من از شما قدردانی می کنم – به خصوص آنهایی از شما که به وضوح گفتید “بدون کرکره” یا “فقط صبر کنید تا محوطه سازی رشد کند” در پست بیرونی هفته گذشته. گاهی اوقات فکر می کنم همه ما فقط دوست داریم به ما بگویند چه کار کنیم (مخصوصاً وقتی که این کار باعث صرفه جویی در هزینه ما شود). من فکر می‌کنم که می‌تواند واکنش‌های فوری و احساسی زیادی در این فرآیند بازسازی و محوطه‌سازی وجود داشته باشد – اینکه بخواهید یک خانه قبل از اتمام کارتان «بهتر» به نظر برسد و شاید کمی ناامید باشید. درست مانند قرار دادن کانسیلر روی لک‌ها است، در حالی که واقعاً باید اجازه دهید پوستتان نفس بکشد و به طور طبیعی سالم‌تر شوید. این یک درس واقعی در صبر با محوطه سازی است و ما واقعاً سعی می کنیم هر روز آن را تمرین کنیم و بدانیم چقدر خوش شانس هستیم که در این موقعیت هستیم. ما همیشه فکر می‌کردیم که می‌خواهیم کرکره‌ای در خانه داشته باشیم، اما با توجه به خشن بودن خانه با درختچه‌ها/درخت‌های کمتر بالغ، فکر می‌کنم کمی از خودمان جلوتر می‌رفتیم – ناامید می‌شویم که شبیه خانه‌ای باشد که همیشه در تصویر می‌کشیدیم. من از ظاهر بیرونی خانه خوشم نمی آمد اما نمی توانستم انگشتم را روی آن بگذارم. بنابراین شاید فکر می کردم که کرکره این مشکل را حل می کند. اگر این پست را در مورد گزینه‌های تریم و شاتر از دست دادید، آن را بررسی کنید… اما اساساً من شخصی را برای فتوشاپ انتخاب کردم که می‌توانید در اینجا ببینید:

دیدن آن بسیار سرگرم کننده بود، اما هیچ برنده مشخصی برای ما وجود نداشت. تمام سفید احساس کسل کننده بود. تریم آبی شلوغ بود. پنجره های تاریک به شدت احساس می کردند. و غیره. بسیاری از شما فکر می‌کردید که درهم، درهم و شلوغ به نظر می‌رسند. برخی از شما نگران این بودید که ظاهری نرم داشته باشد – که من هم از آن می ترسیدم.

سناریوی رویای شاتر ما

در اینجا چیزی است که ما تصور می کردیم – آبی/خاکستری روشن که احساس شادی و شیرینی می کرد. میستی، طراح گرافیک ما، این را یک روز بعد از پست ارسال کرد و من اینگونه گفتم: «بله این! این همان چیزی است که ما به آن امیدوار بودیم!» بسیاری از شما نگران بودید که من این کار را “درست” انجام ندهم (خیلی کوچک، سخت افزار اشتباه، و غیره) اما به شما قول می دهم که ما فقط به شاترهای معتبر نگاه می کنیم (که در زیر خواهید آموخت. هزینه بالایی دارد).

READ  اثبات در کف است

چند هفته پیش (در هفته ای که آن پست را منتشر کردیم) یک استراحت خشک در آب و هوا داشتیم و همان هفته یک پیمانکار فرعی نقاش سابق، که خیلی دوستش داشتیم، برای ارائه وقت خود برای هر پروژه ای به آنجا رفت. بنابراین در حالی که من در حال بحث در مورد کرکره با شما در زمان واقعی بودم، ما جلوتر رفتیم و او را رزرو کردیم تا در آخر هفته، کار را سفید رنگ کند. ما فقط با یک پنجره شروع کردیم، مطمئن شدیم که آن را دوست داریم و وقتی همه آنها نقاشی شدند، این موج تسکین بر من فرو ریخت. من آن را دوست داشتم.

بسیار تمیز و تازه است و به پنجره‌های زیبا اجازه می‌دهد تا بیشتر ظاهر شوند و همچنان واقعاً «خانه‌ای مزرعه» به نظر می‌رسند. آیا خسته کننده است؟ نه به من. درهای آبی با رنگ سفید (بدون تریم خاکستری) و سپس بسیار خوب به نظر می رسند دیوارکوب های مسی جوان کننده لهجه کاملی هستند (همانطور که آجرکاری است). احساس می‌کنم از مانع «خانه‌ای سفید با تزئینات سفید خیلی خسته‌کننده است» گذشتیم و در حالی که منتظر انفجار درختان و درختچه‌ها هستیم، سادگی را در آغوش می‌کشیم. آیا ما مطمئناً برای همیشه در مورد کرکره ها “نه” تصمیم گرفته ایم؟ جواب منفی. اما این به این دلیل است که من تقریباً در مورد هیچ چیز در زندگی مان قطعی نخواهم بود 🙂 ما منتظریم و این دلیل است…

کرکره های خوب ارزان نیستند

ما می دانستیم که آنها یک سرمایه گذاری واقعی خواهند بود – نه صدها بلکه ده ها هزار – زیرا همه چیز در صنعت بازسازی خانه این روزها واقعاً گران است – به خصوص سفارشی. اما آنها ممکن است چقدر هزینه داشته باشند؟ ما متعهد شدیم که نسخه‌های «اصیل» را با سخت‌افزاری زیبا انجام دهیم و آن‌ها را طوری نصب کنیم که به نظر می‌رسند بسته شوند. اولین نقل قول ما (که دقیق نبود و تمام سخت افزار را نداشت) تقریباً 17 هزار دلار (قبل از نصب) بود. در حالی که این پول زیادی است، به نظر ما کاملاً واقعی به نظر می رسید. این برای پانل های شیکر و فقط در پنجره های اتاق خواب در طبقه بالا بود – در مجموع 12. سپس یک کارگزار محلی دیگر برای اندازه گیری و قیمت گذاری داشتیم، این بار سخت افزار را اضافه کردیم و به 50 هزار دلار رسید (شامل همه زنگ ها و سوت ها و نصب)، بدون تخفیف تجاری. این قیمت برای 19 پنجره بود (با اضافه کردن 6 پنجره بزرگ در طبقه پایین).

READ  صندلی های تماشای تلویزیون عالی اگر مبل شما در اتاق نشیمن شما رو به تلویزیون است و نیاز به نشستن به پهلو دارید (و صندلی چرخان نمی خواهید)

چند روز بعد نقل قول سوم ما آمد (همان شرکت اول، اما با سخت افزار مناسب و پانل های برجسته به جای شیکر، با 19 به جای 12 پنجره). با یک تخفیف تجاری خوب (نه تخفیف مطبوعاتی فقط یک معامله طراحی معمولی) به قیمت 27 هزار دلار رسید، نه از جمله نصب آنها حدس زدند که نصب هر پنجره حدود 300 دلار باشد. در 19 ویندوز ما 5700 دلار برای نصب داریم. بنابراین ما اکنون به 33 هزار دلار برای اضافه کردن کرکره به خانه خود نزدیکتر شده ایم. بدون بی‌احترامی به این صنعت – چون می‌دانم که هر چیزی سفارشی می‌تواند و باید هزینه زیادی داشته باشد، ما همچنان بسیار نگران بودیم. ما باید واقعاً، واقعاً کرکره‌هایی را برای سرمایه‌گذاری در آن می‌خواهیم، ​​و بیایید بگوییم که ما آنها را آنقدر بد نمی‌خواستیم. بنابراین آرامش من را وقتی تصور کنید که به معنای واقعی کلمه همه شما (با دیدگاهی عینی تر) به ما گفتید که از آنها بگذریم یا منتظر بمانیم. حتی بسیاری از شما گفتید که آنها بد و بدقواره به نظر می رسند (که من لزوماً با آن موافق نیستم اما قطعاً نظر شما را می بینم). با آن قیمت، ما واقعاً نمی‌توانستیم این کار را انجام دهیم، بنابراین دریافت نظرات دیگران آنقدر خوب بود که در واقع، بدون در نظر گرفتن هزینه، باید از کرکره چشم پوشی کنیم.

بنابراین نه، ما در خانه کرکره نمی‌زنیم، اما می‌خواستم مقدار آن را به شما بدهم تا اگر در بازار هستید، به نوعی تصور کنید که چقدر می‌تواند باشد.

READ  6 سال بعد، روند "California Casual" به‌روزرسانی عظیمی دریافت کرد - زمان شیرجه عمیق

اکنون، در حالی که همه ما منتظریم تا محوطه سازی جادویی خود را انجام دهد، من می خواستم به شما نشان دهم که Cali (استودیو کامپو)، طراح منظر ما طراحی کرده است تا ما را به آینده امیدوار کند.

همه آنها در حال حاضر واقعا کوچک هستند (همانطور که در عکس های آیفون می بینید) اما بهار نزدیک است و وقتی منفجر شوند، ایده بسیار بهتری از شکل ظاهری آن خواهیم داشت. ما هنوز هم ممکن است چند درختچه بالغ دیگر اضافه کنیم، اما پیمانکار ما کار بسیار خوبی را در زمینه سازی زیربنای واقعی انجام داده است – درجه بندی، زهکشی خوب، آماده سازی خاک، آبیاری در صورت نیاز، و سنگ فرش – به طوری که اگر خودمان گیاهان بیشتری اضافه کنیم، می توانیم به راحتی .

فعلاً در حال رد کردن کرکره‌ها هستیم، احساس خوبی نسبت به این تصمیم داریم و در انتظار بهار هستیم تا به ما نشان دهد باغ ما چگونه خواهد بود. باز هم از همه شما تشکر می کنم که با احترام به وضعیت شاتر توجه کردید.

قبل از اینکه امروز شما را ترک کنم، میستی از طریق رندری از در قرمز رنگ شده و لکه دار فرستاد که فقط چوب باشد. اگر می توانستم انگشتانم را بشکنم و این در چوبی را داشته باشم 🙂 دستم را دراز می کنم ARCIFORM و ببینید چقدر طول می کشد و آن را با رنگ آمیزی درب به رنگ آبی مشابه بقیه درها مقایسه کنید.

اوه، و او به برق وصل شد/چمن‌ها و درختچه‌ها را فتوشاپ کرد – هنوز گل و لای با چند گیاه کوچک آنجاست 🙂

The post کرکره های سفارشی/اصیل چقدر هستند؟ + تریم بیرونی ما سفید رنگ شده را ببینید اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید