌های مورد علاقه زوجین (آبی و سبز)، Form + Field کابینت چوبی سفارشی را طراحی کرد که با رنگ سبز کاج کم‌رنگ با رنگ‌های آبی برای قاب آشپزخانه به پایان رسید. به زیبایی تکمیل کننده وسایل چوبی سفارشی گردویی است که در سراسر فضای صمیمی یافت می شود. \ عکس: کریستین لین

اتاق خواب شیک

مشتری Oakland Contemporary \ Form + Field، یکی از بنیانگذاران برند مد مستقر در سانفرانسیسکو Cuyana، این ملک اوکلند را با منظره ای وسیع از خلیج سانفرانسیسکو خریداری کرد. این تیم که در اصل یک تلنگر سازنده بود، فضاها را در سرتاسر بازسازی کردند تا نیازهای خانواده را بهتر برآورده کنند و شخصیت شخصی را القا کنند. رنگ انتخابی، بافت‌های متنوع و مواد گرم خانه‌ای را ایجاد می‌کند که شخصیت خانواده و آنچه را که به آنها بیشتر احساس آرامش می‌کند منعکس می‌کند. \ عکس: سوزانا اسکات

فضای نشیمن سبک پر نور

Los Altos Hills Tudor \ یک زوج مستقر در آسیا به Form + Field وظیفه ایجاد یک خانه خانوادگی راحت برای میزبانی از سه نسل و مهمانان را دادند. از نظر سبک، این تیم ترجیحات متفاوتی را برای مبلمان مدرن و سنتی ادغام کرد و تعادل ظریفی را بین این دو ایجاد کرد. رنگ به طور بازیگوشی در سراسر خانه تزریق می شد در حالی که میراث خانوادگی در کنار طرح های معاصر قرار می گرفت. \ عکس: R. Brad Knipstein

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  پس زمینه یک سه رنگ نوستالژیک از رنگ های الهام گرفته از باربی را راه اندازی می کند

دیدگاهتان را بنویسید