صاحبان حیوانات خانگی، به ویژه آنهایی که سگ دارند، فقط بهترین ها را برای نوزادان خز خود می خواهند. این به این معنی است که خانه ای شاد و سالم برای آنها فراهم کنید، خانه ای که بتواند در برابر آب دهان، اثر پنجه ها و ساعت ها بازی مقاومت کند. و هیچ فضای دیگری در خانه شما، به جز مبلمان شما، به اندازه کفپوش شما مجازات نمی شود. نترسید، ما با کارشناسان مشورت کرده‌ایم و آنها بهترین طبقه‌هایی را که سگ‌پسند هستند و خانه‌ای شاد را برای کودک خز شما فراهم می‌کنند، نام‌گذاری کرده‌اند.

وینیل

بسیاری از دوستداران حیوانات به مزایای کفپوش وینیل گواهی می دهند. کفپوش وینیل نه تنها بسیار مقرون به صرفه است، بلکه دوام آن باعث می شود که بتواند در برابر مجازات هر نوع دوست چهارپا، از سگ های کوچکی که هق هق می کنند تا نیوفاندلند که به خاطر پنجه های سنگین خود معروف هستند، مقاومت کند. وینیل همچنین بسیار آسان برای تمیز کردن است، و نگهداری حداقل است.

کاشی

بسیاری از صاحبان خانه، حتی آنهایی که حیوانات خانگی ندارند، چیزهای خوبی در مورد کفپوش کاشی برای گفتن دارند. این سطوح نه تنها بادوام هستند و می توانند در برابر تنبیه مقاومت کنند، بلکه مقدار مناسبی از سبک و زیبایی شناسی را در خانه ارائه می دهند. کف کاشی می تواند پنجه های توله سگ را تحمل کند و مانند کفپوش وینیل تمیز نگه داشتن آن نسبتا آسان است. زیرا، همانطور که همه ما می دانیم، حیوانات خانگی هر از گاهی به دلیل ایجاد آشفتگی شناخته می شوند.

READ  اتاق زیر شیروانی تاریک به عنوان آپارتمان چند منظوره در مادرید زندگی جدیدی می یابد

چوب سخت

کفپوش های چوبی از دیرباز مورد علاقه صاحبان خانه بوده است. آنها فوق العاده بادوام هستند و می توانند ارزش ملک هر خانه را افزایش دهند. آنها همچنین برای صاحبان حیوانات خانگی بسیار سودمند هستند، به ویژه آنهایی که حیواناتی دارند که دوست دارند بیرون بازی کنند. بر خلاف فرش، چوب سخت آلرژن ها، گرده ها و سایر آفات را ردیابی نمی کند. بسته به تعداد حیواناتی که دارید، کف‌های چوبی می‌توانند کیفیت هوا را بهبود بخشند و بویی را که حیوانات از خود به جا می‌گذارند پنهان کنند.

کف پوش لمینیت

اگر به دنبال یک کفپوش ارزان قیمت هستید که برای ساکنانی که روی چهار پایه زندگی می کنند ایده آل باشد، کفپوش لمینت گزینه ایده آلی است. لمینت نسبت به برخی از مواد دیگری که ذکر کردیم هزینه کمتری دارد و نسبتاً در برابر خراشیدگی و سایر ساییدگی ها مقاوم هستند.

همانطور که ممکن است از نام ما استنباط کرده باشید، ما در مورد انواع گزینه های کفپوش برای خانه شما متخصص هستیم. اگر به دنبال یک گزینه مناسب برای حیوانات خانگی هستید یا به سادگی می خواهید خانه را ارتقا دهید، ما می توانیم کمک کنیم. بازدید کنید Flooring.org امروز آنلاین هستید یا با شماره 9006-689-800 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید