طراح داخلی و طراح محصول استرالیایی سارا الیسون همچنان از طریق شراکت انحصاری خرده فروشی با او، کار خود را به آمریکای شمالی می آورد طراحی با دسترسی (DWR). مدولار مبل شناور گودال‌های مکالمه دهه 1970 را با یک صندلی عمیق، بازوهای زاویه‌دار، و کانال‌های افقی پف‌کرده – همچنین فوق‌العاده راحت است. Float گردهمایی های اجتماعی و گفتگو را با امضای الیسون در تجسم مجدد سایه های دهه در حالی که جذابیت معاصر خود را کنترل می کند، تشویق می کند.

مبل سکشن قهوه‌ای، دو صندلی سفید و یک میز قهوه‌خوری در فضایی شیک که با دیوارهای پنجره احاطه شده است

ما شاهد هستیم که افراد بیشتری از سبک مبلمانی استقبال می کنند که داستان سرایی را آسان می کند. الیسون به اشتراک گذاشت، این روند به دلیل نزدیکی با مبل سکسی که مکالمه را تسهیل می کند، هدایت می شود. «در آغوش گرفتن یک مرکز بافتی پیازدار، کم شیار، مانند مبل شناور، سطحی از راحتی را ارائه می دهد و ارتباط انسانی را که در سال های اخیر فاقد آن بوده است، ساده می کند. Float نقش خود را برای فراهم کردن راحتی و مکانی برای اتصال پذیرفته است… من از طراحی این قطعه به عنوان وسیله ای برای تشویق گفتگو الهام گرفتم و رنگ هایی که ما انتخاب کردیم جزء کلیدی برای کمک به انتقال این ایده بودند.

مبل سکشن قهوه ای در فضایی شیک

بین روکش‌های بوکله یا مخملی، از جمله امضای الیسون “Piccolo” یکی را انتخاب کنید. رنگ غنی و قهوه ای شکلاتی به طور خاص برای این مجموعه با همکاری شرکت ایجاد شده است موسسه رنگ پنتون.

الیسون ادامه داد: «این سایه خاص از قهوه‌ای از طریق بحث‌ها و همکاری‌های فراوان با تیم پنتون برای یافتن لحنی به وجود آمد که در رنگ، جوهره ارتباط انسانی را نشان دهد. ما با هم احساس نیاز به استقبال از رنگی داشتیم که پس از یک دوره تاریکی و آشفتگی خاص، جوان‌سازی را تشویق می‌کرد، و این سایه قهوه‌ای یک اثر وحدت‌بخش و پایه‌دهنده قدرتمند داشت.

READ  Youssofzay + Hart با استفاده از مواد فروشگاه های سخت افزار، فضای نمایشگاهی موقت ایجاد می کند

مبل قهوه‌ای، دو صندلی سفید، و یک میز قهوه‌خوری در فضایی شیک که با دیوارهای پنجره احاطه شده است

مبل سکشنال سفید با دو میز قهوه خوری

مبل سکشنال سفید با دو میز قهوه خوری

مبل سکشن سفید

مبل سفید در زمینه سفید

مبل سفید در زمینه سفید

مبل سفید در زمینه سفید

مبل سفید در زمینه سفید

مبل سکشن سفید در زمینه سفید

جزئیات مبل سکشن سفید در پس زمینه سفید

مبل سکشن سفید در زمینه سفید

جزئیات مبل سفید در زمینه سفید

پرتره سیاه و سفید زنی که روی صندلی نشسته و دستانش را در دامانش گرفته است

سارا الیسون

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبل شناور به ادامه مطلب مراجعه کنید dwr.com.

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید