استعاره‌ای پیش پا افتاده در جامعه نویسنده وجود دارد که می‌گوید «نوشتن کتاب مانند بچه‌دار شدن است» (…احتمالاً توسط مرد نوشته شده است)، که تا حدی درست است و من بارها آن را مقصر می‌دانم. از آنجا که بله، مانند زایمان، شما در طول این فرآیند آنقدر جهنم و درد را پشت سر می گذارید که در تمام ثانیه ای که تمام می شود، به سرعت آن را فراموش می کنید. امروز که کتاب من با عنوان قوانین طراحی جدید منتشر می شود، روحیه ام بالا است، دوپامین من در حال افزایش است و احساس می کنم بسیار، خیلی خوشحالم زیرا این “بچه کتاب” رسما در جهان است. این از مغز من خارج شده است، از طریق انگشتانم متولد شده است، به نمایشی محکم از سال ها کار چاپ شده است، و در دست همه شما که آن را از قبل سفارش داده اید (ممنونم!). اما در اینجا این است که چگونه این استعاره متفاوت است… اگر بیرون بیاید و جهان کتاب من را دوست نداشته باشد چه؟ مهم نیست که دنیا فکر می کند شما هستید بچه انسان زشت و آزاردهنده است زیرا شما این عینک های هورمونی را دارید که شما را متقاعد می کند که کودک شما شبیه ژیزل است و مانند مریل استریپ رفتار می کند و هیچ کس جرات ندارد خلاف آن را به شما بگوید. اما با کتاب عزیزم…مردم قطعا چیز دیگری به شما خواهند گفت. این اینترنت در سال 2022 است و همه اینها همان دنیایی نیست که 6 و 1/2 سال پیش وقتی اولین کتابم را منتشر کردم، عزیزم، که من را بسیار عصبی تر از قبل می کند. از قضا و اتفاقا اولین کتاب من، سبک شده، هفته ای منتشر شد که من آخرین نوزاد انسانی ام، الیوت را به دنیا آوردم. دو روز با هم فاصله داشتند، راستش من حتی به موفقیت کتاب زیاد فکر نکردم. من تازه بچه به دنیا آورده بودم! شیر او را مستقیماً از نوک پستانم وارد شکم لطیف شیرینش می کردم. انگشتان صورتی او از هیچ رشد کردند و به طور کامل در شکم من شکل گرفتند. که معجزه بود فروش کتاب واقعاً فکری نبود تا زمانی که ناشر من دیوانه‌وار به من ایمیل زد و 3 هفته پس از انتشار به من گفت که این کتاب پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز است – چیزی که دستیابی به آن در سال 2015 بسیار سخت بود و اکنون در سال 2022 10 برابر دشوارتر بود. .

READ  نه پروژه از دانش آموزان دانشکده طراحی پارسونز The New School

اما این حقیقت مطلق است، صرف نظر از موفقیت کتاب – من عشق این کتاب. من هستم بسیار مفتخر از این کتاب به نظر من این کتاب فوق العاده مفید و الهام بخش است – حتی بیشتر از سبک شده. من اغلب روی عکس ها و اطلاعات می ریزم و هر بار چیزهای جدیدی می بینم. این یک کتاب میز قهوه بیهوده نیست که یک بار ورق بزنید و روی میز بگذارید تا دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهید (که یک مزیت اثبات شده داشتن این کتاب است:)). این کتابی است که شما آن را اختصاص می دهید و برجسته می کنید و در آن (من دارم) یادداشت می کنید و در ماشین خود نگه می دارید. این کامل نیست و نوشته فقط از دیدگاه من است، بنابراین ممکن است مواردی وجود داشته باشد که مردم با آن مخالف باشند و من برای آن آماده / آماده نیستم. اما 28 خانه خلاق متفاوتی که در آنها عکس گرفتیم نمونه هایی از طراحی، کنترل، آموزش، قانون شکنی و ریسک پذیری هستند.

اگر تا اینجا خوانده‌اید و هنوز آن را نخریده‌اید، احتمالاً می‌خواهید بدانید چه چیزی در مورد این کتاب عالی است؟ چرا این کتاب را نسبت به کتاب های دیگر بخریم؟ بنابراین امروز، در روز تولدش، می‌خواستم چیزهای بیشتری را در کتابم به شما نشان دهم عزیزم.

آنچه در داخل است:

نیمه اول تماماً در مورد “یادگیری زبان” است که در آن من بیشتر از زبان پیچیده بازسازی را تقطیر می کنم تا واژگان آگاهانه ای داشته باشید و گزینه های خود را بدانید (و بتوانید به خوبی با پیمانکار خود ارتباط برقرار کنید). خیلی حالم به هم خورده بود از اینکه احساس می کردم گنگ و واژگان گوگل را سر می زدم. نیازی نیست همه چیز را بدانید، اما این بخش به شما کمک می‌کند تا خیلی بیشتر احساس قدرت کنید. این همان جایی است که قوانین به وجود می آیند – و من یک قانون را دوست دارم، بیشتر برای اینکه بتوانم بفهمم چگونه آن را به گونه ای بشکنم که کل سیستم را زیر پا بگذارم. این کار را از داخل انجام دهید، عزیزم؟

READ  5 "قوانین دکور" که ما فکر می کنیم باید شکسته شوند و چگونه آن را انجام دهیم

نیمه دوم کتاب درباره «عمل به کار بردن آن» است. اگر کلمات را بخوانید و عکس‌ها را مطالعه کنید، خلاقیت را در کار خواهید دید به گونه‌ای که می‌تواند به شما کمک کند تا به سطح بعدی برسید. حداقل این تجربه من بوده است.

چه چیزی را در مورد این کتاب تغییر دهم؟

معلوم شد که نمی‌توانید 900 صفحه کلمه و 1000 عکس را در یک کتاب طراحی 330 صفحه‌ای جای دهید. من این کتاب را کاملاً بازنویسی کردم و عکس‌برداری کردم و فرآیند ویرایش برای پایین آوردن آن آسان، سرگرم‌کننده یا زیبا نبود. ای کاش برخی از عکس های زیبا بزرگتر بودند، اما برای ارائه اطلاعات مورد نیاز، باید کوچکتر می شدند تا امکان کپی وجود داشته باشد. و این اشکالی ندارد. حدس می‌زنم اگر می‌توانستم به گذشته برگردم، دایره‌المعارفی طراحی می‌کردم – مجموعه‌ای که امکان متن و عکاسی برابر را فراهم می‌کرد. دنیای انتشارات نمی‌دانست با امیلی هندرسون – که به همان اندازه عاشق تصاویر و کلمات است، چه کند. که من فکر می کنم به عنوان یک وبلاگ نویس طراحی سبک دنبال می شود. خوشبختانه برای همه ما، من یک وبلاگ روزانه دارم (سلام!) که در آن می‌توانیم مطالبی را منتشر کنیم که در آن به نتیجه نرسیده‌اند – که معمولاً چیزهای باطنی بسیار سنگین‌تری هستند (مانند “Drywall 101” و “Easy Plumbing Mistakes to” اجتناب کردن’). شما همچنین می توانید تمام عکس های اضافی را ببینید! بنابراین همه کسانی که هر روز به اینجا می آیند، مقداری آب نبات چشم جدید دریافت خواهند کرد.

اگر شما بچه ها لحظه ای به صفحه کتاب نگاه نکرده اید، مایلم شما را به آنجا دعوت کنم تا تمام خانه های خلاقانه ای را که ما معرفی کرده ایم ببینید – و با خیال راحت همه آنها را دنبال کنید، آنها فوق العاده هستند. و در آنجا گروه فوق العاده با استعدادی را نیز خواهید دید که وقت خود را به این کتاب اختصاص دادند – یعنی سارا لیگوریا-ترامپ، ولیندا هلن، جسیکا کامبربچ اندرسونو ویرایشگر من آنجلین بوریکس (درمیان دیگران).

READ  گروه راکول لابی و رستوران جوی را در PAC NYC ایجاد می کند

بنابراین فکر کردم برخی از اسپردهای مورد علاقه خود را به شما نشان دهم که نمایانگر آنچه در کتاب خواهید یافت:

اگر هر یک از این صفحات را دوست دارید گیر انداختن کتاب (احتمال زیادی وجود دارد که چاپ اول به فروش برسد). اگر کسی را می شناسید که در حال بازسازی است یا به فکر به روز رسانی خانه خود است، شخصاً فکر می کنم این یک هدیه عالی خواهد بود.

با تشکر از همه کسانی که این کتاب را در زمان پیش فروش خریدند، برای من بسیار مهم است. هنگامی که آن را از طریق نامه دریافت کردید و اگر آن را دوست داشتید (با انگشتان دست خود را روی هم گذاشتید) با خیال راحت آن را در آمازون مرور کنید یا آن را پخش کنید. اگر اصلاً آن را در رسانه های اجتماعی خود قرار دادید، از #showemyourstyled استفاده کنید (که با Styled راه اندازی شد و طرفداران زیادی دارد) و من را تگ کنید تا بتوانیم دوباره به اشتراک بگذاریم. من بسیار سپاسگزار خواهم بود و قطعاً شما را دنبال خواهم کرد!

پس همین است. من دارم امضا میکنم من باید صبح برای صبح بخیر آمریکا آماده شوم. اگر شما بیدار هستید و می خواهید با من صحبت کنم در مورد بازسازی آشپزخانه صحبت می کنم، من ساعت 8 صبح شروع می کنم 🙂 من بسیار عصبی و هیجان زده هستم.

یک بار دیگر می توانید کتاب خود را سفارش دهید اینجا یا این هفته کتابفروشی محلی خود را بررسی کنید!

xx امیلی

اعتبار تصویر بازکننده: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ

دیدگاهتان را بنویسید