استودیوی طراحی Daytrip هنگام طراحی این فروشگاه برای گالری Turner Contemporary ، كه در ساحل شهر نشسته است ، به منظره چشمگیر ساحلی Margate نگاه می كرد.

گالری طراحی شده توسط David Chipperfield ، که به دلیل پوسته شیشه مات و چشم اندازهای وسیع اقیانوس متمایز است ، اخیراً پس از یک پروژه نوسازی که شامل فروشگاه همراه با یک کافه جدید و مناطق مشترک بود ، دوباره بازگشایی شد.

فروشگاه را با نمای پانوراما از اقیانوس و گلدان ها در قفسه های صفحه نمایش داخلی طراحی شده توسط Daytrip نگهداری کنید
فروشگاه نوسازی Turner Contemporary از بالای ساحل مارگات (بالا و بالاتر) به نظر می رسد

پوسته خرده فروشی موجود در لابی واقع شده است ، انعطاف پذیری بالا و انعکاس فضای گالری ساختمان ، همراه با کف کف پوش روکش شده ، لعاب خطی و سقف بتونی آجدار برجسته ، طراحی شده است.

نوار روز یک فضای جدید برای فروشگاه طراحی کرد که نشان دهنده معماری ساختمان و تحسین مادام العمر است که نام آور گالری ، JMW Turner ، نقاش منظره ، برای Margate و چشم انداز اطراف آن در جنوب انگلیس برگزار می کند.

داخلی Turner معاصر
تابلوهای الوار رنگی رنگی از ساحل مارگات الهام گرفته شده اند

ایوان هالستد ، بنیانگذار استودیوی Daytrip به دزین گفت: “همزمان با شروع جمع آوری مواد برای این طرح ، ما می خواستیم نور و الگوی ساحل را به تصویر بکشیم.”

وی افزود: “ساحل مارگات و ساحل آن از فصلی به فصلی به طرز چشمگیری تغییر می کند. هرچه جزر و مد به جلو می رود ، سواحل به مناظر رادیکال رشته ای و الگویی تبدیل می شوند.”

“در یک روز آفتابی ، سواحل موج دار با سایه ها و استخرهای براق آب تسخیر می شوند. ما همچنین متوجه اثر اسپری نمک و آب باران بر روی عناصر معماری فلزی شدیم – یک اثر هوازدگی مخلوط که باعث ایجاد جلبک طبیعی و درخشش ابری به قسمت بیرونی می شود. “

READ  خانه ای در بانکوک با نمای برجسته و سفید + داخلی مینیمالیست و دنج
نمایش مجله و میزهای پایین با گلدان در فروشگاه معاصر Turner
پایه های نمایشگر با فایبرگلاس شفاف و بافت دار پشتیبان هستند

به این بافت طبیعی در پانل های روکش خاکستری خالدار که بخشی از دیواره ها را پوشانده است ، اشاره می شود.

الگوی منحصر به فرد و نقاشانه آنها با استفاده از روشی ایجاد شده توسط استودیوی برلین ایجاد شده است Llot llov، که شامل پوشاندن الوارهای رنگ شده با رنگدانه ها با بلورهای نمک است که بخشی از رنگ را جذب می کند.

هالستد گفت: “این کاملاً مناسب و ظریف احساس می شد که می تواند دیوار نمایش گالری و تعدادی از سطح میزها را ترسیم کند.”

“ما این را با قفسه های شیشه ای کلیسای جامع متناسب با شکل مایع و مانند آب انتخاب کردیم که به نور اجازه می دهد سایه های رنگی را روی سطوح روکش شده و کف بتونی Chipperfield موجود منتقل کند.”

مروری بر فضای داخلی فروشگاه توسط Daytrip با جداول نمایشگر خاکستری ساده
تمام عناصر موجود در فروشگاه را می توان برای ایجاد فضای مناسب برای رویدادها منتقل کرد

سیستم قفسه بندی عمودی ، که آثار هنری ، چاپی و پوسترها را به نمایش می گذارد ، با یک لایه نیمه شفاف از فایبرگلاس پشتیبانی می شود.

هالستد توضیح داد: “طبیعت شایعه ذاتی آن هنگامی که توسط نور خورشید روشن می شود ، الگوی زیبایی ایجاد می کند و بافت های رشته ای آن را – ابری و اثیری – مانند بسیاری از کارهای هنری JMW ترنر برجسته می کند.”

مبلمان فروشگاه از مواد “فروتن” مانند والکرومات خاکستری ساخته شده است – یک تخته تخته چوبی که با استفاده از چندین لایه لاک برای ایجاد براقیت منعکس کننده و بازتاب شده. این رنگ با بلوط مات و روغنی سفید ترکیب شده است که استودیو آن را برای رنگ ماسه ای خود انتخاب کرده است.

READ  20+ دکوراسیون و دکوراسیون خانه های کریسمس و تعطیلات مدرن
قفسه ای با حمایت فایبرگلاس و نمایش آثار هنری در فروشگاه معاصر ترنر
قفسه های شیشه ای موج دار نور را از طریق پنجره های پانوراما عبور می دهند

نوسازی Daytrip همچنین شامل ایجاد یک سیستم تجارت بر اساس رویکرد سرمقاله یک مجله است.

میزها و ازاره های نمایشگر را می توان به صورت فرم هایی تنظیم کرد که روایاتی را با محصولات و اطراف آن ایجاد می کنند و به جامعه خلاق تر Margate و سازندگان آن پیوند می خورند.

فضای داخلی فروشگاه Daytrip را با میزهای نمایشگر کم و یک ردیف قفسه خریداری کنید
سقف بتونی آجدار ساختمان در معرض دید قرار دارد

سیستم نمایش همچنین شامل یک میز کار است که برای بحث های گروهی و کارگاه ها استفاده می شود و بازدید کنندگان را به اجتماع دعوت می کند. همه موارد را می توان برای جابجایی رویدادهای بزرگ و گفتگوها منتقل کرد.

پیش از این ، Daytrip یک دفتر التقاطی برای یک شرکت رسانه ای در Clerkenwell لندن ایجاد کرده و یک خانه پنج طبقه در Clapton را بازسازی کرده است.

عکاسی توسط استیل اریکسن.

دیدگاهتان را بنویسید